Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 5 вересня, 2014

Mike Quinsey - СаЛуСа, 5 вересня, 2014

Була встановлена стадія, оскільки ви піднімаєтеся до рівнів вищих вібрацій. Ми не дозволимо перешкоджати прогресу наявним темним силам, які все ще вважають, що вони можуть успадкувати Землю через величезний прогрес в їх технології. Діють набагато більші сили, які завжди гарантують Світлу верховну владу. Цей план був сформульований дуже давно і зараз настав час просувати його таким чином, що людина може ступити повністю на шлях, який веде до завершення. Так ви можете проігнорувати будь-які ознаки, але знайте, що з'являється нова Земля. З цим прийдуть всілякі Галактичні зміни, які повинні перенести вас в Золоте Століття, як вам обіцяли. Ви довго чекали цього часу і ви були вибрані, щоб бути передвісниками Нового Віку. Глибоко в душі ви знаєте, що це вірно і оскільки вібрації продовжують підніматися, тож ваші рівні свідомості також розширюються. В усій живій матерії існує частка Бога і по суті ви завжди будете нез'ясовною частиною Бога. Ніщо існуюче не може уникнути кінець кінцем повернення до Бога, тому що ви всі Єдині.

Продовжуючи ваш власний розвиток, знайте, що ваша поїздка добігає кінця. Якщо ви зробили це, то знайте, що ви маєте захоплюючу поїздку, з усіма підйомами і спусками, які приходять з життям в 3d вимірі. Ви вступили в життя, як вища Істота в пошуку більшого досвіду і торкнулися глибин матеріального існування. Ви зараз добре просунулися у вашій поїздці назад до Світла, оскільки ви залишаєте нижчі вібрації. Вас манять вищі виміри і ви наближаєтеся до них, як значно більша Істота Світла, ніж, коли ви уперше починали. Ви еволюціонували з високою швидкістю, яка гарантує, що ви повністю готові почати наступну стадію у вашій еволюції. Коли ваша поїздка почалася еони часу назад, ви знали, що вона буде довгою і важкою, проте ви були готові до потрібного вам досвіду. В недалекому майбутньому ви повернетеся до повної свідомості і повністю зрозумієте необхідність ваших різних дослідів. Вдруге, вам ніколи більше не будуть потрібні такі вимогливі досліди.

Звідси на вас може чекати навіть розширений рівень свідомості, оскільки ви радієте раптовій зміні, яка штовхне вас у вищий рівень існування. Тож будьте терплячі і знайте, що усе проходить добре і за планом. Навіть ті духи, хто, здається, відстає просто завершують їх досліди до рівня, який не був потрібний для їх еволюції. Ви не змогли бути тут в цей час, якщо б не були здатні до керування вимогами, які накладаються. Ви - усі хоробрі і дивовижні духи, хто багато чим пожертвував, щоб бути тут і ви дуже скоро матимете користь. Важка праця майже привела до зневіри в тому, що триває навколо вас. Настав час зосередитися на ваших власних потребах і забезпечити вашу готовність до завершальних днів старих енергій і всього, що ними охоплюється. З'являються нові енергії і якщо вони подібні, ви притягнете їх і будете продовжувати підніматися.

Ми тримаємо, як ви, можливо, сказали б, "наш палець на пульсі Землі" і ми допомагаємо Рідній Землі, оскільки вона багато робить для того, щоб вознестися. Необхідні зміни знаходяться під контролем і ми допомагаємо їй здійснити їх з мінімумом проблем для життєвих форм на Землі. Чим більше ви зможете працювати душа в душу із Землею, тим легше буде переміщення для усіх життєвих форм. Більшість екстремальних ушкоджень було відвернуто, які могли мати найсерйозніші наслідки, навіть знищення Землі. Проте, цей період давно пройшов, але був в періоді часу багатьох, хто все ще живий сьогодні. Наступні укази, які приходять від Духовної Ієрархії через еони часу, ми спрямували і допомогли вам таким чином, щоб ви йшли менш руйнівним шляхом. Хоча все ще є дисгармонія на Землі, яка, здається, переважає у ваших новинах, факт залишається фактом, що вібрації піднімаються і ви пройшли небезпечний період. Майте на увазі, що ви усі знаходитеся тут, щоб засвідчити крайні часи останнього Віку. Мир, такий як ви його розумієте, несподівано спуститься на Землю швидше, ніж ви, можливо, чекали б.

Через багато ваших життів ви придбали багато знань і ваш досвід допоможе вам, щоб служити іншим. Фактично в житті ви займаєтеся допомогою вашим ближнім в їх еволюції, і дороговкази завжди вестимуть за собою. Вони головним чином працюють після вашого зору і залучаються до проблем, які є Галактичними пропорціями. Одного дня ви також візьмете на себе подібні відповідальності, але це звичайно добре для вашого майбутнього. Життя на Землі дуже мало схоже на те, яке буде у вищих вібраціях, дійсно дуже мало взагалі. Проте, ці уроки вивчені, що стане вам в пригоді і ви будете наставниками для тих, хто піде слідом. Є звичайно інші життєві форми, які справді відрізняються від вас, але все ж основна мета - еволюція, яка повертає вас Світлу. Це те, звідки ви прийшли і ви завжди відчуватимете з'єднання з ним і спонукання, щоб повернутися до нього. Є так багато того, від чого ви відрізані, щоб гарантувати, що ваші досліди на Землі відповідають вашим потребам.

Без занурення в нижчі вібрації, ви не змогли б мати такого дивовижного досвіду і це включає усіх тих, кого ви називаєте негативними, що також життєво важливо для вашого розуміння. Тож оцініть тих, хто все ще заплутався у них, оскільки увесь досвід має величезне значення і усі духи проходять через багато періодів випробування і помилок. Весь набутий досвід готує вас, щоб вести інших вперед і ви робите це як житель Світла. Не хвилюйтеся про те, що буде в майбутньому, як завжди будуть інші, щоб взяти вас за руку і вести.

Я – СаЛуСа із Сиріуса, зірки, яка рясніє життям, що надсилає своє Світло вздовж і поперек, щоб підняти духи і принести користь. Дуже скоро ви зможете приєднатися до нас, а потім ваше життя буде однією великою пригодою, оскільки ви подорожуєте Всесвітом. Вас вестимуть Вищі Істоти, які знають потреби тих, кому ви служите і життя буде захоплюючим і корисним. Не сумнівайтеся ні на хвилину, що ви будете задоволені дослідами і звичайно ви все ще будете еволюціонувати, як і зараз.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge