Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 7 липня 2017


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 7 липня 2017

Mike Quinsey

Це часи, коли правда не може більше приховуватися різними країнами залученими в дослідження в Антарктиді. Стільки було виявлено під льодом, що вони бажають, щоб ніхто не знав про це, але жахливість їх знахідок така, що неможливо тримати їх в таємниці. Людство заслуговує знати правду про його минуле і правильну версію його історії. Проблема в тому, що усі країни пробують отримати переваги одна над одною, зберігаючи їх відкриття для себе. Це збуджує вас узнати правду про ваше минуле, яке для багатьох людей стало б таким неймовірним, що вони вважали б це вигадкою.

Правда – рідкісний продукт між різними урядами світу, але це доведеться змінити, оскільки вони відповідальні перед вами за їх дії. Історія стає відкритою аж до останнього льодовикового періоду і показує просунуті цивілізації цього періоду. Порівнюючи, ви живете в темні віки і навіть при цих умовах зробили великі кроки вперед значною мірою із-за чужої технології. Проте, не усе втрачено, коли доходить до просування вашої цивілізації до пункту, якого ви повинні досягти зараз, оскільки багато технологій і нові винаходи готові вам надати при першій слушній нагоді. Вони дозволять вам зробити великий стрибок вперед в справді Новий Вік.

Коли ви усі інкарнувалися на Землі, ви знали, що ви будете серйозно перевірені, але в той же час також кінець кінцем отримаєте вигоду з великих досягнень, які приведуть вас до спокійного і радісного життя. Оскільки ви можете сказати, що "вирвалися на волю" із одного з найтемніших періодів в історії людства, якому нема місця в майбутньому, тож необхідно розчистити старі вібрації, щоб прокласти дорогу новим. Як індивідууми, ви можете відрізнятися, підтримуючи ваші вібрації такими, щоб на вас не впливало все, що відбувається навколо вас. Ваша присутність допоможе піднятися іншим, хто не підозрює того, чому відбувається розкол в їх життях. Для деяких людей зміни є результатом жахливих наслідків і притягують до них нижчі вібрації.

Будьте упевнені, що вас завжди захищають ваші наставники, але їм доведеться поважати ваш вільний вибір, попри те, що вони зроблять все можливе, щоб вплинути на вас для кращого результату. Іноді їм доведеться залишити вас, коли з'являються проблеми з кармічних причин, оскільки це ваша справа, щоб вирішити їх. Проте, в більшості ситуацій вони зможуть допомогти вам і працюють з вами, щоб отримати найбажаніший результат. Ви вірогідніше всього чули вислів, "те, що ви робите для інших, ви робите для себе" і це пояснюється через закон тяжіння. Він означає, що на кожну дію є протидія і вона називається кармою. Вона може бути або позитивна, або негативна, це немає ніякої різниці, тож будьте обережними в тому, що ви робите для ваших попутників.

Без життєвого плану це було б безцільно, тоді як кожен дух має план, який прийнятий перед інкарнацією. Більшість духів вважають, що вони створюють свій власний шлях, але він заздалегідь планується, щоб гарантувати, що ви випробовуєте те, що призначалося. Ви усі ведете пошук для зростання духу і націлені на час, коли ви зможете закінчити свої подорожі в нижчих вимірах. Дуже мало релігій викладають правду відносно реінкарнації і вам треба говорити про необхідність продовжувати підйом ваших вібрацій у кожному житті, яке ви проводите на Землі, оскільки ви не зможете переміститися у вищі виміри доти, поки не досягнете необхідного рівня вищих вібрацій. Ось чому робиться акцент на кожному зусиллі у вашому життя, яке працює для підняття.

Може здаватися, що життя дуже сильно залежить від того, скільки вам доведеться вивчити. Коли настануть ті ключові часи, то важливо, щоб ви спробували зрозуміти, які потрібно вивчити уроки, оскільки вони надзвичайно важливі для вашого майбутнього. Ви повинні успішно справитися з ними і немає ніякої причини, чому їх коли-небудь доведеться повторити, але якщо ви зазнали невдачі, то причини обговорюватимуться таким чином, що, коли настане інша можливість, то ви будете більш підготовлені справитися з цим. Байдуже, наскільки дух опустився вниз, завжди є шлях назад і багато вищих Істот нададуть вам допомогу. Мета – надати можливість кожному духу рости у свідомості таким чином, щоб вони змогли підняти вібрації і вознестися. Отже ніколи не відступайте і знайте, що допомога завжди там де ви є, але іноді вам доведеться спочатку попросити, щоб уникнути втручання у ваш вільний вибір.

Майте на увазі, що ви отримаєте те, що вам потрібно для виконання вашого життєвого плану, а не обов'язково те, що ви хочете. Просто знайте, що події приходять у ваше життя, оскільки вони потрібні, щоб гарантувати, що ви маєте кожну можливість досягти успіху. Якщо ви не звертаєте уваги на неї перший раз, то вам завжди нададуть інші можливості досягти успіху. Також знайте, що ваші думки і дії притягають подібні енергії, тож ви повинні остерігатися дозвільних думок. Пробуйте завжди проектувати чисті і позитивні думки і не бажати шкоди іншому духу. Кожна карма духів гарантує, що вони дають звіт про їх негативність і отримують хороші уроки.

Коли уперше були сформовані суспільства, то це стало початком співпраці між людьми із різних областей або навіть країн. Це сталося тоді, коли зрозуміли, що люди матимуть велику вигоду, коли народи зближаються і розділяють свої знання і здібності. Це було великим кроком вперед, що привело до дуже швидкого зростання і кінець кінцем привело до формування містечок. Сьогодні ви маєте великі міста, які добре служили людям до цього часу, і оскільки виражаються нові ідеї, то очевидно, що люди зараз на перехресті. Здається, що старі шляхи не можуть відповідати вимогам народів, проте рухатися в новому напрямку, здається, уряди ще не здатні. Це ускладнюється фінансовими системами, які не відповідають потрібним цілям і життя зупинилося без будь-якого реального напряму, щоб піти далі.

Зміни вимагають, щоб люди змогли зрозуміти, що їм потрібне і були здатні добитися мети. Поки, в умовах хаосу, справи затримуються і змін буде мало доти, поки не висунуться вперед правильні люди, передбачливі і рішучі. Все ж, багато робиться в маленькому масштабі багатьма індивідуумами, які прокладуть шлях для раптової зміни вашої долі. Це час, коли тим, хто веде вас, потрібно зробити деякі сміливі кроки вперед і взяти відповідальність за новий спосіб життя. Вам потрібні напрям і правильний лідер, який візьме відповідальність за події на Землі. Це планується, і дуже скоро настануть багато змін, які рухатимуть вас в Новий Вік.

Зроблено багато роботи і одного разу Людство відчує, що є план підняти його вгору, і розпочнеться дивовижний період співпраці без присутності тих, хто хотів знищити ваші досягнення і запобігти змінам. Вигідні зміни вже обговорюються і під командою правильних людей, ви досягнете успіху. Вибір часу залежить від багатьох чинників, але будьте упевненими, що зміни імперативні і вони прийдуть незважаючи на будь-які спроби їх зупинити.

Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я і несе енергії Світла і Любові.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge