Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 28 червня 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 28 червня 2019

Mike Quinsey

Сум'яття зміни триває і це очевидно викликає протистояння між вами, оскільки певні групи борються проти змін, не бажаючи іти далі до мирного життя і залишити позаду усю зброю війни. Ясно, що люди мають достатній досвід від безупинних війн і втомилися від них. Навіть молодші покоління, які мають невеликий або зовсім не мають досвіду у будь-яких війнах, шукають мирне майбутнє, оскільки вони усвідомлюють і інтуїтивно знають, що краще для Людства. Немає ніякого сумніву в тому, що повільно але упевнено мир опосередковується скрізь на Землі, і навіть в гарячих точках починають бачити марність продовження войовничої діяльності. Існує рух, який все більше опановує Землю, яка шукає нові шляхи забезпечення світового миру, і в той же час все ще дозволяє добровільний вибір людей. Він прийде, тому що це було зумовлено і таким чином люди, які шукають Світла, зможуть еволюціонувати без втручання або затримки.

Я включаю цю коротку цитату, тому що вона ясно пояснює функцію Природженого відносно мозку, і це фігуруватиме все більше і більше в нашому повсякденному житті з плином часу.


КРАЙОН: ПОЯСНЮЄ, ЧОМУ ОБ'ЄДНАННЯ З ПРИРОДЖЕНИМ МАЄ БУТИ ВАШИМ ВИЩИМ ПРІОРИТЕТОМ. (KRYON: EXPLAINS WHY MELDING WITH INNATE SHOULD BE YOUR TOP PRIORITY.)

Природжене відповідальне за спонтанну ремісію, бо воно може піти і витягнути речі з вашої Акаші і розмістити їх у вашій клітинній структурі – ось як це кмітливо. Ви можете мати свою власну медичну інтуїцію про вашу клітинну структуру.

Це – мозок, який має переконання, що вашою основою є досвід і пам'ять. Це – Природжене, яке знає правду, воно – ваш другий мозок. Одна з властивостей Людини майбутнього – побудувати міст між вашою свідомістю і вашим Природженим таким чином, щоб вам не були потрібні “мускульні випробування”. Природжене – ваш другий мозок, він – з'єднання сердець. Станьте своїм власним медичним інтуїтивістом.

Природжене, як ваш другий мозок, взагалі не функціонує подібно до першого мозку, але воно кмітливе і розумне і знає, що вам потрібне. Це – правитель, який зупиняє вас від прийняття неправильних рішень подібно до вашого мозку, тільки знаходить інший шлях.

Природжене – це те, що створює емоції, допомагає вам закохуватися. Воно дає вам енергію, яку ви не можете пояснити. Я знаю все про це і воно змінює кожну клітину у вашому тілі – воно може звучати правдиво. Природжене обслуговуватиме вас, вас вами, але воно – не об'єкт усередині вас.

Ви прийшли від Великого Центрального Сонця, це – те, де існує Крайон. Ви знатимете, що ви Вічні, ви знатимете, що ви знаєте мене. Ви маєте більш ніж одне життя.

КІНЕЦЬ ЦИТАТИ.


Коли ви маєте позатілесний досвід як наприклад, коли вас вбили через деякий нещасний випадок або через намір, ваші думки все ще абсолютно нормальні. Здається, нічого драматично не змінилося, окрім того, що ви переконуєтеся, що без вашого фізичного тіла ви маєте повну свободу руху і ваші думки значно більш потужні в прояві ваших бажань. Це безсумнівно доводить, що ви – не тільки ваше фізичне тіло, а вільно народжена істота з духом. Ви, можливо, також переконаєтеся, що сила вашої думки дозволяє створювати все, що ви бажаєте.

Коли я пишу згідно з моєю власною інтуїцією, то я знаю, що моє Вище Я все ще спостерігає за моїми думками і діями, але не для того, щоб заважати моїм намірам, а для того, щоб передавати мені ідеї як форму керівництва. Не кожен знає, що воно існує, але коли ваше Вище Я прийняте, то воно наближається до вас і може зробити значно більше для вас. Дозволяючи вашому Вищому Я деякий простір для роботи, ви переконаєтеся, що все більше подій у вашому житті стають синхронізованими і протікають легше. Пам'ятайте, що воно знає більше про вас, ніж ви, включаючи ваш життєвий план, і тому краще влаштоване, щоб бути наставником для вас.

Очевидно, що сьогоднішні потреби тих, кого ви називаєте “старою гвардією”, не задоволені, оскільки зміни влаштовуються так, щоб представити нові концепти і шляхи, які значно більше ефективні і цілеспрямовані, ніж старі. Те, що пройшло, зараз має залишити в спокої, оскільки воно перевершується вищими вібраціями, які не мали ніякого місця в старій схемі. Нове вже тут і чекає пробудження і включення багатьох великих духів, які є предками Нового Віку, яких терпляче чекає Людство, щоб зрозуміти можливості, які є перед ними.

Стає все більше і більше очевидним, що ваша історія – зовсім інша від тої, яку записано. Стало очевидним, що були минулі цивілізації, які могли літати на своїх власних кораблях і користувалися технологією більш передовою від тої, на яку вони здатні за нашими уявленнями. Зараз є свідоцтво цього і навіть доходить до використання пристроїв з ядерним зарядом. Очевидно, що усе має цикли, у тому числі і наша власна еволюція.

Незважаючи на те, що відбувається на Землі, вона проходить через Фотонний Пояс курсом на Вознесіння, оскільки врешті-решт Рідна Земля бажає завершити цей цикл, виходячи на новий рівень вібрацій. З плином часу залишайтеся стійкими і фокусуйтеся на вашій меті. Є багато плутанини із-за змін, через які ви походите, але все ж багато духів вже підняло свої вібрації і твердо прямують курсом до вознесіння. Ми отримуємо багато допомоги і заохочення, щоб досягти успіху і ваше Вище Я веде вас згідно з вашим життєвим планом.

Є проста відповідь відносно того, що вам доведеться зробити, щоб гарантувати ваш успіх – ставитися до усіх духів з любов'ю і добротою незважаючи на їх зовнішній вигляд. Не ставтеся з огидою до тілесних особливостей особи, оскільки фізичне тіло – просто засіб досягнення мети, щоб адекватно обслуговувати вас у ваших фізичних дослідах. Фактично усі духи рівні і всі мають іскру Бога в собі.

Я залишаю вас з любов’ю і благословеннями і хай ваші мрії здійсняться.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 27 2020 | Contact | Add to Favorites