Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 3 серпня 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 3 серпня 2018

Mike Quinsey

Так багато духовних повідомлень приходить від Крайона, що я зміг би легко включати уривки кожного тижня. Проте, я хочу спробувати дотримуватися мого звичайного способу представлення їх, можливо кожні 4 тижні, але зрідка я відчуваю, що необхідно робити відносно короткі уривки. Тож наступний уривок, не кажучи вже про деяке дуже незначне редагування – повний. Для когось, хто бажає прослухати це повідомлення, це частина злегка іншого формату від звичайного, оскільки спочатку є введення перед тим, як Крайон почне говорити на 12,06 хвилині, і коли воно завершиться, то є ще інше повідомлення Крайона в кінці на 57,40 хвилині.

КРАЙОН: ТАК ХТО Ж ВИ Є.

Ваш дух живе всередині і ззовні вас, живе у Богові деяким таємничим шляхом – є красою Творця Усього, і це Єдність, яка поширюється за межі вас, або землі, на якій ви живете, ця Єдність – з повітрям, яким ви дихаєте і яке також від Творця, і якщо б ви змогли тимчасово зупинити все, то ви могли б сказати, це шлях, який це створює, це те, що чекає, це те, що наступне, якщо ви зупините це. Я хотів би сказати вам, що ви можете почати бачити правду, яка поширюється за межами всього, що хто-небудь коли-небудь говорив вам, і ви можете назвати це, "ви поширюєте тут правду", тому що це –правда про вас і ви починаєте ставити питання і якщо ви хочете метафорично провести тест, то зробіть це. "Я тут за призначенням" - Так, "Чи знає мене Творець Всесвіту?" - Так, "Чи можливо, що, коли я помираю як людина, то прекрасна частина мене повертається до Творчого Джерела" - Так. Тому це робить вас вічними, це робить вас не людиною, людина – просто судно, яке використовується прямо зараз, як те, що в дзеркалі щодня, але дійсно ви прекрасні і любимі Богом. Бог – це ім'я, яке створила людина, якщо вам не подобається це ім'я, то створіть що-небудь, що вам сподобається, Вічне Світло, Велике Центральне Сонце, Дух, Творець Усього Сущого і дайте це ім'я. Це ви, і якщо це актуально, то ви можете просто тимчасово усунути усі балачки відносно того, що передбачається, що дозволяє вам і уповноважує вас, вирішити те, з чим ви стикнулися, і зараз ми стаємо особистостями. Бог у вас і Бог у мені – однакові, ви заплуталися з цим і навіть не знаєте в чому проблема, з якою ви стикнулися, і я можу сказати, що вона вирішується, коли ви запускаєте хімію вашої віри, то ваше тіло відповідає. Глибина того, що ви маєте від Творця усередині вас – втрачається на фоні більшого і коли ви починаєте розуміти, що вогонь створення і життя безпосередньо проживає у вас, то зрозумійте, що усі речі, які покращили б ваше життя, вже в цьому полі. Це тема відбору їх людською свідомістю, яка починає налагоджуватися на правду. Немає нічого неправильного в тому, щоб слідувати за тими, хто дає повідомлення, поки вони – істинна любов.

КІНЕЦЬ УРИВКУ ІЗ ПОВІДОМЛЕННЯ КРАЙОНА.

Наступні кроки значно погіршуються для Людства, оскільки кожен дух зараз має можливість підняти свої вібрації, і їх наставники допоможуть, як тільки побачать, що є намір зробити так. Є звичайно багато плутанини і це потребує достатньої віри в майбутнє, щоб рухатися через нинішній період без шкоди. Різниця між періодом до 2012 полягає в тому, що допомога завжди поруч і поступово становиться легше, оскільки здатність темних сил втручатися стає все більш і більш важкою. Їх енергетична база ослаблюється і їх плани руйнуються, оскільки вони більше не можуть підтримувати ступінь контролю, який вони бажають для тотального панування . Вони втратили багато своїх ведучих прибічників і інші, хто має велике значення для їх планів, заарештовані. Руйнація їх засобів контролю все ще триває і буде до тих пір, поки вони не будуть повністю переміщені. Не буде ніякої можливості повернути контроль назад і перемога Сил Світла гарантована.

Багато робиться того, що вам невідомо, щоб здолати підземну діяльність темних сил, які добре укріплювалися дуже тривалий час і просунулися значно далі вашого теперішнього рівня технології. Проте, це не забере багато часу при сучасному озброєнні, щоб знищити їх установки, і в цьому відношенні досягнутий прогрес. Їх найбільша проблема виникає із-за урізання їх фінансування, хоча вони все ще уміють вкрасти обманними схемами. До них наближається пастка і кінець кінцем вони не матимуть ніякого рятувального маршруту, аби уникнути правосуддя за їх злочини проти Людства. Їх плани втекти із Землі також були блоковані і їм доведеться зіткнутися з наслідком своїх дій.

Масивні фонди зберігаються під контролем Сен-Жермена і коли настане час, вони гарантуватимуть, що великі кроки вимушені швидко принести багато потрібних змін. Це далеко за здатності темних сил заважати реалізації таких грошей, які безпечні і добре захищені. Виділення грошей, які призначені для хороших справ, також повністю безпечні на місці. Будьте упевнені, що плани по реставрації Землі вже розроблені, і як раніше згадувалося, жодним чином не допустять невдачу. Будуть використані передові методи, щоб здійснювати відновлювану роботу так швидко, що ви будете дуже здивовані, щонайменше. Ви чекали тривалий час, щоб сталося щось позитивне і сподіваємося, що ваше очікування скоро закінчиться.

Усе, що ми можемо сказати вам, – це бути готовими і позитивними, не надаючи заохочення тим, хто все ще бажає перешкодити змінам, які відбуваються. Їх зусилля не матимуть ніякої користі, оскільки рішення вже прийняті і вони перешкодять будь-якій негативній діяльності, спрямованій проти працівників Світла, щоб досягти успіху. Звичайно, темні сили ніколи не відмовляться від спроби заважати вам, але з плином часу, вони все більше і більше будуть пригнічені і розчаровані в їх слабшаючій владі. У цей момент, можливо, вартий натяк, що заслуговує на увагу, що темні сили – це духи, вибрані для далекосяжного досвіду в грі негативних ролей, і в деякому відношенні це, можливо, звучить дивно для вас, але фактично вони грають свої ролі в грі "погані хлопці", і обслуговуючи вас, вони отримують деякий кредит. Їх остаточна доля кінець кінцем буде вирішена вищими силами, а не силами на Землі.

У вас все гаразд в циклі, який відкриває більше можливостей підняти ваші вібрації, щоб допомогти вам пройти увесь шлях до Вознесіння. З плином часу, ви знайде доказ змін, які допоможуть вам досягти вашої мети. Тому важливо, щоб ви твердо стояли на вашому обраному шляху, і не були спантеличені.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я і кожен дух має той же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge