Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 5 квітня 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 5 квітня 2019

Mike Quinsey

За кулісами стільки всього відбувається з великою об'єднаною метою забрати владу у темних сил, видаляючи джерело їх фінансування, без якого вони швидко втратять свою владу, щоб управляти подіями у світі. Вони ніколи не мріяли, що їх можуть перемогти і все ще боротимуться до останнього. Сили Світла не байдикували і впродовж багатьох років планували крах Ілюмінатів. Настав час звільнити Людство від мережі обману, яка зачумляла їх впродовж багатьох років. Це розпочалося декілька сотень років тому і через якийсь час подібно до раку роз’їло установи і основи усього, що розглядалося людьми чистим і гідним. Тактика до змін на краще зводилася до того, що вони були непомітними і тихо перетворювалися в грізну силу добра і Світла. Ця цитата дуже піднімає обізнаність і охоплює знання, яке не може, зазвичай, бути відомим або розголошеним.


ЦИТАТА ІЗ КРАЙ‎ОНА “ПЛЕЯДИНЦІ ЗМІНЯТЬ ЛЮДСТВО”
(KRYON “PLEIADIANS WILL CHANGE HUMANITY”)

Подія 9/11 була тою подією, яка принесла співчуття на цю планету, і це знання миттєво розповсюдилося по всьому світу. Із-за виявлення співчуття, яке люди показали, це перемістило Землю і знову змінило Кристалічну Решітку. Виявлені співчуття показали, що ті події ніколи не забуватимуться і змінять усе. Іронія цього в тому, що для цього використали тероризм, а це – стара енергія і вона закінчується. Старі парадигми, навіть темні, об’єднуються, щоб створити злиття позитивних змін на цій планеті. Іноді ви робите два кроки вперед і один назад, але у кінці дня ви перетинаєте маркер. Я даю цю інформацію, настільки передову, наскільки можливо, і таким чином ви усі чуєте це, і знаєте, що є план і ви охоче його виконуєте.

Будьте обережні і мудрі і знайте, що деякі з цих речей, які ви назвали б наукою, надаються вам безпосередньо від Творця, щоб зберегти ваше життя. Нам потрібне ваше Світло і нам потрібно, щоб ви жили. Сильні відбитки на планеті вашої мудрості змінили усе повільно і покроково, тому ви потрібні і коли ви покинете, то ви повернетеся. Я скажу вам, чому ви збираєтеся повертатися, тому що ви маєте особливий інстинкт людства, ви збираєтеся повертатися зі знанням, яке ви вивчили цього разу і ви розбудите себе завчасно. Вам не доведеться проходити через те, через що ви пройшли цього разу. Це був інстинкт, що ви – шматок Творця, це нове і це називається еволюцією ДНК. Я, Крайон, і всі навколо мене любимо вас, і якщо б ви змогли побачити те, що можемо бачити ми, то ви знали б точно, що ми відчуваємо, коли це робимо. Ви не можете, бо це приховано від вас таким чином, що працює вільний вибір, без впливу другої, третьої, четвертої і п'ятої точки зору і навіть робить його більш особливим.

Коли ми дивимося на вас і навіть без того, що ми знаємо, ви довіряєте шляху і це працює, ви любите духовний світ і це добре для нас. Це працює і не лякає речами, які, здається, повертають назад, це, можливо, відбувалося б, якщо б ви бачили їх в грандіозній схемі впродовж інтервалу часу, який марширує вперед повільно до маркера, де ви матимете мир. Це знаходиться в роботі – як скоро це станеться, я не можу сказати вам, оскільки це розвивається і створюється вашим вільним вибором, але м'яч не зупиняється – ось це те, що працює і це те, що ми хотіли вам сказати. Це не тільки інформація, оскільки це наповнено вдячністю, любов'ю і метою. Ми хочемо, щоб ви знали, що ви ніколи не залишаєтеся наодинці, цього не може бути, це неможливо, ми з вами весь час і не може бути будь-якого іншого шляху.

КІНЕЦЬ ЦИТАТИ.


Весь час сили Світла мовчки працюють, щоб припинити діяльність темних сил і це розпочалося із відлучення їх від влади багатьма різними способами. Фінансові обмеження – найбільш ефективний засіб, який скорочує їх доступ до активів, які вони отримали через фальсифікацію і нечесні засоби. Лазівки закриваються і вони у відчаї крадуть активи через блукаючі засоби. Проте, розпочалися дії, щоб зірвати їх зусилля по продовженню їх нечестивої діяльності. Їх дні як і влада, яка здатна диктувати майбутній шлях Людства, давно пройшли, і громадськість взагалі буде як приголомшена, так і вражена істинною історією людства.

Плани для найприйнятнішого майбутнього були погоджені давно, хоча було б правильно сказати, що з вашим вільним вибором не можна сказати точно, коли буде досягнутий успіх. Будьте упевнені, що ви сильно впливаєте на шлях, який лежить перед вами. Ви заробили право йти цим шляхом до Вознесіння і його не можуть забрати від вас. Тим часом ви можете почати планування змін, які виведуть вас на правильний шлях і таким чином ви можете зібрати нагороди, пройшовши маркер. Настають великі часи і плани дуже досконалі, щоб встановити зміни, які анонсують виникнення Нового Віку. Багато разів робилися спроби надати вам досягнення нових технологій, але досі темні сили перешкоджали їх впровадженню. Вам доведеться багато боротися, але виявлена ваша здатність видужувати навіть з більшою рішучістю.

Кожен з вас привілейований, щоб прожити життя в цей специфічний час, коли багато духів бажало набути досвід, знаючи, що це прискорило б їх еволюцію. Як ви ймовірно зрозуміли, кожен з вас має щось запропонувати, що колективно надає вам можливість прогресувати. Навіть люди з негативними намірами мають своє місце в плані і знаходяться в корені подій, які надихають вас піднятися і здолати виклики. Комусь доведеться грати роль “опозиції” і при цьому також досягти успіху, це може здаватися дивним концептом, але це приносить Світло і темрява виявляється, яку треба виявити. Правда полягає в тому, що все влаштовано таким чином, що ви допомагаєте один одному еволюціонувати.

Через відносно короткий час починаючи з початку цього циклу, ви підняли вгору ваші вібрації і продовжуєте це робити. Багато хто з вас крокує шляхом до Вознесіння і ваше зосередження посилює вашу рішучість досягти успіху і ви його досягнете. Усі зусилля, які ви вклали, заслуговують на увагу і скоро ви отримуєте вигоду з цього. Продовжуйте дивився вперед, а не назад, оскільки минулий час більше не впливає на ваше майбутнє.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я, і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge