Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 1 березня 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 1 березня 2019

Mike Quinsey

Якщо ви коли-небудь сумнівалися в тому, що попереду будуть великі зміни, то вам тільки доведеться подивитися на незвичайні погодні умови. Включіть до цього чітку зміну бажання людей, які зараз набагато більше бажають висловити свою думку в справах Землі. Занадто довго вони були підвладні побажанням меншості, яка вела людство шляхом деструкції всієї Землі. На щастя, хоча і невелика кількість, але достатня, щоб вони підняли свої вібрації і людство пройшло маркер 2012. В наслідок цього, замість мороку і загибелі, ви ввели період великої надії і потенціалу, який є зараз з вами. Оскільки це підтримує зміни на краще, хоча неминучі щонайменше деякий дискомфорт і безлад, але в довгостроковій перспективі це вітатиметься. Поки усе це триває, то вібрації продовжують підніматися і швидко прокладають шлях людству до вищих рівнів, які приведуть вас все ближче до Вознесіння. Ви багато чого зробили після того, коли вас стримували так довго, але ми знаємо, що ви наполегливо продовжуватимете, щоб насолодитися плодами вашої праці. Будьте упевнені, що цей випадок ви не захотіли б пропустити за будь-яку ціну. Ви, присутні зараз, будете насолоджуватися вашим місцем серед зірок, яке є вашим істинним домом і долею.


ЦИТАТА ІЗ ПОВІДОМЛЕННЯ КРАЙОНА. 2017. ЕВОЛЮЦІЯ НОВОЇ ЛЮДИНИ.
(2017. EVOLUTION OF THE NEW HUMAN BEING.)

Коли цивілізація пройшла маркер, то ви не можете повернути назад. Ви збиралися бути тут з давніх пір, і вам не потрібно вдруге народжуватися для того, щоб відчувати те, що відчувають діти. Якщо ви готові, якщо ви розумієте, якщо ви метафорично піднімаєте свою руку, то ми можемо змінити ваш шаблон і гідність, якої вам бракує із записів Акаші безлічі ваших життів. Це – стара енергія, яка почне змінюватися. Оскільки самооцінка Людини змінюється, то ви знали, що це відноситься до того, щоб краще почувати себе і своє місце на планеті і в галактиці, стати вищими і прожити довше, тому що клітини у вашому тілі знають це і говорять зі свідомістю, якій ви говорите “Я заслуговую, щоб бути тут, я маю те, чим я ніколи не користувався. Я упевнений духовно в моєму місці тут, чекаю з нетерпінням Світло, яке зараз тут б'ється із старою енергією, це – любов, яку я маю з вами, дух, який я маю з вами, це подарунок століття. Це зайняло тривалий час життя, щоб розпочатися на планеті.”

Любов, яку ми маємо, буквально виявляється у фізиці створення. Отже еволюція повністю управляється і так до останнього моменту, щоб дозволити людям вирости і бути єдиною планетою вільного вибору на цей час в Галактиці. Люблячі понад міру духи зібралися звідусіль щоб розпочати випробування, яке було прекрасне, яке є любов. Ваші людські стосунки надихають зміни, це починає еволюціонувати і перетворюватися в щось складне і ми бачимо це знову і знову, і ця трансформація і ця складність збирається привести вас в приємне місце, де ви знаєте, ким ви є, тому що Бог любить вас, щоб розпочати введення цих речей в сім'ю в спосіб, якого ви ніколи не бачили. Ви збираєтеся відчувати це і ви збираєтеся знати, що ми є тут. Це людська еволюція і старий дух знаходиться на передовій лінії цього. Ми фактично змінюємо систему того, як ви дієте на езотеричному шляху. Глибина Акаші починає змінюватися. Ви з'єднуєтеся з речами, з якими ви ніколи не з'єднувалися б в енергії життєзабезпечення. Дорогі, коли ви тікаєте від бенгальського тигра, то ми не збираємося говорити вам про тонкощі Акаші, це для вас не має сенсу.

Ви починаєте запитувати, "Ким я є", що мені треба знати, що далі, що повинен я зробити, то відповіді збираються приходити, тому що ви не одні. Кармічна система планети була створена тільки для низької свідомості. Це любовна історія Творчого Джерела до Людини. Ви збираєтеся пробудитися і виявити ваших духовних батьків, які завжди були з вами у формі Творчого Джерела. Співчутливість змінює планету і ваше відношення до речей навколо вас більше не викликатимуть страху. Немає нічого, чого б ви не бачили за тисячі життів, оскільки з людиною траплялося усе. Це еволюція нової Людини.

КІНЕЦЬ ЦИТАТИ.


Я впевнений, що багато духів будуть здивовані, коли дізнаються, що вони багато разів інкарнувалися за надзвичайно довгий період. Логічно, що ви розумітимете, що ви пройшли через багато різних стадій еволюції, у багатьох різних формах, які додали вам досвіду і зробили вас високорозвиненим духом. Зрозумійте, що ваші вібрації були понижені, щоб надати вам можливість протестувати себе повністю у поточному циклі, і навіть при цих умовах очікується, що ви подолаєте виклик в пошуку вашого шляху назад до Світла. Багато духів зробило таке досягнення і через свій приклад вони допомагають іншим йти їх шляхом. Мета, як завжди – сприяти вашій еволюції доти, поки ви не піднімете досить високо свої вібрації. Це – шлях, який лежить попереду усіх духів незважаючи на те, як багато це займе часу. На всіх стадіях вам допомагають незалежно від того, скільки разів ви зазнали невдачі. Тож не хвилюйтеся, якщо ви знаєте, що ви ще не готові, оскільки інший цикл запропонує вам можливість зробити реальні успіхи. Фактично кожного разу, коли ви обговорюєте свій життєвий план, завжди високорозвинені істоти направляють вас на кращий шлях, який принесе вам результати.

Дорогі, ви стоїте перед входом до дивовижного майбутнього, яке дуже важко описати, оскільки ви не маєте досвіду, який міг би вам допомогти повністю розуміти, що відбудеться. Суєта суєт і безупинна негативність, яку вам довелося зустрічати, притупила ваші відчуття. Хоча Світло завжди було, потрібний був великий виклик до зміни вашого способу мислення і ідея, як може відрізнятися життя у вищих вібраціях. Важка робота і біль більше не будуть частиною ваших дослідів і замість цього ви будете мати хороше здоров'я, мати свої повні здібності і здатні ввести в дію все, що вам треба силою своєї думки. Ви змогли б легко залишити своє фізичне тіло для пригод в космосі і повернутися до нього на дозвіллі. Альтернативно, ви змогли б звичайно скористатися вибором подорожі у вашому фізичному тілі, в одному із багатьох передових кораблів, які можуть залишити сонячну систему і полетіти в глибокий космос.

Оскільки час лине, то ви отримаєте багато інформації про майбутнє, таким чином, що ви подумки будете готові до нового життя серед Зірок. Ви по справжньому станете Космічною Істотою з усіма необхідними властивостями, щоб подорожувати Всесвітом.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge