Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 6 грудня 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 6 грудня 2019

Mike Quinsey

Дорогі, я не можу не підкреслити необхідність зосередитися на вашому майбутньому і побачити уявно вашу повну енергію, через те, що це було б безцільно все ще жити минулим. Зараз у вас все гаразд в Новому Віці і ви залишаєте старе позаду, оскільки воно добре служило вам для цієї мети. Вже ті з вас, хто пробудився, будуть продовжувати робити так і кінцева мета – випробувати Вознесіння. Тепер ви поступово піднімаєтеся, і деякі з вас вже відмітили, що ваша свідомість розширюється. Ви отримуєте допомогу, щоб зрозуміти зміни, які відбуваються і які надають вам можливість кінець кінцем стати Галактичними Істотами. Це значною мірою ваша інтерпретація подій і це так важливо, якщо ви продовжуєте рух у висхідному напрямі, і чому тримання за старе розуміння затримує вашу еволюцію. Ми раніше просили вас думати масштабно, оскільки Людство безпосередньо впливає на результат і формує відповідно ваші випробування.

Словами не можна адекватно виразити дивовижний період, який лежить попереду, період миру і щастя без втручання і впливу темних сил, які кінець кінцем рухатимуться у іншому напрямі від Людства. Майбутні зміни – це те, у напрямку чого ви працюєте впродовж тисячоліть і ви довели свою гідність, пройшовши маркер. Зробивши так, ми не маємо ніякої можливості дозволити темним силам заважати вашому прогресу. Вони будуть надокучати час від часу, але не зможуть серйозно затримати ваш остаточний успіх, оскільки ви вводите вищі вібрації. Ми підтримуватимемо вас на всьому шляху і як завжди будемо контролювати будь-яких людей, які втручаються в чужі справи. Їх будуть тримати осторонь, щоб запобігти будь-якому втручанню у вашу обрану дорогу.

Не забувайте, що думки – це енергія і через них ви притягаєте все більше подібних думок, тож треба бути обережним, яку ви надаєте енергію, оскільки вона може повертатися і переслідувати вас. Ви маєте прекрасний дух, який є суттю Бога і оскільки ви втрачаєте нижчі енергії, то ваше Світло зміцнюється і стає сильнішим, і з часом ви знову станете повністю світловою істотою. Ви не можете уявити радість, яку ми відчуватимемо за ваш успіх, знаючи, що незабаром ми вітатимемо один одного у вищих рівнях вібрації. Звичайно будуть святкування і старі друзі, яких ви давно забули, ще раз зустрінуться з вами.

Багато з вас із Сиріусу і ваші сім'ї нетерпляче чекають можливість вітати вас з поверненням. Це не значить, що ви ніколи не зустрічалися відколи ви опустилися вниз у нижчі виміри, оскільки час від часу з’являлася можливість, коли ви були поза тілом. Проте, як ми згадували раніше, ви можете повертати ту пам'ять, коли ви спите, але важко запам'ятати це знову, як тільки ви пробуджуєтеся.

Більшість духів, поки їх тіла сплять, виходять із тіла, навіть якщо тільки, щоб поширяти прямо над ним, тоді як інші можуть переміщатися в так званий Самерленд. Саме там після смерті фізичного тіла, ці духи вперше переглядають свою життєдіяльність і як був опрацьований їх життєвий план. У своїх ефірних тілах духи збираються разом і можуть їсти і пити повністю вільно і обговорювати земні проблеми, з якими вони стикалися і відповіді до них. Таким чином вирішуються багато проблем, хоча фактичний візит до Самерленду може тільки бути невиразними спогадами, коли вони повертаються до своїх фізичних тіл.

Ви часто заявляєте, що ви відкладете вирішення проблеми до наступного ранку, очікуючи отримати відповідь, коли ви прокинетеся і ви часто робите так. Найбільше збудження і задоволення переживаєте в Самерленді зустрічаючи тих, хто вже помер, хто майже напевно вже змінив свою зовнішність силою думки, виглядаючи молодшим або вільним від будь-якої інвалідності, яку вони, можливо, мали, поки були на Землі. Необхідно згадати, що ви зазвичай переходите до інших рівнів як тільки ви визначили, як і коли повинні відбутися ваші наступні випробування. Без сумніву, ви зараз знаєте більше про те, яка різниця між життям на Землі і вашим замогильним життям. Ви повинні також зрозуміти, що життя вічне і фактично немає ніякої такої речі, як смерть, як ви її розумієте, але є смерть фізичного тіла і зазвичай відповідно до вашого життєвого плану.

Значення наявності життя після життя означає, що ви маєте достатньо часу, щоб набути досвіду і підготувати себе до наступного життя. Завжди є план, якщо ви успішно пройшли уздовж вашого еволюційного шляху і поступово підняли свої вібрації, то ви піднімаєтеся все вище, оскільки ви проходите через різні рівні вібрації. Вигода від можливості реінкарнуватися полягає в тому, що ви маєте нескінченні можливості досягти успіху і переміститися у вищий рівень вібрації. Як тільки ви досягли Вознесіння, то немає ніякої причини повертатися до нижчих вібрацій і ви не матимете ніякого зобов'язання це робити. Уся матерія може здаватися твердою і часто дуже важкою, але це із-за атомів, вібруючих на дуже високій швидкості, що створює враження твердого стану.

Багато разів впродовж ваших різних життів ви завершували усі ваші випробування і поверталися до Божества перед відправленням в іншу подоріж в невідоме. Це Бог посилає вас з метою набуття досвіду і знання через вас, коли ви повертаєтеся назад до Божества. Ви тільки один дух із трильйонів, які періодично залишають його, щоб набути подальшого досвіду, отже головна причина вашої еволюції, що ви також служите Божеству. Це спрощений погляд на все це, але він передає правильне враження, щоб допомогти вашому розумінню. Ви не отримаєте детальніший опис доти, поки ви не будете знаходитися у вищих вимірах і будете здатні осягнути відповідне пояснення.

Одна із найбільших істин, яка вам коли-небудь давалася – це мета життя і де воно приводиться, оскільки ви можете зробити висновок, що одного дня усі духи повернуться до Божества звідки вони прийшли. Раніше духів посилали знову і знову для випробування, і кожного разу, коли вони поверталися до Божества, воно росло через них. Божество – це нескінченне випробування, де духи знаходяться у безмежній любові і час спинився, таким чином, вони більш ніж щасливі і перебувають в екстазі, щоб залишатися там назавжди в чистій любові Верховного Творця.

Немає ніякої існуючої мови, яку можна було б використати, щоб адекватно описати досконале блаженство і щастя, але більшість людей випробують інтенсивність любовної енергії, яка все ж є лише блідим відображенням любові Творця. Можливо ніякі слова взагалі не здатні описати такий вражаючий досвід. Знаючи, що майбутнє тримає для вас, ви повинні підбадьоритися, щоб бачити це як велику і захоплюючу подоріж, яка ніколи не закінчується і повна радості і щастя.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я, і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 27 2020 | Contact | Add to Favorites