Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 6 липня 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 6 липня 2018

Mike Quinsey

Як довго ви просуватиметеся до обіцяного майбутнього і випробовуватимете багато переваг, про які говорилося, це залежить саме від вас. Нині умови на Землі погіршуються і здається, що рішення не буде. Все ж відповіді відомі, і це тільки справа часу перед хвилею очікуваних результатів, які наближають підйом людей. Звичайно багато джерел невпинно працюють, щоб зрушити справу з мертвої точки таким чином, що вас будуть вимушені інформувати про дану ситуацію і заохочувати прийнятніші перспективи.

Ви все ще випробовуєте результат старих енергій, але вони повільно розсіюються і включені духи піднімаються у свідомості. Більше нема потреби детально зупинятися на минулих подіях, які виявилися негативними і значно краще насолоджуватися думками про майбутні зміни, які, виявляється, будуть значно більш вигідними, ніж раніше. Ніхто не бажає, щоб ви продовжували долати неприємності і травми минулого часу, і фактично істотно, що ви допомагаєте новій енергії повністю встановитися на Землі. Ви переконаєтеся, що важко зробити видимі успіхи, але наполегливо продовжуючи, ви кінець кінцем побачите результати.

Немає ніяких найкоротших шляхів до успіху, але важка праця безсумнівно принесе вам результати. Скрізь у вас є розуміння відповідальності, що вам доведеться стежити за Землею. У багатьох відношеннях проблеми досягли небезпечних рівнів, і потреба у їх виправленні – це ваша робота. Проте, як тільки ви показуєте свій намір виправити ці речі, то легіони помічників чекають, щоб допомогти вам, але ви повинні зробити початковий рух до зміни речей перед тим, як зможе бути надана допомога. Звичайно, серед вас є рух, щоб створити групи, здатні ініціювати рух у напрямку до змін на краще. Поки вони будуть поліпшуватися з підняттям вібрацій, ви повинні почати думати про "Новий Вік" і допомагати підняттю Людства.

Рухи в правильному напрямі прийдуть з прийняттям усіх інших людей незважаючи на колір або релігію і створення всесвітньої мережі допомоги. Зараз є занадто багато відмінностей між вами усіма і настав час відкинути їх і заохочувати всіх, щоб це було вигідно цілому. Допомога прийде до вас із деяких дивовижних джерел і вона підтримуватиме швидкісні зміни. Тим часом є винаходи, реалізація яких збільшить якість вашого життя. У реальних умовах вас тримали такий тривалий час, що ви майже застряли у викривленому часі. Проте, усе повільно змінюється і вам доведеться ще побачити вигідні зміни, які готові до введення, що значно підніме вас вгору.

Головні зміни, які потрібні, мають відношення до призначення тих, хто має досвід і правильні наміри перемістити Людство в нову еру, в якій буде чесність, добродійність і уважність до усіх тих, хто страждав під старим режимом. Те, що було прийнятне раніше, не доречне з новими шляхами співпраці і співчуття, які стосуються нерівності, яка існує нині. Ви – Одне Людство і працюючи разом досягнете великих успіхів, які швидко піднімуть вас в Новий Вік.

Є ознаки того, що вибір часу подій знаходиться під контролем, оскільки все розвивається і наближається час до Вознесіння і готовність внести миттєві зміни. Це можливо, тому що, як тільки "старе" буде очищено, то "нове" готове проявитися і з допомогою воно може бути встановлене через відносно короткий час. Є звичайно велетенські завдання, але з технологією і допомогою інопланетян, просування вперед буде чудотворним, якщо оцінювати ваші існуючі здібності. Розмір завдань може залякувати і пригнічувати, але з допомогою ви будете здивовані, якщо не вражені тим, як швидко їх можна вирішити. Тож не дозволяйте собі бути похмурим або засмучуватися, оскільки на вищому рівні все продовжується добре.

Багато хто з вас підсвідомо відчуває, що настають великі і бажані зміни і замість мороку, що розгортається, є "покращення і упевненість", що стосується майбутнього. Для вічності було відомо, що останній Вік повинен ймовірно закінчитися успіхом замість невдачі, яка сталася в кінці попередніх циклів. Будьте упевнені, що ви заслуговуєте на успіх, який приходить до вас, і вам не доведеться чекати занадто довго, щоб побачити перші ознаки його. Проеціюйте позитивні вібрації в майбутнє і воно скоріше за все настане.

Ви могли б сказати, що, досягнувши нижньої межі, вам нема куди іти, окрім повернення назад. Проте, опустившися до глибин темряви, яка утримує вас, вам стає очевидним, що зараз настає час, щоб повстати проти неї, яка не є Світлом. Мало того, викиньте тих, хто допомагав темним силам з особистої вигоди, оскільки вони жодним чином не презентують людей або їх амбіції до свободи і свободи слова. Ви не виняткові у ваших потребах, але Сполучені Штати, як дуже велика країна з величезним багатством і потенціалом, має бути здатна гарантувати вам, що ваші гроші витрачаються на вас і нема сприяння темним силам, які перенаправляли ваше багатство, щоб покрити свою приховану діяльність. Як тільки правда дійсно буде розпізнана, то буде велике повстання і люди вимагатимуть і отримуватимуть зміни, які їм потрібні. Пам'ятайте, що ваші думки потужні і колективно ви можете добитися мети. Не піддавайтеся брехливим обіцянкам і які б проблеми не стояли перед вами, майте на увазі, що весь світ в процесі зміни і це усе веде до Вознесіння.

Оскільки ви піднімаєтеся у вищі вібрації, то ви знайдете там все менше і менше дисгармонії, і кінець кінцем вона не зможе існувати взагалі. Нова енергія потужна і високої вібрації і розвиток духів приведуть до того, що нижчі вібрації будуть не в змозі існувати в них. Тож автоматично ви знайдете себе серед подібних духів, і це такі умови, які часто описувалися як Рай. Це – ваше майбутнє, щоб продовжувати розвиток і переміщатися у вищі рівні Світла, і в той же час, піднімаючи ваші власні рівні усвідомлення. Кінець кінцем ви станете повністю розвиненим духом, з повним набором чакр. Ви матимете силу, яка поза вашої теперішньої уяви, а також матимете силу для створення, але через вашу еволюцію ви зможе управляти ними правильно разом з властивостями Універсальної Любові. Це те, що очікується у вашому майбутньому, і оскільки кожен урок вивчений, то ви все більше ростете в духовності і розумінні.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я, і кожен дух має той ж внутрішній зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge