Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 26 вересня, 2014

Mike Quinsey - СаЛуСа, 26 вересня, 2014

Зараз існують дві чіткі групи духів на Землі і вони представляють тих, хто відкрив їх свідомість до правди їх існування, і тих, хто зав’язнув в нижчих вібраціях і робить мало або не пробує зрозуміти своє положення. Доки такі духи не почнуть розуміти їх істинне Я, вони продовжуватимуть тільки вірити тому, що вони бачать перед своїми очима. Проте, ми все-таки не засуджуємо такі духи і ми приймаємо до уваги те, що ними керує їх его. Тільки випробування викликає зсув у свідомості, коли кожен починає розпитувати мету життя. Правда прийде до всіх у заданий час і цей період на Землі - ідеальний час, щоб запитати про мету життя. Для людей без деякої форми віри – це дуже скрутний час, оскільки вони розпитують, чому Бог Любові дозволяє такі звірства, які відбуваються зараз.

Багато хто розуміє, що, оскільки Бог - Уся Любов, то він дозволяє його дітям мати свободу випробувати те, що вони бажають, але вони часто не розуміють, що вони відповідальні за результати. У вас є вислів "що посієш, те й пожнеш" і це підводить підсумки, як ви створюєте своє власне майбутнє. Вільний вибір – це дивовижно, але вам доведеться навчитися, як управляти цим, без перешкод вільному вибору іншого духу. Людині дуже важко зрозуміти концепцію, що ви усі Єдині і тому те, що ви робите для іншого, ви робите для себе. Людина прагне думати тільки за себе без розуміння того, що за період життів ви випробуєте багато різних ситуацій і кожна надає вам досвід, який потрібен вам для еволюції. Ніякий інший дух не являється більшим або меншим, ніж ви, але все-таки може мати більш розвинений рівень свідомості.

На будь-якій стадії еволюції ви можете бути впевнені, що вам завжди допоможуть прогресувати, і ніхто не залишиться зі світом один на один. Фактично ви маєте так багато помічників, що ви не можете не досягти свого життєвого плану, оскільки вони гарантують, що ви маєте досвід, який вам потрібний. Марно скаржитися на ваше життя, а значно краще просуватися вперед і зробити кращі успіхи, на які ви здатні. Деякі з вас не вірять, що вам допомагають взагалі і це тому, що ви не знаєте про ваш життєвий план і для досвіду вам доведеться прийняти добро разом з тим, що ви називаєте невдачею. Увесь досвід має значення, навіть якщо ви не можете зрозуміти це, оскільки, можливо, здається, що нема життєвого плану, працюючого для вас, але він звичайно є і увесь досвід представляє вам можливості для еволюції. Ми знаємо, що деякі духи не можуть повірити, що вони дали згоду на шлях, який опрацьовує їх життя, але він ретельно планувався з вашої згоди і все ще існує аспект вільного вибору.

Ми знаємо, що багато хто з вас має розвинений рівень розуміння, і ваша присутність на Землі сприяє допомозі іншим в їх розумінні правди. Деякі з вас прийшли спеціально для того, щоб надати таке служіння іншим і часто це означає певний ступінь пожертви, оскільки така робота потребує дуже відданого духу. Для кожного з вас важливо, що ваше бажання допомогти іншим буде використано, коли з'явиться потреба і ми поважаємо вас усіх з рівною любов'ю і радістю. Життя, можливо, для багатьох дуже складне, але воно дуже ретельно планувалося, щоб принести максимальну вигоду для вас. Деякі не погодяться, що вони прийняли досліди, через які проходить їх шлях і не можуть зрозуміти, чому вони повинні так робити. Дорогі, правда в тому, що ви знаєте, що вказаний напрям приведе до кращого охоплення ваших потреб. Коли ви знаходитеся у вищому вимірі, то все здається більш чистим і ви довіряєте тим, хто спостерігає за вашим життям.

Деякі духи запитували, як ми можемо бути такі упевнені у вашому майбутньому, а це тому, що на нашому рівні ми можемо бачити не лише більшу картину, але і знаємо, що у будь-який час старий цикл може завершитися. Тому можливо, що такі питання можуть бути вирішені у будь-який час, але це рішення залежить від духів, які спостерігають за вашою еволюцією. Ми говоримо вам ці речі для того, щоб ви не вважали, що є що-небудь неможливим, що стосується вашої еволюції. Все набагато більше мінливе, ніж ви можете собі уявити, але будучи в нижчих вібраціях, ви не можете легко передбачити повністю інший сценарій.

Усе, що ви можете придумати, може існувати, оскільки нічого нема нового, або як ви називаєте оригінальної думки. Ви можете зв'язатися з тим, що було і інтерпретувати це в інший спосіб, як то технології, повторно представлені в Новому Віці. Наприклад те, що ви називаєте літальними тарілками, є планетарними кораблями, які не обладнані для польотів в Глибокий Космос і не являється новими для вашої Сонячної Системи. Оскільки знання і розуміння про них зростає, тож ви переконаєтеся, що вони дуже "зручні" в якості міжпланетарних кораблів. Справи прискорюються таким чином, що, коли ви досягаєте "громадянської зрілості", то все що вам потрібно буде вам доступне. Ви - Космічні Істоти у вашому дитинстві і еволюціонуєте дуже швидко таким чином, що, коли ви будете мати повну свідомість, то весь Всесвіт буде доступний для вашого дослідження.

Ви проживаєте більш-менш просте життя на Землі, але це - ідеальне приготування для змін, з якими ви стикатиметеся. Еволюція більше стосується вас, як індивідуума і будьте впевнені, що ви досить розвинені, щоб бути вільними в Космосі. Як ви вже знаєте, ви не можете досягти рівнів, які вищі, ніж ваші власні вібрації, тож це у ваших інтересах використати цю майбутню можливість для того, щоб покинути нижчі рівні. Ви маєте потенціал, щоб стати Істотою Світла і це - те, у напрямку до чого ви повинні працювати. Ми знаємо, що ви хочете знати, як вам працювати, але якщо тільки ви займаєтеся правильно собою, то вам не потрібні ніякі хвилювання, оскільки ми завжди будемо біля вас, щоб допомогти.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і радий, як завжди, збільшувати ваше знання про майбутнє. Ви розумітимете тепер, що ми усі частини Єдиного і таким чином ми ставимося до вас, як до наших братів і сестер. Нічого нема приємнішого для нас, ніж допомагати вам досягти ваших цілей, і ми вважаємо, що ми були з вами достатньо довго, щоб ви зрозуміли, як ми відносимося до вас. Я залишаю вас, як завжди в Любові і Світлі.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge