Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 21 лютого 2020


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 21 лютого 2020

Mike Quinsey

Чому ми застерігаємо від підтримки негативних думок, просто тому, що це – енергії, які накопичуються і кінець кінцем набувають форми. Тому їх притягають ті духи, які підтримують такі думки, хоча швидше за все вони не будуть заявляти про свій досвід. Найочевидніший приклад – це "диявол", який існує тільки як мислеформа і не має духу. Проте, його вплив жахливий і хоча духи пробують його ігнорувати, але через страх, який він створює, вони підтримують його існування.

Іншими словами, коли ви фокусуєтеся на чому-небудь, ви надаєте цьому енергію незважаючи на те, чи це бачиться як позитивне або негативне. Для рептилій, страх – це енергія, якою вони живляться і вони створюють умови, які гарантують, що цей вид енергії їм завжди доступний. Від цього залежить їх існування, оскільки це "їжа" і без неї вони втратили би свою силу.

З іншого боку, коли ваші думки фокусуються на позитивних енергіях як наприклад любов, то ви допомагаєте поширювати її навкруги і також підтримувати вібрації на вищому рівні. Це допомагає умиротворяти ті духи, на кого впливає негативність, забезпечуючи мирний заспокійливий ефект. Через ваші власні людські експерименти ви довели владу позитивної думки. Коли тисячі людей медитують на мир, то був задокументований ефект, що злочинна діяльність зменшилася приблизно на 25% і наприклад, якщо мільйони людей медитували і молилися за світовий мир, то це напевно сталося б. Оскільки вібрації продовжують підніматися вгору, то вони повільно приносять бажані зміни вашому суспільству. Кожен з вас може сприяти цим змінам, уникаючи накладання на себе негативності.

Ви знаходитеся на грані випробовування далекосяжних позитивних змін, які кінець кінцем встановлять більше мирне суспільство, виключаючи умови, які привели до бідності серед вас. На горизонті час, який внесе зміни у ваш уклад життя і виключить умови, які тепер викликають так багато проблем. Настають багато бажаних змін, які здолають ті, які завдавали шкоди вашому життю і поступово виключать причини поганого здоров'я і нещасних умов життя. На це потрібен час, щоб здолати такі всесвітні проблеми, але будьте упевненими, що відповіді вже існують.

Ми сподіваємося, що знаючи, яке яскраве і щасливе майбутнє вас манить, це надасть вам силу і мету, щоб бути стійкими і налагодженими пройти через такі періоди випробування без будь-яких сумнівів відносно того, що вас чекає в майбутньому. Ми знаємо, що ви стомилися від безупинних битв, які тривають навколо вас, але старе спершу треба очистити, щоб нове могло зайняти своє місце. Людина – в душі мирна істота і сумує за турботливим вільним існуванням, де усі люди незважаючи на їх колір або віру можуть жити разом душа в душу і піклуватися один про одного. Ви – врешті-решт люди, які провели багато життів в різних країнах, часто з їх власною вірою, яка, можливо, відмінна від тої, яку ви маєте зараз.

Кожен з вас має відповідальність, щоб допомогти тим, на кого ви можете дивитися, як на менших істот, оскільки в належний час настає момент, коли прогрес залежить від усіх духів, які еволюціонують із матеріального Всесвіту. Дуже скоро наближається час, коли ваші вібрації стануть настільки удосконаленими, що ви будете готові переміститися на рівні, де вам більше не буде потрібне матеріальне тіло. Проте, через вашу силу думки ви зможете "придумати" себе в тілі, коли воно буде потрібним. Дійсно, багато що з ваших потреб будуть вводиться в дію думкою і вони жодним чином не будуть такими великими, як зараз у вашому людському тілі. Сила вашої думки надасть вам можливість миттєво задовольнити ваші потреби.

Бути освіченим – це бути готовим і оскільки ви піднімаєтеся, то ви знатиме багато того, що на вас чекає , і звичайно ваші наставники завжди будуть поряд, якщо вам буде потрібна допомога. Зрозумійте, що як тільки ви вознесетеся, то ви знайдете багато речей, які знайомі вам, але із-за вищих вібрацій вони будуть випромінювати кольори і досконалість при їх представленні. Ви звичайно збережете свій зовнішній вигляд і здібності як молода особа, оскільки на вищому рівні старіння не відбувається. Знову ж, через силу вашої думки ви зможете "прикрасити" себе, щоб задовольнити ваші бажання. Настають часи, коли ви залишите нижчі вібрації назавжди.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Квітень 6 2020 | Contact | Add to Favorites