Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - 20 жовтня 2017


Майк Куінсі - 20 жовтня 2017

Mike Quinsey

Поки час продовжує збільшувати швидкість, ваше загальне уявлення про події на Землі залишає у вас враження, що це безвихідь і все стоїть у мертвій точці. Проте, ми можемо сказати вам, що за кулісами багато чого вже сталося і це гарантує, що Новий Вік продовжує встановлюватися, тримаючи старі енергії на належній відстані. Отже не зневіряйтеся, оскільки усе просувається добре і відповідно до плану для Людства. Стара парадигма закінчена, але тим, хто тримається за неї і бореться проти змін, рано чи пізно доведеться визнати, що вони програли.

Само собою зрозуміло, що це – скрутні часи, які несприятливі для вас, але зосередьтеся на обіцянках майбутнього і допоможіть їм проявитися. Звичайно ваші зусилля заслуговують на увагу і ви допомагатимете зробити ефективнішим ваш новий графік часу. Майбутні роки будуть повні несподіванок, оскільки ви піднімаєте вгору ваші вібрації і залишаєте старі вібрації позаду. Важливі зміни будуть там, де Світло замінить тих, для кого старі вібрації все ще свято. Тепер багато невизначеності навколо ревальвації валют, і країни, які зобов'язані бути частиною цього процесу, готові взяти в ньому участь. Будьте упевнені, що очевидні затримки не збираються затримати прогрес, і невидимі сили працюють, щоб гарантувати, що як тільки буде даний наказ рухатися вперед, то із збільшенням швидкості не буде втрачений ніякий час.

Коли у пресі зможуть з’явитися реальні новини, то істотно, що на всесвітній основі стане менше ентузіазму для ведення війни. Зараз країни рухаються у напрямку до мирного врегулювання їх відмінностей, і це підтримується переважною більшістю людей. Був час, коли вони не могли добре подумати перед тим, як розпочати війну, але більше цього не буде. Звичайно буде конфронтація, але без значного брязкання зброєю, і ми побачимо ситуації, які самі заспокояться. Видозмінювання людей має більший ефект, ніж ми собі уявляємо, і вони стомилися від пережитих війн і жахливих втрат життів і труднощів, які є наслідком цих війн. Нарешті відчувається, що настав час заховати зброю війни, і використати витрати на війну для мирних цілей, щоб цінувати життя замість його відбирання.

Жити в любові і мирі – природні бажання Людства. Сотні років прищеплювалися принципи, щоб вони вважали відділення бажаним і вважали інші раси, як загрозу їх виживанню. Кров і сльози більше не прийнятні для них і розвивається великий рух, який кінець кінцем вимагатиме миру від їх лідерів. Будьте упевнені, що, коли достатня кількість вас об’єднається з єдиним наміром, то ви заволодієте величезною силою, яка зробить зміни. Отже тримайтеся разом, тому що в кількості значна сила, яка може викликати успішний результат.

Людство на дорозі до успіху і не може бути ніякого повернення до старих шляхів. Звичайно їм потрібна підтримка і допомога тих людей, які готові привести мирну кампанію. Отже будьте упевнені, що такі духи є на Землі і разом з вами чекають на "крила", щоб виступити вперед. У критичні часи, як наприклад ваші, зараз є можливості ретельно вибрати цих духів, але знайте, що вищі Сили Світла позаду них і допомагатимуть їм. Допомога є завжди, але шануючи ваш вільний вибір, вона не повинна його порушувати. Проте, іноді необхідно зробити так із-за більшого плану для Людства, який має перевагу.

Ви посередині важких часів, але не зневіряйтеся і не відступайте, вони не будуть тривати довго, і перед тим, як ви узнаєте, де ви – ви переконаєтеся, що володієте новою парадигмою. Ви почуєте про те, що відбувається при підйомі вас вгору, і за наступні декілька років зроблені обіцянки повинні матеріалізуватися. Ви зараз мало або нічого не чуєте про діяльність в Антарктиді, оскільки випуск подальшої інформації був заблокований. Відбувається багато відкриттів і будьте упевненими, що вони не зможуть утримуватися невизначено довго. Це відкривається ваша історія і ви дізнаєтеся про неї своєчасно. Це – як неймовірно, так і хвилююче і правду не можна заховати назавжди, хоча деякі хотіли б тримати вас в невіданні невизначено довго. Це – ваша історія і ви маєте право її знати.

Ви чуєте мало або зовсім нічого про битви, які відбуваються у вашому небі, в які втягнуті темні сили і їх передове знання, що надає їм можливість побудувати космічний корабель, який може навіть залишити сонячну систему. Вони продовжують втручатися у чужі справи і навіть протистоять силі ваших доброзичливих відвідувачів. Проте, Сили Світла мають дозвіл втрутитися і захистити вас при будь-якій спробі нападу. Це, можливо, притягнутий за вуха аргумент, але темні сили планували здійснити напад на Землю під "прапором брехні". Вони сподівалися обдурити вас, щоб ви повірили, що відповідальні за це інопланетяни. Ви можете запитати, чому вони це роблять, а відповідь – утримати ваш прогрес у Світло, щоб ви не дізналися правди про себе і вашу історію.

Оскільки ви еволюціонуєте, то ви з'ясуєте, що ви набагато сильніші, ніж ви могли уявити. Ви пройшли довгий шлях, але ваше остаточне досягнення – бути Єдиними з Богом. Оскільки ви зростаєте, то ваша меркаба також росте разом з вами до того рівня, поки не зможе вмістити в собі всю планету. Там, де ви зараз знаходитеся, це звучить неможливим, проте існує тільки правда і вона можливо занадто велика, щоб ви подивилися їй прямо у вічі. Це звичайно не життєво важливо для вашого розуміння на цьому специфічному етапі вашого життя, але це говорить вам, що ви маєте потенціал великої Істоти. Навіть, піднімаючись від вашого теперішнього рівня вібрації – це головний крок вперед, оскільки ви прогресуєте уздовж шляху до рівнів, які є позитивними, і де не може існувати ніяка негативність. Ваші досліди на Землі готують вас до усього в майбутньому, і надають вам фон, який підтримує добро, коли ви допомагаєте тим, хто йде тим же шляхом.

Знайте, що кожен дух має життєвий план, який має намір просувати вас уздовж шляху еволюції. Багато духів спостерігають за вашим прогресом в певних межах із-за вашого вільного вибору і пробують вплинути на вас таким чином, щоб ви не забули свій життєвий план і те, чому ви прийшли на Землю. Тому мудро довіряти вашій інтуїції і пораді, яка приходить від будь-якого шанованого джерела. Вірно, що нічого не трапляється випадково, хоча це, можливо, так не здається. Кожен досвід важливий і має повідомлення для вас, тож спробуйте зрозуміти це. Проте, іноді ви тільки граєте незначущу роль, але все ж це життєво важливо для цілого. Вивчіть це з першого разу і вам навряд чи доведеться повторювати його.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 31 2020 | Contact | Add to Favorites