Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - 3 листопада 2017


Майк Куінсі - 3 листопада 2017

Mike Quinsey

Важливо мати на увазі, що, оскільки ви знаходитеся в новому циклі, то почне набувати форми нова парадигма. Вона буде сформована таким чином, що з плином часу, ви почнете бачити, як перед вами розстеляється майбутнє. Це буде мало подібне до попереднього циклу, оскільки нові енергії, які були створені, принесуть гармонію і мир на планету, які раніше ви не випробовували. Із хаосу сьогодення прийде велике пробудження відносно істинного потенціалу Людства. Люди вимагатимуть нового укладу життя, і бажатимуть об’єднатися таким чином, що стане можливим взаємний обмін знаннями і ідеями, які піднімуть вгору усе Людство.

Буде акцент на чесності і спільному використанні всі щедрот Землі і створенні мирного співіснування між усіма людьми. Зброя війни буде знешкоджена і в умах людей і серцях запанує мир. Співпраця буде паролем, оскільки Люди – за природою мирна Раса, і залишать відмінності осторонь. Скрізь буде багато Любові, оскільки люди чітко зрозуміють, що усі створені по образу Бога.

Як багато часу займе установлення постійного миру на Землі залежить від того, як швидко ви зможете здолати свої відмінності, і розпізнаєте, що ви Всі Єдині. Ви усі маєте однакові бажання миру і щастя, і маєте природний інстинкт, щоб захотіти допомогти один одному підняти вашу якість життя. Досі ви ставили на перше місце себе і отримували від щедрот Землі маленьку частку для спільного використання. Ваші системи бізнесу заохочували егоїзм і жадність, тому найбільша кількість багатства знаходиться в руках незначної кількості людей. Вам не потрібне надмірне багатство, щоб жити добре і усе, в чому відмовляють іншим, часто тільки необхідна допомога, щоб існувати.

Вже нові енергії розуміють правду людей, і запит на рівність в усіх речах стане першорядним. Століття війн призвели до стількох смертей і деструкції і зараз людство має зброю, яка змогла легко знищити всю Землю і її людей. Проте, цього не дозволять, і настав час до розмови про укладення світового миру і повне закінчення усіх війн. Просто подумайте, скільки багатств використані для руйнівних цілей, і як вони б змогли швидко перетворити Землю на сучасний рай. Думайте про мир і вібрації продовжуватимуть підніматися вгору і прискорять також прихід змін, які ніщо не зможе затримати.

Будьте упевнені, що на Землі є багато хороших людей, які мають правильні ідеї, і які принесуть необхідні зміни. Вони з'являться тоді, коли настане правильний час і коли безпечно буде зробити так, і вони будуть захищені. Подібно до вмираючого звіра, ці енергії війни і всього, що пов’язане з нею, більше не зможуть диктувати або змінювати шлях, яким людство йде вперед. Славне Світло Миру і Любов Богів безвідлучні і нікому, або нічому не дозволяється стояти в шляху світового миру. Настав час для змін і вони починають відбуватися прямо зараз. Темні сили пробуватимуть зупинити або затримати це, але не матимуть ніякого успіху, оскільки майбутнє вже написане в анналах Неба і Землі.

Ви, люди, можете приписати собі честь за підняття вгору вібрації Землі, що дозволило розпочатися новому циклу. Пройшовши так далеко, ви вже помітили зміни в енергіях, які починають об’єднувати народи в спільній меті. Вони розуміють, що зрештою – це люди визначають майбутнє, і це їх колективна енергія за мир така потужна, що її не можна зупинити. Отже, дорогі, не засмучуйтеся, якщо ви не можете побачити повну картину, і знайте, що зміни на благо Людства не зупиняться. Це також означає, що вищі сили можуть також допомогти вам, поки їх дії відповідатимуть вашим бажанням. З часом ви повністю зрозумієте усі події, які мають або ще матимуть місце, і роль, яку ви грали у них. Цього не буде набагато раніше перед тим, як стане очевидним, в якому напрямі ви подорожуєте, і це, напевно, підніме вас вгору і збільшить ваші очікування. Можливо, деякі з перших знаків фактичної зміни, будуть призначення відповідних людей на ролі великої важливості, даючи їм відповідальність за введення їх в дію.

Теперішній обов’язок усіх працівників Світла – продовжувати поширювати позитивні енергії любові, і створювати гармонію там, де вони будуть. Люди стають відкритішими до наставництва і шукають відповіді, які допоможуть їм пройти через цей випробний період. Це вимагає великої віри, на яку не впливає негативність на Землі, оскільки багато проблем зараз стають очевидними і таким чином, вони можуть бути очищені у всіх на очах. Немає ніякого сумніву, що люди розуміють правду і ставлять під сумнів оманливу і часто неправдиву інформацію, яка їм надається. Більше нема людей, які ходять з закритими очима, і люди розуміють, скільки правди приховувалося від них. Проте, це не може приховуватися завжди, і ми входимо в період, коли правда вийде і багато людей будуть здивовані і розгнівані. Різниця в тому, що навіть люди на високих посадах починають наполягати, щоб факти стали відкритими для громадськості. Тримайтеся міцно і чекайте несподіванок в недалекому майбутньому, оскільки брехні і неправда будуть виявлені, оскільки такі негативні енергії не можуть йти вперед у вищі вібрації.

Напади терору дуже відволікають, але не дозволяйте їм відволікати вас від майбутнього, оскільки це – останні спроби тих, хто піклується не за людське життя, або за мир на Землі. Їх час збігає і їх дії приведуть до закінчення їх звірств . Люди Землі не бажають коритися і не піддаються на дезінформацію тих, хто не розуміє, що вони – заручники тих, хто хоче перешкодити Вознесінню. Це потерпіть невдачу і рішучість людей гарантує, що вони отримають перемогу над негативними силами. Із-за вільного вибору їм довелося дозволити тестувати Світло, і вони сподівалися здолати його і кінець кінцем ув'язнити усіх духів на Землі. Вони потерпіли невдачу, і вже темні сили скорені і не можуть більше досягти своїх цілей світової переваги. Любов і Світло наполегливо продовжували ставати все сильнішими, оскільки все більше духів відкривало правду і внутрішню силу і зараз ніхто не може зупинити їх марш, який веде до Вознесіння.

Пам'ятайте, що дуже розвинені духи чекають у вашій Сонячній Системі, щоб спостерігати за вашим переміщенням із старих енергій до нових. Це – Блакитні Авіани, які гарантують, що ніякі об'єкти за межами вашої Землі не зможуть завадити вашому прогресу. Є також інші, які підтримують, як наприклад плеядинці, які є вашими предками, і гарантують, що усе проходить успішно.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge