Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - 27 жовтня 2017


Майк Куінсі - 27 жовтня 2017

Mike Quinsey

Що стосується ревальвації валют, то справи наближаються до розв’язки і ступінь невідкладності такий, що вимушені задіяти додаткові зусилля. Здається, усе готово і багато хто турбується, щоб було розпочато з схеми, яка потребує планування і співпраці багатьох країн. Отже, сподіваємося, що як тільки буде дана команда "іти вперед", то така організація непомітно займе своє місце без надмірних перешкод. Будьте упевнені, що дуже багато людей включаються в процес обміну і розподілу валют. Проте існують деякі натяки на незначні затримки, які можуть досягати тижнів, але факт залишається фактом, що "старт" вже близько. Це буде початок величезної діяльності, яка буде зростати, оскільки кожна країна зробить необхідні зміни. Опозиція до змін Ілюмінатів нездатна перешкодити декларації, що надасть повноваження відновити перші запропоновані країни.

Я бажаю підкреслити, що зараз, оскільки ви трохи глибше занурилися в нові енергії, то старі енергії починають втрачати свою владу, щоб значно впливати на вас. Замість них, нові енергії викликають зміни, які несуть вас в Новий Вік, і в результаті існує багато тертя між обома, але старі енергії починають відмирати і не буде ніякої можливості повернути їх назад. Багато чого очікує свого часу, щоб дійсно стартувати в Новому Віці і таким чином, коли все буде готово, це буде представлене в розсудливій формі, щоб вас не приголомшити. Це обіцяє багато чого, що затримувалося, і коли воно буде звільнено, то це підніме вгору вашу якість життя до рівнів, які ви раніше не випробували. Врешті-решт, це – ваша колективна сила думки, яка прокладає шлях вперед, хоча вам підказують і заохочують йти певним шляхом ті, хто спостерігає за вашим прогресом. Вони знають, що потрібне, щоб гарантувати, що ви робите у деякому сенсі те, що приносить вигоду Людству, і продовжують гарантувати, що ви повністю поінформовані. Як ви вже знаєте, головні зміни наближаються і вони прискорять рух в нову еру, але ви маєте розширити кругозір, оскільки ви все ще не можете побачити остаточну мету, попри те, що ви знаєте, що Вознесіння відбуватиметься для більшості при вашій тривалості життя.

Наближаються захоплюючі часи, коли вжиті заходи зможуть гарантувати мир, без ризику війни або руйнування, яке викликали б вони. Країни об’єднаються, оскільки вони мають загальний інтерес, щоб успішно укласти мир і захистити людей від таких огидних актів як війна, яка кидає виклик Верховному Творцю Усієї Любові. Люди почнуть відчувати ефект від змін енергій і піднесений душевний стан. Новий сенс духовного єднання ростиме там, де кожна особа відчуває любов до своїх сусідів. Буде чітке розуміння того, що "усі – одне ціле" незважаючи на колір або віросповідання. Несподівано тепло любові примирить відмінності, які існують між вами, і допоможе один одному підняти Людство до нових рівнів. Люди побачать, що усі можуть жити душа в душу і кожен дух може насолоджуватися життям в щасті і достатку. В такі часи ті, хто не в змозі підняти свої вібрації, оберуть інший шлях, який властивий їх потребам. Еволюція продовжується увесь час і її не можна зупинити, незважаючи на наміри тих, хто опонує їй.

Дорогі, ви вводите великий період змін, навіть якщо це не очевидно для вас. Це призводитиме до мирного існування, яке ви шукали багато сотень років. З часом ви зрозумієте, що це не могло прийти доти, поки Людство не підняло свої вібрації. Якщо б ви не зробили цього, ви не змогли б пройти маркерний 2012 рік, але відтоді усе досягло прискорення, навіть якщо це ще не очевидно для вас. Прогрес може уповільнитися, але не зупинитися, і поки ви пробуєте піднятися вгору із трясовини нижчих вібрацій, багато чого було досягнуто, що досі не розголошено. Вільна енергія доступна і розроблено багато проектів устаткування і побутових приладів, які змінять ваш спосіб життя. Отже це буде продовжуватися доти, поки ви усі не станете самодостатніми і це буде надзвичайно корисно, оскільки ви ризикуєте в майбутньому заглибитися в роки похолодання.

У найближчі часи ви переконаєтеся, що багато молоді, яка народилася, як діти Індиго – набагато відрізняється від вашого старшого покоління. Вони краще знають, як ефективніше вирішити проблеми і іноді в спосіб, який новий і більш практичний. Вони прийшли на Землю з метою, щоб допомоги вам зайняти ваше місце в Новому Віці, з технологіями, які були звільнені для них. Фактично, багато хто зараз готовий допомогти Людству зробити велетенський крок вперед, і прискорити ваше просування в період великих змін, які принесуть вигоду вам усім. Історія покаже, що завжди є правильний час і місце для представлення нових нововведень, і звичайно, вони не можуть обходитися без правильних людей, які також приймають в цьому участь.

Будьте упевнені, що усі члени сім'ї і друзі, які вже прийшли, спостерігають за вашим прогресом з великим інтересом. Вони знають, що очікує на вас і вони наближаються до вас, заохочуючи кожного, як вони можуть. Для тих з вас, хто залишає своє тіло, поки знаходиться у стані сну, вірогідніше всього ви зустрінетеся в Саммер царствах з дорогими вам духами і без сумніву проведете приємний час. Проте, мало хто з вас здатний запам'ятати таку зустріч, і це для того, щоб не перешкоджати вашим надокучливим щоденним дослідам. Проте, деякі з вас зберігають враження від такої зустрічі, але не можуть згадати її детально. Як я згадував раніше, але підтверджую для тих, хто незнайомий з Саммер царством, ви виходите з вашого фізичного тіла, яке звичайно міцно "спить", в ефірне тіло, яке є точно таким же, як ви, і навіть більше того, тому що воно не несе з собою ніякої нездатності або втрати кінцівок. Дійсно, ви можете "видумати" своє тіло в будь-якому віці по своєму бажанню, оскільки воно відповідає силі думки.

Зараз, ви повинні чітко зрозуміти, що ви набагато сильніші, ніж ви можете уявити. Ви маєте фізичне тіло і таким чином можете випробувати двоїстість, і за декількома виключеннями, ви проживаєте аж до сотень життєвих дослідів. Деякі життєво важливіші, ніж інші і представляють головний стрибок вперед у вашій еволюції. Усі життя погоджуються перед тим, як ви інкарнуєтеся і все ж деякі духи в останній момент відмовляються. Це – втрата можливості, однак, з іншого боку, можна перенести до наступної можливості. Ідеться про те, що інші духи також залучаються до ваших дослідів. За вашим міркуванням – це просто дуже складна справа, щоб зібрати людей разом в потрібний час для опрацювання карми. Усі частини вашого життєвого плану погоджуються перед тим, як ви фактично інкарнуєтеся. Чим більше ви дізнаєтеся про це, тим більше ви цінуватимете інкарнацію – справедливий і розсудливий шлях отримати досліди, які вам потрібні. Це завжди планується, щоб просувати вас вперед, і може бути скоректовано, щоб відповідати вашим здібностям. Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites