Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 1 листопада 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 1 листопада 2019

Mike Quinsey

Зміни у всьому світі продовжуються і вони не зменшать швидкість доти, поки старе не буде замінене новим. Зараз прогрес відбувається так швидко, що ви повинні враховувати отримані вигоди від нього, видаливши старі ідеї і системи, які більше не придатні. Незабаром напрям, в якому ви подорожуєте може здаватися вам не корисним, але ви побачите, як звільняється дорога попереду, щоб дозволити маніфестувати нове. Ви вже провели занадто багато часу в нижчих вібраціях і інстинктивно знаєте, що настануть кращі часи.

Старі шляхи не можуть служити вам, щоб ввести потрібні зміни в дію, проте багато людей працюють старанно, щоб впровадити нові ідеї і системи, і вони досягнуть успіху. Людству необхідна допомога, щоб зрушити справу з мертвої точки і дозволити повернути свободу тим, хто може представити нові ідеї, які негайно піднімуть стандарт життя людей. Прогрес може бути уповільнений через втручання, чи умисне чи ні, але не може завадити ввести в дію нові ідеї і методи роботи. Фактично, багато чого треба зробити для приготування до вашого підняття і зовсім ніщо не може завадити цьому, і в цього ви можете бути упевнені.

Як індивідууми ви можете допомогти проявитися новим енергіям, але не залучайтеся до негативних ситуацій і фокусуйтеся повністю на позитиві. Ви можете бути упевнені, що старі енергії повільно згасають, у той час як нові енергії зміцнюються і оскільки ви продовжуєте вводити нові вібрації, то не може бути будь-якого іншого шляху. Це усе на благо Людства і гарантуватиме, що ви кінець кінцем досягнете рівня, де відбудеться Вознесіння. Воно може не обов'язково відбутися в межах вашої поточної тривалості життя, тому ви можете повернутися на Землю, щоб отримати цей досвід. Ви пройшли через так багато різних життів, щоб досягти теперішнього рівня і добре готові до викликів, що настають.

Період, в якому ви знаходитеся – винятковий, беручи до уваги те, що включені духи від усіх рівнів еволюції, у тому числі і самої нижчої щільності. Усі отримають вигоду з своїх випробувань, які підтримають їх прискорений ріст у Світло. Не втрачена жодна можливість, щоб допомогти вам еволюціонувати, оскільки усі досліди ретельно плануються, щоб надати вам відповідну допомогу, яка залежить від ваших потреб. Ви отримали так багато можливостей підняти вгору свої вібрації і ваші наставники завжди з вами, і зроблять все, щоб гарантувати, що ви отримаєте їх, без порушення вашого вільного вибору. Життя на Землі може бути іноді важким і трудним, але всі зусилля, які ви прикладаєте, будуть варті цього і будуть винагородженні.

Не засмучуйтеся від подій навколо вас, оскільки важливо, щоб ви були завжди зосереджені. Ми знаємо, що легко отримати доступ до новин про події на Землі, але не усі вони надходять із правдивих джерел. Часто вам постачають брехливу інформацію, яку посилають темні сили, щоб викликати безлад і часто страх між вами. Це дійсно краще нехтувати деталями, будучи обізнаним про глобальні події, і розуміти, що це часто причина того, щоб іноді пропустити новини. З часом усе зміниться на краще і навіть терористи кінець кінцем зникнуть зі сцени, оскільки побачать, що їх справа не має ніякого майбутнього або шансу на успіх.

Ми захоплюємося вашою наполегливістю і рішучістю досягти успіху і знаємо, що ви були вибрані для ваших завдань тому, що ви мали правильний досвід і бажання, щоб допомогти Людству добитися встановлення миру на планеті. Завдяки своїй силі волі ви успішно пройшли через багато завдань впродовж багатьох життів і вас люблять усі, хто вас знає. Ви – тільки один з армії індивідуумів, які підтримують Світло і налагоджені зробити Землю кращим місцем для усіх життєвих форм. Ви досягли успіху і вас добре знають за вашу відданість Світлу. Ми говоримо "молодці" і одного дня, який не так і далеко, ми будемо святкувати ваш успіх разом з вами.

Ми бажаємо, щоб ви змогли побачити той же потенціал, який бачимо ми, оскільки це надало б вам можливість зрозуміти, що кращі часи лежать попереду, і що вже закладені принципи для їх маніфестації. Існує система, яку ви можете вважати, як одну із "нагород" за досягнення Людства. Поставлені вами завдання доведуть вашу гідність до вищої вібрації і усіх переваг, які приходять з нею. Ви пройшли через період спроб і помилок, щоб досягти чудового результату, який не обов'язково очікувався. Хвала всім тим, хто не лише успішно прийняв виклики, але і зміг їх здолати.

Нині на Землі так багато безладу, що вам важко побачити потенціал, але ми запевняємо вас, що йде велика підготовка до великого стрибка вперед. Оскільки темрява поступається дорогою Світлу, то ви поступово звернете увагу на зміни навколо вас, які обіцяють підняття, і буде видно кінець всього того, що викликало значну негативність. Будьте одним із тих, хто поширює сприятливі вісті і перспективу кінця усієї негативності, яка тепер існує. Знайте напевно, що ми будемо з вами увесь шлях, надаючи вам кожне заохочення, щоб продовжувати поширення Світла. Темні сили пройдуть свій власний шлях до іншого майбутнього, яке також дасть їм можливості повернутися до Світла.

Ми раніше згадували і знову повторюємо, що ви усі маєте великий потенціал і усе, що потрібно вам – вірити у ваші власні здібності ввести речі в дію. Якщо достатня кількість вас зосередиться на тому, що вам потрібно, то ви переконаєтеся, що колективно ви маєте набагато більше влади. Очевидно, що ті духи, які фокусуються на негативності, можуть мати подібний ефект, але мають маленький шанс, коли протистоять Світлу, яке значно потужніше і фактично може розсіяти темні енергії дуже легко. Оскільки час лине, то ви переконаєтеся, що Світло повністю позбавляє Землю від нижчих енергій.

Ваша історія повна історій сутичок між Світлом і темрявою, і в останньому Віці, який ви тільки пройшли, ви випробували дві великі війни, які надали можливість дограти до кінця і очистити багато карми і це створило шлях для Світла, щоб воно знову повністю засяяло. Ви зараз бачите завершальні зусилля Світла, щоб очистити темні енергії раз і назавжди, і без сумніву воно досягне успіху. Ключове слово Нового Віку – “співчуття” і багато духів переконалися, що їх почуття пішли в цьому напрямі. Ви можете очікувати побачити, що це викличе більше співчуття і любові до тих духів, хто все ще бореться за своє існування.

Міграція людей, які шукають "кращого життя", пробуджує у багатьох почуття до їх складного становища, і з визнанням, що ви усі "єдині", тільки природно, що ви відчуваєте бажання підняти їх вгору із їх бідності. У глибині душі Людство піклується і любить усе, що стосується життя і це його природні інстинкти. Це зараз розквітає, оскільки все більше уваги приділяється тим, хто постраждав через нестачу предметів першої потреби.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я, і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Квітень 6 2020 | Contact | Add to Favorites