Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 19 вересня, 2014

Mike Quinsey - СаЛуСа, 19 вересня, 2014

Вібрації і впливи останнього циклу відживають, оскільки вони заміняються більш вдосконаленими з Нового Віку. Існує битва за верховенство між темрявою і Світлом, але не спростовується те, що Світлу призначено панувати. Темрява неухильно втрачає владу і байдуже, скільки вони будуть намагатися, вони не зможуть відвернути свою кончину. Проте, їх треба враховувати до тих пір, поки їх влада не усунута. Це не може довго тривати і вони вже втрачають свій вплив там, де стосується мирських справ. Це - їх карма, щоб випробувати поразку і провал їх плану глобального впливу. У їх великій зарозумілості вони дійсно уявили, що Бог дозволить їм спустошити населення. Вони планували ефектно скоротити його до "керованої" кількості, якою вони змогли б легко управляти. Тож не бійтеся, оскільки цей план ніколи не буде дозволений, щоб заважати еволюції тих, хто зі Світла.

Помалу ви будете вводити зміни, які дуже швидко просунуть вас вперед. Ви зробили підготовчу роботу і готові зробити великий крок вперед, щоб випробувати вищі вібрації і усі вигоди, які йдуть з ними. Довгий період ми заохочували пошук нових технологій, які також дадуть вам суттєві переваги, коли вони будуть представлені. Багато з них вже готові, але вибір часу має бути таким, щоб не було ніякого втручання, яке буде повертати назад. Вільна енергія – це одна із багатьох технологій, про яку дізналися люди і це кінець кінцем обслуговуватиме усі ваші потреби. Темні сили свідомо тримали такі удосконалення для себе, без наміру спільного використання їх з вами. Проте, їх дії не служитимуть ніякій меті, оскільки жодній групі індивідуумів не дозволяється еволюціонувати за рахунок іншої. Еволюція тільки однієї технології, - некорисна, якщо вона не застосовується в духовній формі, приносячи вигоду цілому Людству.

Кожен дух, який знайшов Світло, є фокальною точкою для цих енергій і впливатиме на інших, оскільки вони знаходяться у сфері його впливу. Це відбувається витончено, щоб не пригнічувати їх, але відкриває їх свідомість для еволюційних думок і дій. Оскільки імпульс збирає простір, то він збільшує швидкість вашої еволюції і приведе до неминучого розколу шляхів. Пам'ятайте, що будь-які ваші досліди в теперішніх вібраціях повільно змінюють їх і призначені для того, щоб ввести вас повністю в Новий Вік. Як тільки ви вручили себе Світлу і таке інше, це означає, що життя набуде нового значення і завершення. Події за межами вас не впливатимуть на вас і все навкруги є іншим шляхом.

Ми такі раді бачити багатьох з вас серед лідерів і вашим прикладом ви вплинете на багатьох інших, що йдуть за вами. Там, де вам призначено зустрітися з іншими робітниками Світла, ви можете бути упевнені, що це відбудеться. Якщо необхідно, ми можемо вплинути на вашу думку до такої міри, щоб гарантувати це. Інакше, ми ніколи не дозволили б собі помістити вас в ситуації, які були б вам неприємні. Часто такі питання обговорювалися з вами раніше події і ми працюємо з вашої згоди. Ми дуже поважаємо ваш суверенітет і свободу, щоб розвивати ваш власний вільний вибір. Іншими словами ми працюємо разом для нашої взаємної вигоди.

Ми спостерігаємо за вами на наших екранах і захоплюємося вашою рішучістю енергійно продовжувати йти вперед і ми вас дуже заохочуємо, тримаючи вашу мету перед вами. Багато хто з вас взявся за дуже важливі ролі понад тисячоліття тому, щоб ввести Світло. Зараз ви бачите результат ваших спроб і те, чого ви досягли. Озираючись назад ви поза сумнівом розумітимете міру вашого успіху, і ви можете по праву рахувати це своєю заслугою. Ви - завжди головний спадкоємець роботи, яку ви робите і як робітник Світла, ви безупинно піднімаєте ваші власні вібрації і допомагаючи іншим, ви допомагаєте собі.

Якщо б ви змогли побачити повну картину, що стосується Землі, то ви відмітили б, що зовні здається є велика ступінь хаосу, все ж остаточна картина – це картина досягнень і успіхів. Як багато доведеться зробити, щоб усунути сліди нижчих вібрацій, щоб звільнити дорогу, таким чином, для встановлення нових вібрацій. Кожен аспект життя займають "вібрації" і ваша медицина переконається, що цей шлях вартий дослідження. Проте, з будь-яким просуванням Нового Віку вам дають поради з приводу таких питань і надають так багато потрібної інформації, щоб досягти успіхів.

Ви, можливо, ставите питання, чому ми не зустрічаємося з вами на Землі, а правда в тому, що ми це робимо, але це – призначений контакт особистої природи. Найпопулярніше місце для зустрічі знаходиться у вищих рівнях впродовж вашого сну і дуже мало з вас пам’ятають це після сну. Проте, будь-яка бесіда з нами залишається у вашій підсвідомості і може все ще впливати на вас. Це - дуже зручний шлях для зустрічі, оскільки найбільше духів залишають свої тіла впродовж їх сну. Коли ви маєте проблему, яка турбує вас, то ми пропонуємо вам "відкласти вирішення до наступного ранку" і коли ви прокинетеся наступного ранку, то знайдете відповідь до вашої проблеми.

В цьому так багато фізичного життя, ніж ви загалом розумієте, але це не життєво важливо, що ви знаєте в цей час більше. Проте варто знати, що усе життя пов'язане і ось чому масова свідомість така важлива. Кожен з вас сприяє цілому, тому ми працюємо з вами, щоб підняти ваші індивідуальні вібрації. Ви коли-небудь ставили питання, чому ви відчуваєте себе добре в оточенні деяких людей і погано в оточенні інших? Це відбувається зазвичай тоді, коли ви в гармонії з цією особою і відчуваєте солідарність з ними через їх вібрації.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і радий просвітити вас по багатьох аспектах вашого життя на Землі. Це триватиме і ваша кінцева мета - повна свідомість, щоб стати Галактичною Істотою. Найбільша сила - Світло і щодалі, ви будете користуватися цим, щоб створити простір, який нині неймовірний.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge