Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 3 жовтня, 2014

Mike Quinsey - СаЛуСа, 3 жовтня, 2014

Ніколи не недооцінюйте енергії і технології, які ми маємо, щоб в дуже короткий період трансформувати вашу Землю, пристосувавши її для ваших майбутніх очікувань. Наприклад, ви майже обумовлені припускати, що деяка частина Землі буде втягнута у війни. Навколо вас є свідоцтво того, що війни розорювали вашу планету впродовж століть, без очевидного кінця циклів смерті і деструкції. Мир здається так само далеко, як був колись і людство продовжує витрачати даремно ресурси Землі, поки мільйони ваших людей живуть в злиднях і голодують. Все ж не дивлячись на все це ми можемо миттєво зупинити війни, але повинно бути прийняття значимого миру і наміру стати Єдиними у вашому майбутньому. Іноді тільки шлях прогресу і досягнення миру не може статися до тих пір, поки ви як цивілізація не визнаєте Єдність Людства. Дивлячись на вашу історію, ви повільно вчитеся, але як ви говорите "ви недалекі від істини".

У деякий момент в недалекому майбутньому це виявиться, тому що ви зробили достатні духовні успіхи і настав час дозволити таким духам просуватися вперед без перешкоди тих, хто все ще відстає. Це жодним чином не ставить їх у гірші умови, але дозволяє тим, хто готовий прогресувати до вищих вібрацій, не затримуватися через тих, хто не може. Врешті-решт неминуче, що ті, хто не готовий переміщатися у вищі вібрації, матимуть свій власний шлях, щоб продовжувати еволюцію. Новий цикл почався і повільно, але впевнено, усі залишки більш раннього циклу зникнуть, щоб бути заміненими більш оновленою версією, яка народжена Світлом. Не буде ніякого місця для нижчих вібрацій, які в усякому разі не змогли б існувати в межах цього циклу, де усі рівні думок будуть засновані на Світлі і Любові.

Рідна Земля також радіє змінам, які відновлять Землю до її первісної слави. Ви будете здивовані тим, як швидко вони можуть відбутися і це буде як приємний, так і захоплюючий час на Землі. З поверненням вищих вібрацій наші Космічні Друзі зможуть з'являтися так часто, як вони бажають і використають свій досвід, щоб прискорити зміни на Землі. Цивілізація Внутрішньої Землі також братиме участь в змінах і ви зустрінете їх набагато швидше, ніж ви могли очікувати. Іншими словами Дорогі, усі зміни направлені на краще, навіть якщо нині це важко собі уявити. Багато хто з вас вже обізнаний, що Ілюмінати володіли новими досягненнями, які перенесли їх далеко в майбутнє. Вони ніколи не мали ніякого наміру поділитися з вами, але володіли ними, щоб зберегти владу в своїх руках. Проте, не хвилюйтеся, оскільки вони не отримають зрештою вигоду з цього і ми звичайно гарантуємо, що вони будуть доступні вам, але будь ласка занотуйте, що в майбутньому справді немає місця для зброї війни.

Є стільки нових технологій, які будуть представлені вам і попереду - захоплюючі часи. Отже не засмучуйтеся, коли нічого, здається, не відбувається. Ми можемо запевнити вас, що наша діяльність ніколи не зупинялася і ми повністю здійснюємо гарантії, щоб ви безпечно прокладали свій шлях в Новий Вік. Ми контролюємо вашу Землю і небо навколо вас, щоб гарантувати, що ви можете еволюціонувати безперешкодно без зовнішнього втручання. Ми звичайно контролюємо діяльність темних сил, щоб гарантувати, що є обмеження для їх підготовки до захоплення влади на Землі. Проте, як ми говорили раніше, ми повинні також дозволити їм еволюціонувати в межах, які їх влаштовують. Навколо вас скрізь рясніє життя і часто поза вашим зором через різницю у вібраціях. Маленьким доказом цього ви, можливо, вважали б те, що коли проявите фотографії з Істотами, то там ви побачите їх духовне зображення, яке в той час не помічали. Це відбувається просто із-за чутливості фотографічної плівки, яка реєструє зображення, яке ваші очі не можуть побачити.

Отже, через зовнішній і внутрішній хаос, ми бачимо за очевидним безладдям ранні розпочинання Нового Віку з усіма його технологіями, що чекають свого часу. Деякі вимагають суттєвих змін, які не можна нині ввести в дію, вимагаючи таких ресурсів, які зараз недоступні. Проте, поступово усе готується до того дня, коли вони зможуть діяти і прогрес набере швидкість. Впродовж тисячоліть не було такого періоду, як ваш сучасний період і це, напевно, з часом стане очевиднішим. Отже ми сподіваємося, що ви зможете побачити, що не має ніякої потреби хвилюватися відносно результату ваших дослідів, отже зосередьтеся на ваших власних потребах і будьте впевнені, що ви повністю готові до змін.

Ми загалом визнаємо, що люди стали більш відкритими і пам’ятають, коли були теми, які вважали занадто важкими, щоб обговорювати відкрито. Страх перед висміюванням майже пройшов, оскільки Новий Вік відімкнув двері до питань, які загалом не обговорювалися. Отже не приховуйте своє Світло і відчувайте достатню сміливість, щоб говорити про це і ви, можливо, знайдете ще більше зацікавлених людей, ніж ви думали. Врешті-решт це - часи одкровень, оскільки занадто довго вас тримали в невіданні відносно правди вашого існування і Людської історії. Як ми згадували в одному своєму повідомленні, ви усі маєте позаземне походження. Це не означає, що ви повністю нові для Землі, беручи до уваги те, що ви вже багато життів прожили на ній. Ви починаєте розуміти, що Земля – це Школа Життя і фактично вона дає вам один з найшвидших дослідів для еволюції.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і завжди задоволений, коли я можу дати вам уявлення про ваше майбутнє. Природно, завжди є "правильний" час, щоб розширити ваше мислення і маємо надію, що ви звільните старі концепти, які більше не обслуговують вас. В минулому, люди легко піддавалися релігійним забобонам, які траплялися від відсутності розуміння. Розвиток науки і ваших технологій допомогли розширити ваші знання, які дійсно перемістили вас від днів, коли ви думали, що ви знаходитеся в центрі Всесвіту. Ви можете піти набагато далі і таким чином розширити свій кругозір. Я залишаю вас з моєю Любов'ю і енергією, щоб надихати вас на підйом.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge