Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 28 лютого 2020


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 28 лютого 2020

Mike Quinsey

Це найбільш дивовижний час, бути присутнім на Землі тоді, коли одночасно таємно розробляється багато нових винаходів. Після усього сум'яття, яке має місце, робляться великі кроки вперед, які рухатимуть вас швидше, ніж коли-небудь в Новий Вік. Досягнення відбуваються у багатьох різних галузях промисловості і їх не можливо тримати в таємниці. Фактично там, де в них є потреба, існує певна ступінь невідкладності, щоб їх отримати і впровадити. На вершині списку вільна енергія і вода, і отже, потреби людей в деяких областях стають невідкладними із-за змін клімату, які відбуваються.

Наприклад, впродовж деякого часу було відомо, як перетворити морську воду у водопровідну воду, і реалізація такої інформації гарантувала би, щоб не було всесвітньої проблеми із-за її нестачі. Вільна енергія була б великим доповненням, щоб гарантувати, що люди змогли б бути самодостатніми і здатними так чи інакше прокласти свій шлях через екстремальні кліматичні зміни. Якщо б ви додали харчові реплікатори, то люди стали б майже повністю самостійними. Ці зміни вже просуваються вперед і питання в тому, як швидко вони настануть, щоб уникнути наслідків ще більш екстремальних кліматичних змін.

Деякі з вас запитають, чому будь-яка група повинна мати владу, щоб перешкоджати доступу кожного до новим винаходів і ймовірна відповідь полягає в тому, що військові не хочуть, щоб ця технологія стала доступною тим, кого вони розглядають як своїх ворогів. Проте, багато винаходів можуть бути використані для мирних цілей і їх не треба забороняти для народних мас. Темні сили занепадають, але все ще можуть заважати роботі тих, хто має позитивні наміри, але Альянс вже занадто потужний, щоб зупинити його від наміру зробити світ вільним від їх втручання.

Дорогі, вас просили змиритися з тривалою затримкою в наданні вам можливості отримати вигоду від деяких винаходів, які знаходяться вже у використанні, але доти, поки люди при владі не поставлять потреби людей на перше місце, то вам доведеться чекати змін до рівня, на якому можна керувати прогресом людства. Ваші позаземні друзі підтримують і допомагають вам, але підкоряються законам, які забороняють втручання в справи інших, за винятком, коли обставини дозволяють це. Проте, вони передбачають, що це не буде занадто довго і їм буде дозволено встановити повний контакт з вами. Якщо б ви достатньо говорили про мир і діяли мирно, то це допомогло внести зміни, яких ви довго чекали.

Чим би ви не займалися і незважаючи на те, де ви знаходитеся зараз, будьте упевненими, що кожен з вас знаходиться в потрібному місці в цей особливий час. Деякі, можливо, не насолоджуються своїми життєвими випробуваннями, але усі духи знаходяться там, де вони можуть досягти найбільших успіхів, які підтримають їх еволюцію. Для цього все ще очищається стара карма і таким чином ви зможете остаточно просуватися вперед з чистого аркушу. У вашому сьогоденні нова карма, де потрібно, може бути миттєвою, оскільки ви більше не переносите її вперед. Деякі з вас не розуміють карму, але це – просто спосіб навчання на своїх помилках.

Скрізь відчуваються ефекти нових енергій і помітно, що вони зменшують напруженість і приносять мирну енергію, яка перетворює негативні енергії. Вони продовжуватимуться доти, поки шлях до абсолютного миру не стане нормальним станом. У такому разі Вознесіння відбуватиметься через величезний спалах світла від Сонця. Багато хто з вас вознесеться в цей момент і знайде себе на новій Землі. Потреби кожного з вас будуть забезпечені і ви не будете хотіти чогось ще. Ви станете вищою версією себе разом з своїм вищим Я і ви матимете усі атрибути вищого духу.

Ви будете свідком і частиною події, яка відбувається у кінці повного сонячного циклу, і ми нагадаємо вам, що Вознесіння буде унікальним через те, що ви вознесетеся у вашому теперішньому тілі. Природно, що ваші вібрації піднімуть вгору раніше перед подією, тож ви будете добре підготовлені до цього. Мало або нічого із старих способів не буде потрібно, оскільки ви станете Галактичною Істотою з усіма атрибутами зв'язаними з цим вищим рівнем існування. Зараз ви розумієте, чому так багато зв'язано з Вознесінням. Ви старанно працювали, щоб досягти вищих рівнів і доречна висока похвала за ваші досягнення.

Ваш час, що залишився на теперішніх рівнях буде коротким, але вас будуть перевіряти, оскільки присутні енергії, які доведеться все ще очистити, які можуть відволікати вас від вашої мети. Ми говорили вам багато разів про них, але не дозволяйте їм заважати вашому життєвому плану. Не зв’язуйтеся з ними, хіба тільки у вас є кармічна відповідальність зробити так. Проте, фактично, вам нічого боятися, оскільки ви вже пройшли маркер і довели, що ви готові вознестися. Все ще є час перед тим, як відбудеться Подія і плеядинці завжди поряд, щоб допомогти вам. Зараз вони знаходяться у вашій сонячній системі, але досі ще не виявляли себе. Вони споріднені з вашою сім'єю і дивляться на вас в такому світлі.

З плином часу ви переконаєтеся, що введення вигідних винаходів буде прискорюватися і дозволить підняти вас із старих способів і методів, які застарілі. Вони будуть вашим введенням в Новий Вік і новий уклад життя, який надасть вам можливість слідувати вашим бажаннями. Вся Галактика буде вашою, щоб дослідити і зустрітися з різними видами істот, які знаходиться в ній. Деякі фактично контактували із Землею, але тільки з торговельними цілями. Ваше місце дійсно знаходиться в Галактиці і це внесе розмаїття і ви будете раді такій свободі, дізнаючись про інші типи людей, які знаходяться в ній. Вони вже приземлилися б на Землі, але існують обмеження навколо вашої Землі, які перешкоджають прямій взаємодії з вами.

Ми залишаємо вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я, і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Квітень 6 2020 | Contact | Add to Favorites