Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 5 липня 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 5 липня 2019

Mike Quinsey

Я захотів представити це тижневе повідомлення з цитати із одного з недавніх повідомлень Крайона, яке на мою думку має монументальне приховане значення.

“Я поділяю погляди Бога всередині, які досконалі і усе, що я контролюю, це є наміром прислухатися до голосу і просто діяти в унісон з Творчим Джерелом, яке знаходиться у мені і говорить зі мною, і ось чому я не збираюся більше старіти, тому що я припинив дію моєї карми і я все контролюю”.

Майже гарантовано, що більшість людей чи віруючі чи ні, вважають, що Бог існує, як індивідуальний об'єкт відокремлений від них. Ідея, що Бог знаходиться усередині кожного духу – ймовірно дуже важкий концепт, але така віра викликає самовпевненість і очевидно усуває потребу шукати Бога на стороні. Ви можете постійно розмовляти з Богом, будь-де і у будь-який час, але треба взяти до уваги те, що можливо найбільше людей почувають себе безпечніше і духовно сильнішими, коли вони поклоняються або моляться в групах, як на релігійному зборі. Можливість у будь-який час говорити з вашим особистим Богом, як з дуже хорошим другом, є надзвичайно приватною і особистою.

Оскільки ви повертаєтеся до Світла і Універсальної Любові, то я упевнений, що ваш зв’язок з Богом зміцнюється, і особливо тоді, коли ви живете в “зараз” і дозволяєте подіям приходити до вас, а не відчуваєте необхідності встановлювати їх заздалегідь. Відколи, в 2012 розпочався Новий Вік, то вас заохотили йти своїм власним шляхом на основі того, що найголовніше у вашому житті – ваша власна еволюція. Зараз з’являється набагато більше інформації по цій темі і я не маю ніякого сумніву, що ми будемо сприяти цьому особисто. Моє Вище Я – також мій постійний компаньйон і мій особистий наставник і в підтвердженні цього зв'язку, ми маємо постійно бути один з одним. Оскільки це так, то я запросив своє Вище Я продовжити це повідомлення.

Дорогі, ви тільки пройшли половину шляху в цьому році, і я відчуваю, що ви безсумнівно погодитеся, що час, здається, біжить швидше, ніж коли-небудь. Це часи, що вимагають напруження сил і іноді неприємні, але нижчі енергії мають бути очищені і цього не може статися без протистояння між групами, які підтримують протилежні погляди на те, як треба жити. Опозиція до змін не зможе відмовитися від старих шляхів, це її сутність, щоб дозволити великий стрибок вперед, який закінчиться повним миром і доброзичливістю на Землі. Кожна наступна група молоді, яка народжується на Землі, несе вищу вібрацію, яка означає, що вони добре пристосовані, щоб гарантувати прогрес, який надасть можливість повністю розпочатися Новому Віку.

Ми говорили раніше про очевидну відсутність контакту землян з представниками життєвих форм із інших світів. Правда полягає в тому, що вони не можуть відкрито відвідати вас з ідеєю установки відкритого контакту. Це було так впродовж тисячоліть, щоб захистити вас від втручання інших істот. Це включає і тих, хто наближався до вас з миром і шукав доброзичливого контакту. Еволюція Людини вважається найбільш важливим завданням, оскільки вона повинна досягти успіхів природним шляхом, пов'язаним з вашим власним розвитком і підйомом вашої свідомості. Проте, вам допомагають інкарновані духи, які приносять вам знання, яке допомагає підтримувати ваш рух вперед.

Акцент ставиться на вашій здатності зрозуміти, що Людство знаходиться на шляху еволюції, яка включає ваш духовний прогрес. Ви безсмертні і “Діти Бога”, які вчаться виразити себе в любові Бога до усіх життєвих форм. Тепер ви займаєтеся подоланням ідеї відділення і починаєте розуміти Єдність усього Творіння. Це так і ви повинні розуміти, що ви всі єдині і повинні думати в термінах пониження усіх ідей відділення. Его було значною мірою відповідальне за увічнення ідеї, що деякі духи кращі, ніж інші, і у вашому часі велике багатство знаходиться в руках привілейованої меншості, яка визначає його використання.

Жадності і егоїзму не повинно бути місця в справедливому суспільстві. Його багатство має бути використане для вигоди усіх і це покінчило б з нерівністю і дало б усім індивідуумам справедливу долю для задоволення основних життєвих потреб. Навіть зараз, у вашому світі є достатнє багатство, щоб дати кожному прийнятний рівень життя. Вам будуть потрібні деякі чудові зміни, щоб досягти нового і кращого укладу життя і ця мрія існує і проектується у ваше майбутнє, де вона кінець кінцем здійснюватиметься. Ваша доля завжди мала на увазі, щоб ваші життя були життями повного миру і щастя. Це – ваш природний стан і оскільки ви продовжуєте підніматися все вище з нижчих вібрацій, тож нижчі енергії більше не матимуть влади, щоб негативно впливати на ваші життя.

Ви можете прискорити маніфестацію змін, проектуючи позитивні думки в майбутнє і ми заохочували б вас усіх допомогти цій маніфестації. Як ми згадували раніше, думки мають силу і коли достатня кількість людей уповноважують їх, то починають траплятися речі, які приносять бажаний результат. Ви можете бути упевнені, що ви здійснюєте набагато більший вплив на ваше майбутнє, ніж ви уявляли. Ви усі маєте потенціал, щоб стати потужними Істотами і навіть на цій стадії ви повинні охороняти свої думки і гарантувати, що вони завжди позитивні. Чудеса були досягнуті через силу думки і це записано у вашій історії.

Вам призначено стати великими Істотами Любові і Світла і це відбудеться із зростанням вашої свідомості. Ви тепер працюєте на набагато нижчому рівні енергії, але він зросте через якийсь час і це не так далеко, як ви могли б уявити. Думайте масштабно і ніколи не обмежуйте вашу здатність досягти те, на що впав ваш зір. Ви дійсно більш великі, ніж ви розумієте, і коли ви повністю скинете окови минулого Віку, то ви зрозумієте свою сутність.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 27 2020 | Contact | Add to Favorites