Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 21 червня 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 21 червня 2019

Mike Quinsey

Темні сили програли битву, але продовжують боротьбу і їх присутність все ще помітна. Проте, низькі вібрації, які вони підтримують, можуть впливати тільки на ті духи, які мають подібну вібрацію і очевидно на більшість молоді. Проте, це не впливає на тих, хто еволюціонував вище цієї стадії. Темні сили більше не мають влади, яку вони мали, і їх цілі захопити владу у світі зловісно провалилися на наступні багато століть зростання. Це означає, що окови, які утримували вас, були видалені і ви стаєте вільними духами, здатними узяти на себе відповідальність за свою власну еволюцію. Це повністю очікується в теперішні часи і зараз ви повинні досягти швидших успіхів.

Пройде деякий час перед тим, як ви зможете повністю зрозуміти правду вашого існування, але вона прийде до вас у відповідний час. Оскільки ви подорожуєте у напрямку до Вознесіння, то ви отримаєте багато інформації про ваше минуле, сьогодення і майбутнє. Ви вириваєтеся з вашого кокона безпам'ятності і це потрібно для вашого духовного росту. У минулому ви опустилися до такого низького рівня, який вселяв страх, що ви ніколи не пробудитеся до правди, але так чи інакше достатня кількість вас змогли підняти свої вібрації вгору і досягти вищого рівня. Можна сказати, що меншість допомогла більшості пройти маркер 2012 і це допоможе іншим зробити те ж саме. Як ми згадували багато разів, як тільки дух пробуджується до Світла, то багато рук допомагають вам досягти подальших успіхів. Мета життя – придбати духовне знання через досвід і жити відповідно, таким чином, що ви збільшуєте свої вібрації і стаєте все більше Істотою Світла.

З багатьох викликів, які, здається, завжди виникають, зрозуміло, що деякі важливі для вашої еволюції і мають бути ретельно опрацьовані. В декількох дослідах в основі є не виучені уроки, тож мудро поставити запитання по їх суті, що це означає. Очевидно, якщо урок має бути вивченим, то мудро спробувати зрозуміти, який досвід мається на увазі. Для тих з вас, хто особисто пройшов маркер, ви повинні зараз просунутися духовно вперед і мало переймати на себе будь-які несприятливі реакції. Ваш досвід може бути використаний для допомоги іншим, хто може йти до вас будучи приваблений вашим Світлом. Деякі, можливо, особисто знають про вас і вашу роботу, але інші можуть направлятися до вас, отже це аж ніяк не здивувало б, якби це трапилося.

Коли Земля і її населення вгамується і мир стане нормальним станом, ви будете відкриті для візитів інших інопланетян, які допоможуть вам прискорити еволюційні зміни. Ви багато чого навчитеся від них, оскільки вас так довго стримували. Перші натяки росту і розуміння повинні надійти від вас, а потім вам допоможуть здійснити ваші ідеї і бажання. Ви швидко досягнете успіхів, оскільки вам призначено жити на вашій “Новій Землі”, яка має набути первісної краси. Немає дійсно ніяких адекватних слів, щоб описати зміни від старої Землі до нової. Це буде рай на відміну від того, що ви зустрічали до сих пір і ви будете схвильовані життєвою енергією, яка існує в усьому.

Отже вам доведеться багато чекати і врешті-решт це в межах вашої видимості. Це повинно бути так, як декретовано Верховним Творцем. Ви пройшли частину шляху уздовж шляху до завершення цієї фази, коли ви будете винагороджені існуванням у вищих вібраціях спокою і повного миру, отже вас не зможуть турбувати люди з меншою вібрацією. Для таких духів настане їх час, коли вони приймуть Бога і шукатимуть шлях додому, і кожен дух кінець кінцем повернеться назад до Божества. Оскільки час у вищих царствах не існує, то усе знаходиться у теперішньому часі і немає ніякого тиску на тих, кому треба пройти через інші серії випробувань і викликів, щоб еволюціонувати. Проте, як завжди допомога поряд, коли дух стає просвіченим і вона залишиться з ним доти, поки ця поїздка не завершиться. Ми знаємо, що багато хто з вас вже обізнаний про ситуацію, але, можливо, не розуміє, що теперішні крайні часи спеціальні, беручи до уваги те, що кожному духу запропонована та ж можливість бути частиною масового Вознесіння.

Ви прожили багато життів і пройшли довгий шлях, і сьогодні ви – багатосторонній дух з багатьма навичками, які можуть допомогти вам прожити цю специфічну тривалість життя. Зрозумійте, що ви залучаєте свій досвід, щоб отримати кращі результати, які очевидно потрібні вам, щоб отримати особливу вигоду з тих аспектів, які можуть допомогти вам виконати ваш життєвий план. Через такі плани виводиться краще з кожного покоління, тому що прогрес “зроблений” на замовлення таким чином, що відбувається приростання, яке переносить вас ще на один крок у правильному напрямі. Очевидно, що на ранніх стадіях темні сили роблять усе, що вони можуть, щоб зупинити ваш прогрес, але у всі часи прогрес неминучий.

Ви виходите із тривожних часів, тож тримайте в полі зору вашу мету і не відволікайтеся зовнішніми подіями. На вашому шляху все ще існують пастки, але якщо ви стали на істинний шлях, то ви легко їх проминете. Дійсно, залежно від того, як далеко ви прогресували, буде визначено, як скоро все вгамуються для вас, тож тримайте себе у Світлі і не піддавайтеся спокусам, які будуть розміщені на вашому шляху. Майте на увазі, що вас час від часу все ще перевірятимуть, але на вашому етапі еволюції, ви маєте бути здатні справитися з цим з легкістю.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я і кожен дух має той же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 27 2020 | Contact | Add to Favorites