Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 20 липня 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 20 липня 2018

Mike Quinsey

Дорогі друзі, багато важливих новин надходить від Крайона і нам треба пробудитися, щоб зрозуміти зміни, які оповіщають початок нового циклу, який збирається перенести нас далеко за обмеження старого циклу. Ми прямуємо до нової області в Космосу, яка перенесе нас у вищі вібрації. Це остаточно кінець темним силам, оскільки вони просто не зможуть існувати у них, і залишатимуться на рівні, який резонує з їх теперішнім рівнем. Тим часом ви поступово вводите Квантову Енергію, яку вам треба зрозуміти якомога швидше. Наступає роздоріжжя, щоб грати свою роль в допомозі Новому Віку, який продовжує проявлятися і все упевненіше, оскільки все гаразд і продовжується, як очікувалося.

Наступне повідомлення – приємна новина, яка стосується майбутнього, оскільки воно ясно вказує, що приходять головні зміни і взагалі Рідна Земля може справитися з більшими змінами. В цілому, вже існує усвідомлення майбутніх змін, і вони майже не викличуть будь-яких змін катастрофічної природи. Може здаватися, що Людство, як очікується, стикнеться зі змінами віч-на-віч, але допомога є вже під рукою, щоб мати справу з будь-якими проблемами, які можуть з'явитися. Є план для Людства, який призначений досягнути успіху і зовсім ніщо не перешкодить його успішному завершенню.


КРАЙОН. 2018. ВАША ДНК ЗМІНЮЄТЬСЯ.

Я хочу на фактах тільки подумати про це, оскільки я був тут дуже давно. Це був час перед тим, як ви були тут, коли в океанах постійного відбувалися розливи нафти, відгадайте, звідки вони з’явилися, вони прийшли із нафтових родовищ під поверхнею океану, яка була розірвана, і природно, відбувався вилив неймовірні кількості нафти в Океан, і це там, де ви бурите зараз, тож з'ясуйте це і сполучіть всі точки. Вилив за виливом і не було ніяких суден навколо проливання нафти. Сьогодні – це зруйнувало довкілля і відповіді нема, а що сталося. Є система і завжди було так, що Океан очищає себе сам і піклується про це способами, про які ви не знаєте. З'ясуйте це і якнайдетальніше, оскільки ви не перші виливали нафту в Океани, це природний випадок, запитайте у геолога, що відбувається внизу прямо зараз, якщо є вилив, і це – природний випадок – Океан знає про це, розпізнає це і піклується про це. Планета швидко відстежує це, завдяки очищенню себе. Гайя є другом Людства і бачить, що відбувається і працює для вас.

Ви переміщаєтеся в інший вид радіації і це збирається впливати на ваше Сонце. Ви вже починаєте бачити це. Метеорологи повідомляють про це, це – частина зсуву погоди, цикл випромінювання самого Сонця буде іншим, кількість сонячних плям буде іншою тому, що радіація, в яку ви переміщаєтеся, як Сонячна Система, ви ніколи не бачили, як люди, і ви боїтеся і ви не звертаєте уваги на це, а деякі говорять, що це кінець. Є шляхи нейтралізації і заміни цього, але ви не маєте ніякого уявлення про це і це вже траплялося один раз і ви можете не бачити цього , не усвідомлювати цього і не боятися бути обережними, дивитися на те, що відбувається і триматися в стороні від гарячих областей, які помічені, але розуміти, що Океан збирається вирішувати це усе.

Інші говорять, що це стає небезпечним, і ось те, що я збираюся розказати вам, ця радіація збирається переміщатися прямо у ваші магнітні грати і збирається змінювати вашу ДНК і ви отримаєте ще 10% ефективності, точно за графіком, це доброзичлива фізика, яка знає, що ви робите. Те, чого інші боятимуться, збирається бути вашою еволюцією свідомості, що триває, як доброзичлива система. Наш годинник – це не ваш годинник, ми бачимо це прибуття і коли це станеться, ви можете сказати "гаразд, це зайняло більше часу, ніж я думав", оскільки ви сказали б, що нема нічого, чого ми не усвідомлюємо – ми знаємо про ваш годинник. Ми бачимо, як ви горите бажанням, тому що не все відбувається вчасно, це знаходиться в трьох вимірах, але, яка різниця в тому, це прибуде, і коли це прибуде, ви збираєтеся бути тут.

Деякі з вас, можливо, не будуть того ж віку або тої ж статі, але ви будете тут. В чому різниця – ви збираєтеся побачити ці винаходи. Коли планета переміщається в те, що б ми назвали прискореним просуванням, то винаходи починають навіть зростати вище того, що ви думали було високою технологією, але технологією, яку ви збиралися отримувати після технології третього виміру, і вона буде квантовою технологією, і вона починається повільно, але тільки подібно до еволюції багатьох винаходів, які ви маєте в технології, яку ви мали в минулому, вона має розширятися, спочатку повільно, а потім блискавично швидко.

Одна річ веде до іншої і починає показувати щось ще, і я дам це вам ще раз. Планети, які переміщаються в стан Вознесіння, повинні мати можливість розуміння квантової енергії, і початок розуміння квантової енергії – здатність виміряти її і побачити її, навіть якщо ви не можете продукувати її, або змінювати її, або працювати з нею, ви маєте бути здатні побачити її. Коли ви зможете побачити квантову енергію у будь-якій формі, то ви починаєте розуміти, як побачити її в кращій формі. Ви бачитимете патерни, які містяться в ній, і коли ви починаєте бачити їх, у вас буде мільйон запитань, на які не можна відповісти, але це запустить прогрес винахідництва, оскільки ви відкриєте одну річ після іншої, яку ви побачите, яку ви ніколи не бачили перед тим, як і кольори стануть виділятися, і це метафора для ясновидіння. Це збирається надати фізиці нову перспективу і ви бачитимете відсутні закони.

Готуйтеся, оскільки медицина зміниться назавжди, готуйтеся до вилучення одного способу лікування і відкриття іншого. Готуйтеся, щоб сталося розумне квантове зцілення. Я не маю ніякої можливості описати лікувальні парадигми, які ви не можете бачити, ви не можете уявити і це з’єднується з вами і природженим інтелектом вашого тіла із здатністю зафіксувати свій відбиток і вилікувати себе, користуючись своєю власною ДНК – це все, що я можу поки сказати.

КІНЕЦЬ УРИВКУ ІЗ ПОВІДОМЛЕННЯ КРАЙОНА.


Два великі Західні держави грають гру, щоб маніпулювати питаннями, щоб отримати бажаний результат, і кінець кінцем ви бачитимете, що прогрес здійснюється і це надасть можливість країнам піти далі. Будьте упевнені, що байдуже, яку надзвичайно високу посаду може займати особа, вони можуть все ще бути мотивовані і натхненні тими істотами, які спостерігають за їх прогресом. Знаючи, що очікується в недалекому майбутньому, вони можуть направити людей на такий шлях, що вони відчують, що вимушені зробити речі, які кінець кінцем можуть бачитися як саме ті, що відповідають продовженню плану для Рідної Землі і її людей.

Робота у багатьох країнах по планам для їх майбутнього благополуччя продовжується добре, навіть якщо зовні це хаотично. В потрібний час поворот подій призводитиме до нового кроку вперед, який веде уздовж шляху до бажаної зміни і мирного результату. Будьте упевнені, що усі дії мають намір закінчити протистояння і шлях нескінченних проблем. У минулій кармі грало велику роль те, що має місце, але, оскільки нові вібрації набувають чинності, то мирний кінець ворожості можливий. Ви поступово бачитимете, що там, де відбуваються зміни керівництва, там досягається більше врегульований результат. Настав час для мирних переміщень, які кінець кінцем призводитимуть до постійного миру. Це – ваша спланована доля, і більші сили, ніж на Землі гарантують, що яскраве майбутнє зумовлене, і ви своєчасно маніфестуєте його, коли це стане доречно.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge