Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 15 березня 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 15 березня 2019

Mike Quinsey

Цей рік пролітає і разом з погодними змінами не повинен залишати ніякого сумніву в тому, що час продовжує збільшувати швидкість. Це – вказівка, що ви просуваєтеся вперед з вищими вібраціями, які повільно, але поза сумнівом залишають нижчі вібрації. Це означає, оскільки це продовжується, що ви переміститеся у більшу гармонію з усіма іншими і мало або нічого не залишите з рівня негативної природи.


ЦИТАТА ІЗ: КРАЙОН ПОЯСНЮЄ, ЧОМУ ВИ ЗАСЛУГОВУЄТЕ УСІ ЦІ ІСТОТНІ ПОДАРУНКИ ВІД ДУХУ. (KRYON EXPLAINS WHY YOU DESERVE ALL THESE SUBSTANTIAL GIFTS FROM SPIRIT.)

Співчуття – це слово. Усе повторює себе і немає нічого нового під Сонцем, і тому майбутнє майже таке як і минуле. Що сталося в минулому буде зразком майбутнього. Ви перевернули сторінку, маркер і ви починаєте накопичувати те, що є вашим наміром і вашою мудрістю, ви втягуєтеся до двох областей, де ви ніколи не були раніше. Це майбутнє ніколи не писалося, його немає в минулому взагалі. Ви говорите, що я не можу бути попереду, що цей обман створений, щоб тримати вас у вузді. Обман в тому, що це є стара енергія – якщо Людство відчуває, що воно загрузло в ній і це те, що сталося. Ви знаєте, як легко вами управляти, коли ви думаєте, що ви не можете ніколи бути вище того, де ви є і ті, хто управляв вами впродовж років, хто управляв планетою, економікою і ви навіть називаєте їх, вони досягли такого успіху тому, що ви знаєте, що ви ніколи не вийдете із-під впливу до певного моменту. Нові парадигми стираються повністю, що говорить про те, що ви пробуджуєтеся буквально з Акаші, яка починає рухатися і починає говорити, “у вас є таланти, яких ви ніколи не мали, не лише в цьому житті, але і наступному, і наступному, що ви на шляху, якого ви ніколи не бачили, що ви освітлюєте роки попереду того, де ви є зараз.” Щось можна досягнути в цій енергії з вітром у вашу спину і ви можете сказати “Дорогий дух, я ніколи не погоджуся з балаканиною Крайона знову, я знаю, є речі, які я можу уявити собі, байдуже, скільки мені років. Я знаю, що я можу піти далі того, де я був раніше, я фактично вже знаходжуся там, тому що я – частина переміщення, а не частина обману”.

КІНЕЦЬ ЦИТАТИ


Є набагато більше того, в чому вам відмовлено, залишивши вас з величезним викликом для пошуку свого шляху назад до Світла. Це мало намір дати вам строге випробування, щоб подивитися, як ви зможете здолати темряву і повторно виявити ваше істинне Я. Вам допомагали і все ще допомагають підняти себе вгору, і зараз ви повинні знати, що вам допомагали ваші теперішні наставники. Зрозумійте, що ви запропонували себе для цього експерименту з повною упевненістю, що ви досягнете успіху. Звичайно, ви знаходитеся в кінцевих стадіях, якщо ви вже зрозуміли правду вашого існування. З недавнім одкровенням, що ви маєте свого Бога всередині, тому ви зараз вважаєте, що ви готові прийняти таку інформацію, яка повинна заспокоїти, щоб знати, що це так і тому ви маєте вічне життя.

Не кажучи вже про те, коли ви повертаєтеся назад до Божества, ви маєте багато життів, через які ви можете розвиватися і придбавати знання, оскільки ви йдете у зворотному напрямі. Ваші досліди можуть навіть проводитися в різних Всесвітах, де існують усі види життєвих форм. Це одна довга пригода, яка виконуватиме ваше бажання в різноманітних і захоплюючих часах. Людське життя – це великий досвід, який надає вам можливість еволюціонувати дуже швидко і дозволяє вам допомогти іншим духам еволюціонувати. Оскільки ви розширюєте ваш рівень свідомості, то ви зберігаєте знання, яке ви придбали і можете його добре використати, щоб допомогти іншим слідувати вашим шляхом. Фактично, вознесене Людство повинно допомогти іншим еволюціонуючим духам подібно до того, як допомогли йому.

Головний намір ваших випробувань – підготувати вас до більших справ, які кінець кінцем все вище і вище піднімають вас у світловому Всесвіті. Ви розумітимете, що ви – це не тільки ваше фізичне тіло і це доказано на вашому рівні дослідами тих, хто здійснив досліди “виходу із тіла”. Коли ви постійно покладаєтеся на смерть, то зв’язки обрізуються і ви звільнені. Немає нічого жахливого з приводу смерті, і ви маєте численні приклади, коли духи були викинуті з їх тіл і не розуміли, що з ними сталося. Завдяки цьому, вони негайно знайшли себе в своєму ефірному тілі, яке ідентичне фізичному тілу, за винятком того, що воно має прекрасніші вібрації.

Дорогі, правда неймовірна і ми пробуємо не спантеличити вас, але зараз настав час, щоб просвітити вас відносно того, що лежить попереду. Це, можливо, займе багато часу у вашому виміру, але це в усякому разі збільшує швидкість, як ви помітили. Тож будьте неупередженими відносно того, що може перетинати ваш шлях і дозвольте проявитися багатьом приємним змінам, які чекають. Оскільки ви безсумнівно можете уявити, рухаючись від Людини до Галактичної Істоти – це величезний крок і це ваш еволюційний шлях.

Будьте упевнені, що на всіх стадіях вашої еволюції ви ніколи не одні і завжди вищі істоти спостерігають за вашим прогресом, щоб допомогти вам досягти успіху. Зараз ви повинні зрозуміти, що еволюція влаштовується методично і що на всіх стадіях завжди допомога під рукою. Ось чому ми рекомендуємо, що, коли вам потрібна допомога, то ви просите про це, хоча ви, можливо, не обов'язково отримуєте те, що ви бажаєте, але коли настає правильний час, то ви отримуєте повну вигоду. У останньому циклі ви неминуче несли карму з собою і це довелося взяти до уваги тим, хто мав намір допомогти вам. Проте зараз більшість з вас вільна від старої карми і якщо ви помиляєтеся зараз, то карма застосовується миттєво. Фактично ті духи, які прогресували далеко уздовж свого шляху, достатньо підняли свої вібрації, щоб не переймати на себе карму.

Ви за останній час отримали багато інформації про майбутнє, але не дозволяйте їй приголомшувати вас, оскільки багато чого – це шлях у вашому майбутньому. Оскільки все змінюються в темпі, яким ви можете управляти, хоча на цей час є бажання піти далі від хаосу теперішнього часу. Багато чого чекає реалізації, що розплющить ваші очі стосовно того, що лежить попереду, і ви, ймовірно, будете задоволені. Ми говорили вам багато разів, що настають великі зміни і час все ближче наближається до їх. Ви усі маєте великий потенціал і прогрес повинен скоро прискоритися, оскільки наближається час, коли буде безпечно це зробити.

Ваша рішучість дозволила вам пройти маркер і зараз ви маєте бути однаково налагоджені пройти через зміни, які принесуть багато радості і щастя, оскільки ви бачите, що старі енергії остаточно залишаються позаду вас. Сили Світла невпинно піднімають хвилю, щоб відсторонити темні сили із позицій впливу таким чином, щоб Світло може прийняти і ввести бажані зміни в дію.

Це повідомлення надійшло через моє Вище Я від Головного Творця.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge