Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 22 листопада 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 22 листопада 2019

Mike Quinsey

Негайно після того, як почалося 21-е Століття, здається, що світ готувався зробити драматичний стрибок вперед, з анонсом, що інопланетяни мали намір показати себе, як частину Першого Контакту, і планувалося зробити численні прольоти їх кораблів по всьому світу. Ця подія не відбулася і відповідно до інструкцій від вищого командування Галактичної Федерації, бачиться, що ще не настав відповідний час для такої події. Тому, хоча Перший Контакт ще залишилося офіційно виконати, природно, що інші події продовжували відкриватися і у загальних рисах ви явно набагато більш інформовані і обізнані, ніж раніше. Той факт, що темні Сили відтоді достатньо розвинули свою власну технологію, щоб мати свої власні космічні корабелі, викликає плутанину, оскільки візуальні спостереження загалом вважають такі об’єкти позаземними.

Вже пройшло багато років, проте Перший Контакт залишився в силі і все ще буде частиною вашої еволюції. Зустріч з вашими братами і сестрами з інших світів і вимірів буде вступом до вивчення правди про вашу історію і ваше майбутнє. Ви знаходитеся так близько до "Події" і вже відбуваються ранні зміни, які кінець кінцем приведуть до вашого вознесіння. Ви усі – більші духи, ніж ви приймали на віру і правда не може утримуватися невизначено довго. Це було давно, дуже давно, коли Анунаки були вашими Майстрами і коли ви були не більш ніж їх рабами і працювали відповідно. Проте, ця фаза давно пройшла і ви поступово еволюціонували і узнали більше про ваше істинне Я. Справді, з часом ви повністю повернетеся до вашого ангельського стану, в якому ви були перед тим, як ви вибрали опуститися в нижчі вібрації для отримання більшого досвіду.

Зрозумійте, що ніколи ви не залишалися без допомоги або керівництва і використовувалася кожна можливість, щоб гарантувати, що ви прогресуєте відповідно до вашого погодженого життєвого плану. Керівництво найбільш важливе в цей час, оскільки в реальних умовах залишилося мало часу перед тим, як все розпочнеться і ми хочемо, щоб ви були повністю готові. В цей час, є звичайно багато плутанини, оскільки зміни не приходять легко, але вони повинні прийти і коли питання врегулюються, то ви будете набагато ближче до завершальних подій, які приведуть до вашого підйому. Ви звичайно знали заздалегідь, що настане, але не обов'язково точно, як це буде відбуватися. Знаючи, що це буде вперше, коли духи вознесуться в своїх фізичних тілах і це розглядалося вами, як найбільш захоплююча перспектива, яку ви не захотіли пропустити.

Тим часом ви пробуєте зрозуміти, що відбувається на Землі, оскільки це самий хаотичний час після останніх воєн. Зміни проводить молодь, яка розуміє, що потрібне, щоб перемістити людство вперед. Це болючий процес, тому що правителі не мають жодного уявлення, що приводить в дію зміни. Зміни настануть і звільнять дорогу для великого майбутнього і виконання пророцтв, зроблених для цього періоду. Небеса підтримують тих, хто знає, що потрібно, щоб рухатися далі і зміцнює їх позиції. Доля людина визначена остаточно з благословення Бога і ніякий смертний не здатний змінити це.

Тим часом, зберігайте розсудливий підхід до того, що б ви не робили і все зрештою буде працювати для вас. Майбутнє планується заради Вознесіння, але вам вирішувати, який шлях ви оберете, щоб досягти його. З особистої точки зору тримайте курс до вашої власної мети і пам'ятайте, що цей специфічний час найбільш важливий для вас. Оскільки час лине, то ви переконаєтеся, що вам стане легше, оскільки вібрації піднімають вас вище минулих викликів, які можуть трапитися на вашому шляху. Ви живете в той період часу, в якому є шанс, який не можна упустити. Дійсно, усе з часом стане очевидним, оскільки ваша свідомість продовжує розширюватися.

Ви пройшли так далеко у вашій теперішній інкарнації і отримали кожну можливість досягти швидких успіхів. Не хвилюйтеся, якщо ви збилися з курсу і просто адаптуйтеся і продовжуйте з вашою рішучістю бути успішними на вашому шляху до вищого рівня еволюції. Все, що вам потрібно, знаходиться в межах вашої досяжності і ми підбадьорюємо вас узнати, що ви маєте здатність і досвід, щоб досягти успіху. Радійте тим тихим моментам, коли ви можете обдумати своє майбутнє і вирішити, що ви хочете від життя. Перед вами відкриваються багато можливостей і дуже скоро ви отримаєте багато допомоги і порад для забезпечення вашого успіху.

Ваша еволюція зв'язана з тваринним світом, який дуже довгий період забезпечував вас навіть до певної міри жертвуючи своїм життям. Вони теж еволюціонують і прогресують із-за їх тісного зв'язку з людством і часто переносили екстремальне поводження від їх рук. Вони знають про жертви, які їм довелося випробувати, але через них вони також еволюціонували як різновиди, які погодилися допомогти вам. Хоча вони випробували зловживання і жорстокість, але через це заробили нагороду на краще життя в майбутньому.

Тварини мають груповий дух за винятком тих, які стали домашніми через контакт з вами і стали індивідуальними духами. Безсумнівно іноді здається, що вони не мають будь-якого плану для своєї еволюції, але усі чутливі життєві форми мають потенціал, щоб досягти успіхів. Коли ви думаєте про любов, довіру і прихильність, яку деякі тварини мають до людей, очевидно, що вони мали попередній контакт з вами. Любов – це відповідь і енергія, яка може перевернути гори, вилікувати хвороби і принести мир. Коли усе інше видаляється, то усе, що ви залишаєте – це велика любов Верховного Творця, Джерела Усього Сущого.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Щодня ви переміщаєтеся все ближче до завершення цього специфічного періоду і з його плином ваша свідомість також зростає. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я, і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Березень 30 2020 | Contact | Add to Favorites