Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 6 жовтня 2017


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 6 жовтня 2017

Mike Quinsey

Ніщо не може зупинити рух вперед до кінцевої мети Вознесіння. Ілюмінати були серйозно ослаблені, втративши великі кількості багатства, яке потрібно, щоб підтримувати їх плани на плаву. Вони також переконалися, що вони більше не володіють достатнім рівнем контролю, щоб підтримувати існування їх військових об'єктів. Вони бачать, що їх команда і влада ослабляються, і не можуть продовжувати підтримувати їх попередній рівень переваги. Оскільки продовжуються арешти, то вони втрачають контроль над подіями, які загрожують їм втратою позицій, і вони розуміють, що вони більше не зможуть бути упевнені у досягненні їх плану всесвітнього контролю. Навіть в космосі, вони не мають сил, які використовували, щоб протистояти інопланетянам, які блокувалися з мирними силами Землі. Йде битва, але переможець може бути тільки один, і це Сили Світла.

Оскільки вібрації продовжують підніматися вгору, то відбувається пробудження і очищення і ваша ДНК поступово починає діяти на вищому свідомому рівні. З часом усе зміниться на краще, включаючи і вашу політику. Капсули часу вже існують, і вони будуть запущені, коли настануть правильні обставини. Вони повільно, але все таки удосконалять Людство.

Багато чого готове вступити в дію і добре підготувалося протягом деякого часу. Майбутні роки будуть тими, які увійдуть до історії, як самі головні, які ви випробуєте в цьому новому циклі. Багато разів ви терпіли невдачу і в попередні рази ніколи не досягали цієї стадії, і вас можна привітати з тим, що в минулому 2012 році, завдяки вашим власним досягненням, ви вступили в Новий Вік і повністю перемістилися у Світло. Завдяки вашому успіху, старий цикл не зможе продовжуватися, оскільки він своє зробив.

Хаос править у багатьох країнах, оскільки вони опираються потрібним змінам. Проте, незважаючи на будь-які дії, які приймаються, щоб запобігти цьому, вони не зможуть зупинити і повинні передувати введенню тих речей, які піднімають вас вгору. Будьте упевнені, що зміни прийдуть, і вони визначені вищими Істотами, які здійснюють Волю Бога.

Згодом ви отримаєте багато вказівок відносно того, що вас очікує. Отже не сумнівайтеся, що Новий Вік настав, і дуже скоро ви відчуєте радість від його переваг. Проте, безпосередній пріоритет – встановлення управління, яке відобразить майбутні зміни, і матиме керманичів, які є Світлом. Багато негативних духів займають високі посади і вони будуть переміщені, і такі кроки будуть відбуватися впродовж деякого часу. Поступово зміни стануть всесвітніми, очевидно тоді, коли новий уряд США займе своє місце в Конгресі.

Зміни настільки важливі для вашого благополуччя і збільшать зусилля, які змусять ввести світовий мир. Це здається неможливим, коли розглядаються теперішні події на Землі, але час покаже, і успіх гарантований із-за планування, яке було зроблене і допомоги, яка надається позапланетними силами. Є багато різних груп, які підтримують і допомагають вам, але тільки тоді, коли їм дозволяється зробити це без порушення вашого вільного вибору.

За короткий час, все що обіцялося, буде маніфестовано і ви взагалі нічого не упустите. Вам так довго надавались деталі цього, що прийде і дуже мало що змінилося. Як тільки стане ясно, як просуваються справи, то ви побачите, що багато чого було готове заздалегідь, і таким чином, не втрачено ніякого часу в представленні вам переваг. Вони повинні увійти акуратно таким чином, щоб вас не приголомшити, і це важливо, зважаючи на ступінь, з яким вони відбуватимуться. Будьте упевнені, що впродовж цього періоду змін ви отримаєте допомогу від інших джерел, і ви безсумнівно будете люб'язно здивовані результатом.

Візьміть до уваги те, що зробили усі зміни для прогресу за ряд років, в акуратній формі згідно з вашими потребами. Далекосяжні зміни охоплюють набагато більше ніж ви передбачали. Життя постійно змінюватиметься на краще, і тому ті, хто пробував стримувати прогрес, будуть переміщені, і не буде ніяких озброєних нападів. З припиненням воєн і будь-якої конфронтації у невеликому масштабі, на Землі встановиться реальний мир, який, наприклад, ви ніколи не випробовували. Це ви заслужили, завдяки вашій відданості Богу і підтримці рівня любові до Людства, яка дозволила просування в Новий Вік.

У наступні роки, ви отримаєте багато несподіванок і святкувань за ваші досягнення. Можливо ви вважатимете, що зустріч з вашими Космічними сім'ями буде основним моментом наступних змін, тому що ви оновите контакт з тими, хто вас добре знає. Вони спостерігали за вашим прогресом і переконували вас йти вперед, і заохочували, коли слабішала ваша сила волі. Ви нарешті дізнаєтеся про різних Істот, які прибули зустрітися з вами, щоб відновити старі стосунки, і радісно возз'єднатися.

Тим часом уникайте приєднання до негативних енергій, які рясніють на Землі. Навіть, говорячи про них, ви можете їх притягувати, особливо, якщо ви дозволяєте собі гніватися. Як би там не було, думаючи про негативність навколо вас, посилайте їй любов, щоб пом'якшити її вплив без будь-якого особистого почуття негативної природи. Ви, працівники Світла, маєте набагато більше влади, ніж ви уявляєте, тож користуйтеся нею мудро без будь-якої дискримінації. Кожен дух на Землі має потенціал, щоб стати працівником Світла, і коли настане правильний час, вони отримають "інструменти", які нададуть їм можливість зробити це. Незважаючи на те, що ви, можливо, бажаєте привести кожен дух до Світла, завжди буде правильний час і коли він з'явиться, то будьте упевненими, що їх наставники, які повністю обізнані, використають слушний момент від їх імені.

Ревальвація валют все ще очікує руху вперед, але все-таки це рішення буде прийнято точно в потрібний час. Все ще залишається небезпека і здатність Ілюмінатів втрутитися в цей процес, хоча їх влада була рішуче зменшена. Галактичні Сили знаходяться в резерві, але їх мандат вимагає, щоб вони допомагали тільки тоді, коли запрошені Вищими Істотами, які спостерігають за подіями. Проте, будьте упевнені, що багато допомоги надається у багатьох відношеннях, що не тягне за собою прийняття її Ілюмінатами. Перемога сил Світла гарантована, і зараз – це тільки тема гарантування, що усе повністю готово до завершального спалаху Світла, який ще вище підніме вібрації. Ви повинні бачити безліч початків змін, які не залишать ніякого сумніву, що ви справді входите в період миру на Землі.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir









Share |



Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com




Galactic Channelings

Create Your Badge