Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 29 листопада 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 29 листопада 2019

Mike Quinsey

Тепер ви повинні знати більше про структуру енергій Нового Віку, які змінюються і просувають вас вперед набагато швидше, ніж у будь-який попередній час. Байдуже, скільки людей все ще чіпляються за свої старі методи, оскільки рух вперед до змін стає добре обґрунтованим. Люди знають, що їх свобода контролювалася і скорочувалася до такої міри, що вони були не в змозі повністю керуватися своїми власними бажаннями. Можливо найголовніший аспект розглядатиметься як свобода слова, яка істотна для зростаючого руху, який бажає вільно висловлювати свої думки. Ви можете бути упевнені, що ми на нашій стороні вуалі заохочуємо кожного домагатися змін, які допоможуть рухатися вперед уздовж обраного вами шляху. Настав час для реальних змін і їх не можна відвернути і це особливо стосується Рідної Землі, дії якої вже відчуваються.

Ваше майбутнє – це майбутнє, яке завжди було передбачуваним і ось чому ви готуєтеся до Вознесіння. Кожен дух має можливість прогресувати і жоден не зможе сказати, що вони пропустили нагоду, оскільки ви усі маєте вільний вибір. З нашої сторони ми гарантуємо, що кожен дістає кожну можливість еволюціонувати, але до того ж ми не вимагаємо від людей це робити. Кожен мислимий шматок інформації, що ви, можливо, шукаєте, буде знайдений де-небудь у вашому комп'ютері, навіть якщо потрібно багато лінків, щоб знайти його. Індивідуально, прогрес очевидно залежить від того, скільки ви берете на себе в кожному втіленні і знайте, що вам ніколи не дозволять взяти більше ніж ви здатні упоратися. Немає ніякої причини брати більше ніж ви можете впоратися, оскільки ніхто не встановлює конкретні дати еволюції.

Ми знаємо, що важко слідкувати за подіями, коли стільки всього відбувається навколо вас, але зосередьтеся на тому, що важливе для вас, оскільки ваше майбутнє під загрозою. Тепер ви повинні мати деяке уявлення про те, що вам треба зробити, щоб досягти успіхів і дотримуватися цього, і не відхилятися від вибраного вами шляху. Думайте масштабно, тому що фактично ви здатні досягти мети, яку б ви не поставили для себе, але очевидно будьте реалістичними і ваші шанси на успіх значно поліпшаться. В кінці вашої подорожі вас чекає багато возз'єднань з тими духами, які знають вас і інкарнувалися з вами. Сильна дружба залишається незважаючи на плин часу і багатьох зв’язують родинні зв'язки з тими, з ким ви провели багато життів разом.

Важливо пам'ятати те, що, як тільки ви повертаєтеся до вищих царств, то все більше відновлюється ваша власна пам'ять. Нині багато хто не пам'ятає своїх більш ранніх втілень, але все ж вони все ще впливають на ваше теперішнє життя. Ви можете переносити риси вдачі і навичок від одного життя до іншого, якщо вони потрібні вам для певних випробувань і допомагають вам виконувати ваш життєвий план. Зрозумійте, що ніякі випробування вам не нав’язуються, навіть ті, які обумовлені кармічними причинами. Є моменти, коли ви визнаєте, що певні випробування потрібні для вашої еволюції, інакше ви не захочете їх випробовувати. Розуміння себе допомагає вам ставитися прихильно до інших духів, які подібні вам і також мають життєвий план, який був прийнятий перед втіленням. Такі випробування мають підняти вас вгору і часто спокутувати попередні помилки. Проте, ми повинні підкреслити, що вони – це жодним чином не форма покарання.

Немає ніякого сорому в створенні помилок, які просто краще називати помилковими судженнями. Врешті-решт життя на Землі подібне частково до навчання в школі, де як тільки ви вивчили свої уроки, то вам не має ніякої потреби вивчати їх знову. Ви набагато більші, ніж ви можете уявити і значною мірою не підозрюєте, що ви свідомо затьмарили свою пам’ять, але коли доречно, то ви зможете скасувати це. Ви вступаєте в життя з генетичним планом, який прийняли від ваших батьків, яких головним чином вибираєте ви. Ви майже напевно колись зустрічалися з всіма сім'ями, які ведуть подібний спосіб життя. Це означає, що їх діти будуть схильні слідувати по їх стопах. З цього ви повинні зрозуміти, що ваших потенційних батьків вибирають з підвищеною дбайливістю, отже ставтеся до них з любов'ю і турботою, з якою вони у свою чергу ставляться до вас.

Ваша Земля рухається в спіральному русі через космос і в даній ситуації вона рухається через область, де вібрації все більше і більше підвищуються. Це означає, що вона уже більше не підтримує нижчі вібрації і викликає багато переляку серед істот на цьому рівні. Повільно, але безсумнівно темні сили все більше і більше втрачають свою владу і здатність впливати на ваше майбутнє. Світло росте і все більше і більше стає потужнішим і переносить вас у мирний період на Землі. Це займе декілька років перед тим, як ви повністю випробуєте їх або узнаєте про такі зміни, але їх вплив вже відчувається. Ваш реальний дім не на Землі і людство представлено багатьма різними видами істот, які після Вознесіння повернуться до їх власного дому.

Ви маєте вислів що "злочин ніколи не виправдовується", то ви розумієте, що життя кожного духу переглядається, як тільки вони повертаються до вищих вимірів. Правду не можна приховати і це, можливо, важко сприйняти, але ви не зможете брехати, коли вам задають питання про ваші мотиви при скоєнні таких дій. Іншими словами, ніщо не зійде з рук, що негативне по природі, або шкодить іншому духу у будь-який спосіб. Тож ви бачите, що має місце істинна оцінка вашого життя і деякі шкідливі дії доведеться пояснити для чого вони дійсно призначалися. Саме намір здійснити будь-які дії, визначає карму, яка повинна відповідати за них. Система абсолютно справедлива і допомагає вам еволюціонувати ідентифікуючи подальші випробування, які вам потрібні. Зрозумійте також, що інциденти враховують все повністю і якщо необхідно, то з’являється те, що ви можете назвати "переграванням дії".

Насолодіться життям і не дозволяйте тому, що відбувається навколо вас збивати вас з толку, оскільки найголовніше – тримати ваші вібрації якомога більш високими. Негативні почуття можуть понизити їх, а лють і поганий характер – абсолютне лихо, яке руйнує дух, якщо цього не контролювати. Ми розуміємо, що на Землі нормально для духів показати і виразити свої почуття, але необхідний більший контроль, на що потрібний деякий час, щоб уникати звичайного результату. Бонус для істоти, яка повністю контролює свої почуття в тому, що ви завжди знаходитиметеся в мирі з собою замість того, щоб залучатися до дискусії. Отже, якщо люди навколо вас створюють проблему, майте на увазі, що ви можете оточити їх мирним фіолетовим полум’ям Святого Жермена. Ваша присутність зазвичай матиме заспокійливий ефект так чи інакше, але іноді потрібно більше. Є також Зелений Промінь, який має заспокійливий ефект і в вашій уяві ви повинні візуалізувати кожен дух з аурою цього кольору.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я, і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 27 2020 | Contact | Add to Favorites