Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 23 червня 2017


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 23 червня 2017

Mike Quinsey

Події на Землі набирають темп, оскільки неочищена карма опрацьовує себе, і оскільки ви випробовуєте це, то здається, що становиться все гірше. Майте на увазі, що безпосередньо включені тільки ті, кому треба очистити кармічні борги, і також це включає тих, хто часто розглядається як безневинні спостерігачі. Оскільки таке маловірогідно, як здається багатьом з вас, усі включені духи можуть очистити стару карму, оскільки вони захочуть розпочати новий цикл з якомога меншими невирішеними проблемами. Завжди майте на увазі, що вони мають попередні договори перед інкарнацією, отже нічого не відбувається випадково.

Проте, деякі духи можуть затягуватися в події, які надають їм досвід, який був незапланований, і якщо можна так сказати, отримують кредит. Іншими словами, результат можна описати як нагороду. Природно, що ви співчуваєте усім духам, підхопленими кармічними ситуаціями, оскільки ви очевидно відчуваєте горе і скорботу. Якщо можна, посилайте їм вашу любов і лікувальні енергії, щоб допомогти їх одужанню. Дуже скоро справи на Землі поліпшаться, оскільки позитивні енергії закріплюють зміни, тож ваші досліди стануть прийнятнішими і менш хаотичними.

Ніколи не випускайте з поля зору того факту, що ви живете у вільному суспільстві, і це причина того, що події іноді непередбачувані. Проте, ці дії можуть привести до сум'яття і не через кармічні причини. Вищі Істоти зроблять все, щоб вплинути на результат без скасування вашого вільного вибору. Проте, це дуже важко вести вас і тримати вас на шляху, який піднімає вас вгору із нижчих вібрацій. Останні три цикли Людства закінчилися невдачею, хоча було б правильніше сказати, що ці ваші досліди надали можливість багатьом духам підняти вгору їх вібрації, поки інші опустилися вниз. Отже, з повною радістю і щастям, ми знаємо, що ваш теперішній цикл досяг пункту, де Вознесіння гарантовано для багатьох, багатьох духів. Духи Світла допомогли створити шлях до цього, хоча інший шлях теж активний, який забере духів в нову Землю, де вони продовжуватимуть свою еволюцію. Знову я запевняю вас, що ви, якщо ви так бажаєте, ви завжди матимете зв'язок з духами, де є будь-який вид любовного зобов'язання. У вищих вібраціях час не проходить так само, як на Землі, і ви швидко зрозумієте, що усе знаходиться в Зараз. Це може настільки відрізнятися від того, до чого ви звикли на Землі, але зрозумійте, що ви ймовірно витратили більше часу у вищих царствах, ніж у цьому.

Багато духів запитують, що таке – життя і що таке – мета, і пряма відповідь – досвід. Ви поступово повертаєтеся до вищих вібрацій і кінець кінцем станете Галактичними Істотами, хоча до цього ще далеко. Ваша безпосередня мета – підняти вище дуальні енергії Землі – найбільш важлива і варта кожного зусилля, або жертви. Немає ніяких найкоротших шляхів і кожен дух має ті ж можливості вознестися, підвищуючи вище негативні енергії Землі. Це важко, коли вас оточують люди, які живуть "нормальним" життям, якому бракує розуміння реальності.

Вам так би мовити, доводиться ізолювати себе від негативності, наприклад, утримуючи завжди вашу ауру неушкодженою. Це досягається завдяки вашій силі думки, яка фактично набагато потужніша, ніж ви уявляли. В уяві ви бачите вашу ауру подібну до кокона навколо вас, і якщо вона не пошкоджена, то ви захищені. Припускаючи, що ви знаєте свій колір, скористайтеся цим і побачите її чистою, яскравою і незаплямованою. Негативні духи вірогідніше всього мають темні і похмурі кольори, які відчувають нестачу світла. Енергії відчуваються іншими людьми і частково відповідальні за почуття, любов або відразу в деяких більш екстремальних випадках. Це частково пояснює те, чому ви відчуваєте себе більш спокійно і розслаблено з деякими людьми, а з іншими ні. Це означає, що ви будете інстинктивно тяжіти до деяких людей в протилежність іншим.

Ви ймовірно читали, що Земля забезпечує більше можливостей еволюціонувати, ніж де-небудь ще, тому що ви, ймовірно, стикаєтеся з викликами щодня у вашому житті. Головне, очевидно важливо виділити ті, які не просто тривіальні. Отже будьте обережні, як ви ставитеся до себе і до усіх інших, оскільки ви будете мати з цим справу. Таким чином ви не пройдете далеко, і якщо можливо, то будьте щедрими у ваш час і допомагайте. Тому створюється хороша карма і збирається вами, і це дуже подібно до вашого вислову, " послуга за послугу ". Там, де ви працюєте за нагороду, вона явно відрізняється, але якщо намір корисний, то вона стає позитивнішою. Вона знижується там, де ви можете допомогти і навіть декілька добрих слів можуть іноді підняти особу вгору.

Поки ви не можете знати, чому специфічний дух вибрав певний вид життя, з чого слідує, що усі повинні поважати один одного з цієї причини. Світ – це місце, яке підтримує багато різних вірувань і звичаїв, отже їх треба розуміти для того, що ви змогли еволюціонувати. Кожен має уроки, в яких пробують зробити подібних до бога людей, але в деяких випадках спостерігаємо перекоси, негатив і саморекламу. В основному релігія – дисципліноване навчання, яке вимагає послуху і фокусуванні на любові і молитві. Проте, ніколи не малося на увазі, щоб відокремити людей один від одного, які викликали багато історичних воєн. Все змінюється, оскільки народи стають розумнішими і вони стають не такими упевненими в організованій релігії.

Пам'ятайте, що ви безсмертні і ви знаходитеся безперервно у світі або поза ним, тож не хвилюйтеся, якщо ви відчуваєте, що ви чогось не зробили, що вам хотілося б зробити. Іноді ваш життєвий план фокусується на деякому специфічному аспекті життя, від якого вам потрібно більше досвіду. Отже будьте упевнені, що життя ніколи не витрачається даремно байдуже, в якій ситуації ви знаходитеся і звичайно ваші наставники працюють з вами безперервно. Вони в глибині душі краще знають, які виклики вам були встановлені перед тим, як ви інкарнувалися. Проте, з вашим вільним вибором ви можете також слідувати своїм власним інтересам і отримати багато можливостей порадіти за себе, але звичайно не за рахунок інших. Спорт і подібні розваги навчають вас, як бути уважним і грати чесно.

Майбутнє знаходиться не так далеко від змін, яких давно чекають, і знайте, що включені люди не ледарюють і продовжують виконувати плани. Проблема все ще в часі, коли стане безпечно піти відкрито вперед. Проте, повільно але безсумнівно новини виходять і розповсюджуються навкруги, тож люди будуть готові.

Все ближче дні, коли ви зможете вільно сказати правду відносно вашого безсмертя і релігія буде виправлена, щоб включити нову правду, яка буде відкрита. Це буде, тому що багато духів вважатимуть за краще слідувати своїй вірі до певного часу.

Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я і несе енергії Світла і Любові.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites