Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 27 липня 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 27 липня 2018

Mike Quinsey

Ви ставите питання, наскільки довше вам доведеться чекати старту подій, які обіцялися. Правда в тому, що на вищому рівні все знаходиться в "Зараз" і важко точно визначити дату події. Більшість подій, які можна згадати, призначалися і відбувалися незважаючи на будь-яку іншу діяльність, особливо спроби темних сил, щоб запобігти їм. Коли вищі сили оголошують, що відбудуться певні події, то ви можете залишатися упевненими, що вони будуть. Вони поза втручанням темних сил і можна гарантувати, що прогрес йде шляхом, який призводить до успіху.

Прогрес точно не можна призупинити, але він часто приховується таким чином, що знання про нього приховуються від тих, хто заважав би йому. Ми знаємо, що деякі з вас не можуть зрозуміти, чому ми терпимо такі дії темних сил, але майте на увазі, що ви живете на планеті "вільного вибору" і ми не можемо заважати рішенням, які ви можете зробити. Як ви, можливо, сказали б, що ви тільки вирішуєте, чи ви готові до результату, "кращого або гіршого". Звичайно, вас спонукають таким чином, щоб ви розуміли вірогідні наслідки ваших дій, і будемо надіятися, що ви дасте відповідь на вплив і почнете діяти краще в інтересах кожного.

Ми засмучені, що поки триває певний хаос, люди можуть ухвалювати поспішні рішення і сум'яття продовжується. Проте, ви повільно забуваєте старі вібрації і з удосконаленнями, особливо через вищі вібрації, триватиме тенденція зменшення негативної діяльності доти, поки вона кінець кінцем не припиниться в цілому. Це усе – ваша доля і пройшовши маркер ви відкрили нову перспективу. Ви знаходитеся вже в п'ятому році Нового Віку і скоро ви можете дізнатися більше про зміни, які вже починають відбуватися у вас і вашій Землі. Дивлячись вперед, вам призначено ввійти у вищі вібрації в новій області космосу. Деякі будуть перелякані "невідомим", але будьте упевненими, що усі зміни і ефекти вам сподобаються.

Ви безсумнівно знатимете, що деякі з великих національних компаній в деяких випадках борються, щоб триматися на плаву. Їм доведеться збити пиху, щоб триматися на плаву, і деякі групи вже скорочують свою чисельність, щоб також гарантувати, що вони утримаються на плаву. Очевидно, це небажані зміни, але все ж вони не можуть уникнути ситуацій "хай буде, що буде", з якими вони стикаються. Зміни – це ознака часу, який ви випробовуєте, і в далекому майбутньому бачитимуться як предтеча до змін менш і більш керованих бізнес-структур. Звичайно, попереду ви бачитимете проблеми, але тим часом будуть поступові зміни разом з новими технологіями, які нададуть вам можливість кінець кінцем стати повністю незалежними. Ви маєте вислів "трохи краще" і це так і є, як ви кінець кінцем з'ясуєте.

Ну й що ви повинні зробити, поки просуваються зміни? Є проста відповідь – більше фокусуватися на ваших власних потребах і жити відповідно до вашого наміру, щоб підняти вгору ваші вібрації, безумовно переймаючи на себе пресинг особистого Вознесіння. Звичайно ви повинні в усякому разі працювати у напрямку до цієї ж мети, і людська природа означає, що ви завжди шукаєте шлях еволюціонувати швидше. Проте, вам будуть потрібні багато допомоги і керівництво, якщо ви не обізнані про установлений спосіб вашого життя, щоб дати вам можливості еволюціонувати. Очевидно, що прогрес значно більше вірогідний, якщо ви також знаєте про ваш життєвий план, щоб просувати ваш духовний прогрес. Вам доведеться духовно пробудитися і зрозуміти, скільки допомоги надається, як тільки ви узнаєте про ваше істинне Я. З цього слідує, що кожен дух кінець кінцем пробудиться аж до свого істинного Я і зрозуміє, що він набагато більший, ніж тільки його фізичне тіло, і що немає такої речі як смерть, оскільки усі духи безсмертні.

Мало людей знають повну історію відносно того, що відбувається нині, щоб зробити можливим великий стрибок вперед. Стільки всього напоготові, оскільки відбувається прогрес і стислі оголошення великих змін тримаються в латентному стані, то може бути оприлюднена незначна інформація поки не стане повністю безпечно. Ви пройшли довгий шлях, щоб досягти цієї позиції і ніяких анонсів не було оприлюднено, щоб виявити те, що відбувається позитивного і, ймовірно, піднімає людство. Повільно, але безсумнівно сили світла зайняли важливі позиції, які повинні мати, щоб їх контроль надав можливість зробити завершальний поштовх. Перемога – в полі зору і настане радісний час, коли святкування будуть доречні.

Ви, хто інкарнувався на Землі в цей час, були в числі тих, хто може розглядатися, як привілейовані, щоб були вибраними в такий спеціальний час. Ваша присутність допоможе стабілізувати Землю і в той же час допоможе підняти вібрації. Ви безсумнівно вже підняли вгору свої вібрації, і можете допомогти створити мир і гармонію через свою присутність. Ви шукали скрізь Бога і це було справді одкровення для більшості, щоб узнати, що Бог усередині кожного духу і був там завжди. Бог любить усі свої створіння без виключення, і любов Бога – всеохоплююча і вічна і Бог не засуджує нікого із людських духів, Бог – втілення Універсальної Любові. Бог – це Усе Суще.

Містерії життя занадто складні для розуміння більшості людей на їх теперішніх рівнях. Проте, кожен дух поінформований згідно з його теперішніми потребами і його наставники завжди готові просувати їх розуміння, коли стане очевидно, що вони готові. Кожен турбується не рухатися вперед занадто швидко, щоб дати час для повного розуміння нової інформації. Немає ніякого сенсу пробувати підганяти справи і кожен дух подорожуватиме своїм обраним шляхом із швидкістю, яка задовольняє його.

Це варте уваги, оскільки ви проходите через кожну інкарнацію, то ви втілюєтеся у багато різних осіб. Ви набуваєте досвіду багатьма способами, які можливі і означають, що ви можете бути чоловіком або жінкою згідно з тим, що краще усього принесе вам досвід, який потрібен вам для подальшої еволюції. Часто ви інкарнуєтеся з тими, хто був частиною вашої сім'ї в попередніх життях, але не обов'язково в тих же ролях. Ви безсумнівно починаєте розуміти, що підвищена дбайливість гарантує, що ваш життєвий план добре відповідає вашим потребам. Згідно з ним, ви все ще маєте вибір здійснення вашого вільного вибору, але завжди вас заохочуватимуть ваші наставники виконувати ваш погоджений план.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я і кожен дух має той же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge