Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 6 березня 2020


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 6 березня 2020

Mike Quinsey

Настав час для примирення, оскільки ви не можете вознестися доти, поки не пробачите тих духів, які образили вас. Ви повинні укласти мир з кожним, хто зробив вам боляче будь-яким способом і чим швидше, тим краще. Це не має значення, чи вони – одні з найзліших духів, оскільки ви не допоможете ні їм ні собі, якщо ви продовжуєте ставити бар'єри проти них. Життя до деякої міри пантоміма за винятком того, що ви правильно сприймаєте його дуже серйозно. Проте, факт залишається фактом, що навіть найтемніші з духів можуть повернутися до світла, і їм допомагають ті, хто може бачити внутрішню іскру світла у них. Ніхто з них не безнадійний і вони змогли б стати повністю просвітленими, якщо отримали таку можливість.

Вам буде важко вийти за межі вашого теперішнього виміру, якщо ви виношуєте лихі наміри проти іншого духу. Пробачення – це великий чинник у вашому житті і його краще всього практикувати кожного разу, коли ви відчуваєте, що вас образили. Деякі піклуються, що агресору зійде з рук його ставлення до вас, але зрозумійте, що, коли їх життя завершується, то вони помирають, як і усі духи і відбувається перегляд їх життя. Саме тут стає відомою правда про їх проблеми, оскільки в таких обставинах тільки правда може існувати.

Ось так, немає ніякого відходу від відповідальності індивідуума і нема ніякого покарання. Зрозумійте, що такий перегляд дотримується справді доброзичливого способу і це не стільки, щоб підкреслити "провину", а скільки надати можливість зрозуміти істинні причини і мати надію уникнути повторення у будь-якому майбутньому житті. Можливо, може включатися карма, оскільки іноді може виникати ситуація, яка закликає до майбутніх випробувань, щоб виправити помилки, які мали місце. Як ви можете бачити, ніщо не "сходить з рук" за негативну дію проти іншого духу. Так, ідеї помсти, як засіб повернення боргу, ніколи не знаходять виправдання або необхідності.

Бути люблячими духами, передбачає доброзичливість до інших духів і їх життя. Проте, поміщаючи інших на перше місце не виключає також і того, щоб забезпечувати свої власні потреби. Вам не треба жити у бідності, щоб довести, що ви не егоїстичні або не прагнете величі і багатства. Це – тема міри і норми поведінки згідно з вашою здатністю і можливостями. Ви не можете пристосовуватися до бажань усіх людей, але завжди роблячи все з найкращими намірами, ви діятимете згідно з вашою вірою і духовним розумінням.

Істинна духовна допомога не закликає ні до чого у відповідь, оскільки радість – в наданні такої допомоги. Проте, подяка в будь-якій формі дозволяє отримувачу відчувати, що вони визнали вашу доброту. Така допомога створює вищу вібрацію і своїм прикладом ви заохочуєте інших робити так же. Нині ви живете у світі, де так багато людей доведені до відчаю і потребують допомоги в будь-якому виді і це представляє іншим можливість бути доброзичливими. Деякі люди вважають, що ви отримуєте те, що ви заслуговуєте і неохоче допомагають, але не розуміють, що іноді усі духи випробовують підйом і спуск в життєвих випробуваннях.

Ми розуміємо, що не усі духи знаходяться в такому положенні, що здатні допомогти іншим, але іноді навіть декілька добрих слів співчуття можуть надихнути інший дух. Дійсно, ви не можете зрозуміти проблеми інших людей, але корисна порада і істинне співчуття можуть їх надихнути. Проста турбота про інших людей і їх благополуччя може допомогти надзвичайно і тим, хто приводить самотнє життя і часто відчуває нестачу соціального контакту. Якщо б кожен піклувався про тих, кому потрібний такий контакт, то загальне почуття благополуччя піднялося б. Піклування про інших є природною частиною людської натури і гарантує, що суспільство не нехтує тими, хто бідує.

Якщо людство зможе розширити структуру центрів допомоги для тих, хто бідує, то ви матимете основу турботливого суспільства, яке може скоро покінчити з бідністю, яка тепер існує на деяких рівнях в усіх країнах. Якщо б багатство світу поширювалося більш справедливо, то рівень життя поліпшився би дуже швидко, і всі змогли б щонайменше покрити свої основні потреби. Якщо буде такий намір, то ви можете бути упевнені, що ви отримаєте допомогу від нашої сторони вуалі.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Квітень 6 2020 | Contact | Add to Favorites