Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 2 червня 2017


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 2 червня 2017

Mike Quinsey

Справи просуваються добре і Ілюмінати не можуть більше диктувати курс прогресу Людства у напрямку до Вознесіння, або перешкоджати цьому. Тим часом багато аспектів підготовки до цього було завершено, у тому числі найголовніша потреба в новому Конгресі США і готовність негайно розпустити теперішній парламент. Оскільки ви можете уявити, все ще багато чого потрібно зробити, щоб обмежити діяльність тих секретних груп, які працюють в напрямі союзу держав. Цього не станеться, оскільки влада Ілюмінатів не може більше диктувати ваше майбутнє. Можливо, ви в основному хвилюєтеся про майбутнє Людства і тут ви можете бути упевнені, що воно знаходиться в надійних руках. Як тільки розпочнуться реальні зміни, то ви зрозумієте, що Сили Світла встановили основи NESARA, які будуть анонсовані. У відповідний час, коли буде безпечно, вигідні зміни будуть відбуватися у швидкій послідовності.

Тож продовжуйте вашу роботу зі знанням того, що великі сили спостерігають за вашим життям, у тому числі і Блакитні Авіани. Їх численні кораблі розташовані по всій Сонячній Системі, щоб гарантувати, що ніякі інші об'єкти не заважатимуть вашій еволюції. Вони – дуже передові Істоти, які ретельно спостерігають за подіями, щоб гарантувати, що ви отримуєте кожну можливість виконувати ваші життєві плани, і допомагають Матері Землі з її власними змінами. Результатом буде успішний період змін, які гарантують, що як ви, так і Земля, повністю готові до підняття. Тому, багато хто з вас веде насичене життя завдяки зіткненням ваших завершальних викликів, щоб очистити усю стару карму, яку ви несете з собою. Природно, що ви не одинокі, оскільки ви готуєте себе до Вознесіння і вас направляють таким чином, щоби надати вам кожну можливість досягти успіху.

Пройшовши так далеко не озирайтеся назад, а зосереджуйтеся на вашому майбутньому, оскільки це один з найголовніших часів, з яким ви коли-небудь стикалися. Фактично, якщо ви можете зараз жити і тримати всі речі під контролем, оскільки вони приходять до вас без будь-якого заздалегідь визначеного результату, то ви переміщатиметеся до вашого "нового" Вищого Я. Проте, не хвилюйтеся, якщо вам здається, що ви зараз не переміщаєтеся у вищі вібрації, оскільки це станеться в потрібний час. Кожен дух має численних помічників і це ілюструє, наскільки важлива ваша еволюція. Ви – дуже спеціальні духи, навіть якщо ви не можете осягнути, як це може бути, отже тільки продовжуйте дивитися вперед і сприймати речі такими, якими вони приходять. Усе оновлюється упорядковано, незважаючи на очевидний хаос на Землі. Усі форми життя мають можливості прогресувати і дійсно залучатися до підготовки змін, які невідворотні і неминучі.

З часом ви зрозумієте, наскільки дійсно ви потужні і вже деякі відчувають, що вони мають силу, щоб визначити їх власне майбутнє. Ви стаєте тим, як ви думаєте, і без сумніву ви випробували події у вашому житті, які підтвердять це. Отже, навіть зараз ви повинні виявляти обережність, коли довіряєте вашим думкам. Вони реальні і повернуться до вас в деякий час для завершення або зміни. На щастя, оскільки ви еволюціонуєте, то зростає ваша здатність управляти вашими думками, але чим швидше ви приймете відповідальність за них, тим буде легше. Ваша справжня мета повинна виключити негативні думки із вашого розуму, або принаймні не утілювати їх в життя. Безсумнівно, що усе здається таким важким, коли ви стикаєтеся з щоденними викликами, але це для вашого досвіду і є швидким треком до успіху. Зробіть краще і знайте, що вас ніколи не каратимуть за спробу зробити краще. Увесь досвід значимий і ніколи не пропадав даремно, незважаючи на те, що ви не проходили через спробу побачити позитивні аспекти цього.

Питання “звідки ми походимо" проходить через уми більшості людей, а відповідь дуже проста, ви походите від Божества, як Іскри Світла, і туди ви повинні повернутися, коли закінчаться ваші подорожі. Ви можете запитали, чому це так, а це тому, що Бог послав вас усіх, щоб випробувати це таким чином, щоб в результаті Божество змогло зростати. Ви запитуєте, який кінець ваших подорожей, і відповідь полягає в тому, що ви ймовірно будете послані знову для нових дослідів. Ви безсмертні, отже ви завжди будете усвідомлювати себе як частину Бога. Немає ніякого сумніву в тому, що ми могли б сказати набагато більше, але на цій стадії вам тільки треба знати, що ваше майбутнє гарантовано. Безпосередня важливість – еволюціонувати таким чином, щоб вам не довелося знову випробувати нижчі царства. Підніміться у Світло і насолоджуйтеся гармонією і красою досконалості. Це те місце, звідки ви прийшли, коли ви запропонували допомогти тим духам, які вморожені в нижчі вібрації.

Люди переконуються, що важко не "втручатися" в життя інших людей, оскільки его вважає, що знає це краще усіх. Є також інші духи, життєвий план яких має на увазі все ж спробувати диктувати іншим, як вони повинні прожити свої життя. Допомога і сприяння завжди бажані, коли їх викликають, але часто дух вважатиме за краще спробувати вирішити свої проблеми по-своєму. Це важка тема для вивчення, тому що кожен дух, можливо, бачить свій шлях, який може бути зовсім іншим від вашого. Запропонуйте допомогу будь-що-будь, але відійдіть, якщо вона не прийнята, інакше ви можете необережно потрапити в неприємне становище. Проте, згідно з вашим ступенем розуміння, ви можете привести до ситуації, де б ваша допомога була ідеальна і тільки та, що була потрібна.

Принцип, що ви повинні ставитися до інших так, як ставляться до вас, тут дуже доречний. Це означає, що ви не просите нічого у відповідь, а життя таким чином, все ж приносить нагороди. Кожен акт доброти допомагає піднімати вгору ваші вібрації, і це – те, чого ви бажаєте, оскільки ви проживаєте своє життя з Вознесінням в думці. Це велике почуття, з яким ви здатні прожити день за днем душа в душу з усіма іншими і не обурюватися або засмучуватися подіями, які відбуваються навколо вас. Фактично, просто ваша присутність допомагає принести спокій і люди відчуватимуть себе краще поряд з вами. У поспіху і метушні у людей, що займаються своєю щоденною роботою, іноді здають нерви і ваші енергії можуть зробити позитивний вплив. Ніколи не недооцінюйте силу думки, оскільки в таких ситуаціях вона може принести вигідну зміну.

Ваша древня історія переписується в результаті дивовижних знахідок в Антарктиді і важливіше всього відносно Людства. Стало очевидним, що Людство еволюціонувало у багатьох формах спочатку прийшовши на Землю багато тисяч років назад, і доказ цьому був знайдений під декількома милями льоду. Також стало очевидним, що Людство випробовувало багато різних форм, але явно людиноподібних на вигляд. Ще нещодавно ваші теперішні цивілізації були занесені на Землю з різних планет, щоб продовжувати розвиток, і це пояснює, чому ви маєте різні Раси, які зовсім відрізняються одна від одної. Учитися жити рядом один з одним і поважати віру інших викликало багато тертя і навіть війни, але після багатьох років, мир все ще не прийшов на Землю.

Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я і несе енергії Світла і Любові.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites