Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 29 березня 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 29 березня 2019

Mike Quinsey

Зараз, впродовж деякого часу, люди пробуджуються і вимагають кращого представництва, оскільки їх лідери не щиро стають на чолі їх списку. Здається, що деякі більш зацікавлені в служінні собі і настав час більше приділяти уваги потребам людей. Виявляється, що уряди занадто великі, щоб забезпечити особисту увагу проблемам, які з'явилися. Є спірна потреба в менших групах, яким надана адекватна влада, щоб обслуговувати людей на більш особистій основі. Місцеві Ради – очевидний вибір, якщо вони отримали владу і фінансову допомогу, яка була б потрібна. У деяких країнах людей фактично ігнорують і вони відкрито протистояли владі. Настрій для змін – дуже потужний і вони повинні прийти, якщо ви маєте рухатися в ногу з часом. Потрібні зміни не можуть стримуватися, оскільки поштовх занадто потужний, але іноді це – важка боротьба, щоб рухатися вперед, коли темні сили все ще заважають прогресу.

Більший план вашої еволюції був на місці вічність і це відомо із випробувань багатьох різних груп. Ви могли звичайно сказати, що ваш план добре випробувався і перевірявся, і ви маєте вигоду від знання тих, хто отримав користь. Ваші життєві стилі, можливо, відмінні, але основний досвід задовольняється для усіх видів духів. Головна мета – досягти реалізації існування груп духів і знати, що ви усі прийшли із того ж самого Джерела – Верховного Творця. Ви можете “носити” різні тіла і ваш стиль життя може бути незвичайним, але фактично, що ви усі – духи, які прийшли із того ж самого Джерела. Ви усі маєте ті ж цілі і це – повернути ваш досвід назад до Божества.

Жахливо вважати, що космос, який здається нескінченним після смертної уяви, наповнений усіма видами життя на різних стадіях еволюції. Проситься запитання відносно того, яка велика життєва форма спостерігає за цим усім, і як може такий масивний набір управлятися і адмініструватися так добре, що усе, здається, діє так гладко. Добре, що це залишиться таємницею до певного часу існування, поки ви самі не еволюціонуєте більше і будете здатні осягнути це. Вам все ще доведеться багато зробити і навчитися і ви тільки що розпочали свою поїздку. Ви маєте деякі концепти, щоб осягнути, як ви прокладаєте свій шлях вперед і можливо дійсність, в якій усі знаходитеся зараз, є найважчим фактом для розуміння. Хоч би що там не було, давайте думати про це і якщо ви готові, то ваші наставники допоможуть вам зрозуміти різний вид існування. Це називається прогресом, оскільки ви повертаєтеся туди, звідки ви прийшли.

Очевидна ізоляція, в якій ми, здається, були тисячі років, гарантує, що оскільки наша планета вільного вибору, то нам дозволяється жити за нашим вільним вибором, і тому ми відповідальні за результат. Це – упевнений шлях навчання, в деякому розумінні, як еволюціонувати, щоб результати привели до нашої поступової еволюції. Відвідувачі вашої планети зазвичай тримаються на належній відстані, або щонайменше обмежені і їм дозволяється бути тільки спостерігачами. Виключення було надане ануннакам, які своїми діями охоплювали фазу наших потрібних дослідів, поки в той же час очищалася стара карма. Вірно, що нічого не трапляється випадково, і події, на які звертаєте увагу, можуть допомогти багатьом, багатьом духам, навіть якщо вони не були безпосередньо залучені в дії, які відбуваються. Карма відслужила свою мету, і зараз не потрібна в тих розмірах, як було раніше, оскільки більшість очищається дуже швидко.

Це повинно здаватися вам дивним, що порівняно маленький відсоток духів може видати стільки світла, яке може фактично перенести людство вперед на вищий рівень вібрацій, яким наприклад ви зараз насолоджуєтеся. Так, деякі духи будуть заперечувати цей пункт, але вони не мають такого панорамного огляду того, що відбувається на Землі, який маємо ми. До того ж, важко осягнути те, що відбувається, коли ви знаходитеся посеред того, що має місце. До того ж, ви не можете бачити потенціал, який існує, особливо в цей час, коли ви знаходитеся в середині змін. Ми можемо запевнити, що із хаосу проявляться нові шляхи, які обіцяють кращі часи, коли усе буде робитися для добра людей.

Коли план вашої індивідуальної еволюції оброблений, вам призначають наставників, які мають досвід, щоб підтримати вас в таких справах. Вони приводитимуть вас і надихатимуть вас таким чином, щоб в міру можливості ви йшли своїм погодженим шляхом. Допомога іншим духам – це робота більшості надзвичайно розвинених духів, які мають досвід в тому ж виді викликів, з якими ви стикаєтеся. Іноді ви відчуватимете їх навколо вас поряд з покійником вашої власної сім'ї, хто любить випадково відвідати вас, щоб подивитися, як ваші справи. Вони хочуть, щоб ви знали, що вони з вами, і іноді ви відчуватимете їх навколо вас. Вони не сидять у ванні з вами або роблять щось, що може вас збентежити, але особливо у ваші тихі моменти вони хочуть дозволити вам знати, що вони знаходяться поряд. Це не буде вашою уявою, оскільки не звільняє почуття контакту з вами.

Можете ви уявити радість і сміх, коли ті, хто піднявся знають, що ви повинні залишити Землю. Немає ніякого горя або трауру, а тільки збудження в думці, що ви повертаєтеся до Світла, і уся ваша сім'я і друзі, які померли, будуть вас вітати. Це будуть святкування всюди в тому, що відоме як Саммерленд з очевидних причин. Зовсім неправильно очікувати з нетерпінням возз'єднання, яке чекає вас, і з правильним підходом ви можете насолодитися своїм поверненням до вищих рівнів, від яких ви спустилися, щоб інкарнуватися. Майте на увазі, що у вищих рівнях ви все ще маєте “земне тіло”, але не важку і щільну версію, яку ви залишили, а тіло, яке може змінюватися силою вашої думки. Ви можете буквально силою думки створити речі.

Як ви можете уявити, порівняно з вашими земними дослідами, які головним чином дуже вимогливі і часто стомлюючі, у вищих рівнях ви почуваєте себе оновленим і повним життя. Так що вам не треба класти своє тіло в ліжко на довгий період, щоб “перезарядити”, як це ви робили на Землі. Це настільки відрізняється, але вам сподобається і ви будете дуже задоволені. Ми знаємо, що деякі з вас жартома запитають, чи можете ви узяти свої мобільні телефони з собою, але в усякому разі вони не будуть вам потрібні, оскільки ви зв'язуєтеся один з одним силою думки.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення.

Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я, і кожен дух має той же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge