Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 26 січня 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 26 січня 2018

Mike Quinsey

Здається очевидним, що битва темних сил, щоб зберегти деякий вид влади на Землі досягла нових рівнів, коли вони спробували знищити Гаваї і Японію. Проте, їх пристрої з ядерним зарядом були деактивовані у відповідності з регламентом Сил Світла, які контролюють події на і поза межами Землі. Звичайно, велика кількість людей, які працювали проти Землі, були заарештовані і розміщені там, де вони не зможуть більше спричиняти проблеми. Це очищення території від противника кінець кінцем зробить темні сили нездатними заважати змінам, які перемістили Землю на шлях Світла, свободи і достатку. Багато чого готове досягти успіху, як тільки будуть видані накази і навіть зараз діяльність темних сил скорочується, щоб зменшити їх здатність викликати затримку.

Світ не може бути таким, яким він був до маркера 2012, оскільки ті часи пройшли і зараз не можна повернутися до того, що було нормальним в старому циклі. У вас все гаразд в новому циклі і зараз ви маєте повну підтримку Сил Світла, і справи продовжуватимуть поліпшуватися. Зовні світ знаходиться в сум'ятті, але ви почнете бачити, що багато чого робиться за кулісами і готує шлях до велетенського кроку вперед в Новий Вік. Ваше терпіння буде добре винагороджено, і незабаром ви повинні побачити перші знаки бажаних змін, які будуть асоційовані з становленням миролюбної нації, яка принесе добробут людям. Це планувалося заздалегідь і нові нововведення чекають можливості бути представленими по всьому світу. Це буде час, коли негативні сили будуть скорені і не зможуть зупинити призначені зміни.

Кожен дух, який є Світлом, сприяє прогресу, зберігаючи позитив і поширюючи Світло і Любов. Це найбільш потужна сила у Всесвіті і вона не може бути зупинена або затримана надовго. Вже помітно почали зростати вібрації і вони ефективно зменшують владу негативних енергій. Очевидно, що багато проблем залишається в тих країнах, які були центром війни, але з допомогою ваших інопланетних друзів це буде очищено і замінено спокоєм і мирними енергіями. Відколи ви пройшли 2012, то така допомога дозволена, і ви будете здивовані тим, наскільки швидко можуть здійснюватися вигідні зміни.

Хоча ви, можливо, ще не бачите багатьох очевидних змін, але будьте упевненими, що допомога вже надана, як наприклад боротьба із слідами хімікалій. Забруднення морів і океанів – інший великий виклик, але ви повинні спершу показати ваш позитивний намір і вжити відповідальні заходи, починаючи з вашого власного очищення. Якщо це вже запущено, то ми зможемо потім допомогти вам технологіями, які набагато перевершують ті, що ви маєте, і це не займе ніякого реального часу взагалі, щоб відновити якість і чистоту вашої води. Морське життя і вегетація швидко повернуться в ідеальні умови, і після того людство буде сподіватися зупинити будь-які дії, які раніше були причиною надмірного забруднення і руйнування. В порядку денному буде реставрація як у відкритому морі, так і на суші, яка була розорена за багато років байдужості за наслідки ваших дій.

Рідна Земля може справитися багато з чим, що треба зробити, щоб кінець кінцем відновити її до оригінальних первісних умов. Проте, усе повинно розпочатися з вас, оскільки ви повертаєте свою відповідальність за догляд Землі і добробут усіх життєвих форм. Звичайно, оскільки минає час, то очікується, що ви продемонструєте свій намір допомогти відновити Землю до її первісного стану. Тим часом зосередьтеся на тому, як ви візуалізуєте зміни, які матимуть місце і які будуть результати. Не хвилюйтеся про масштаб завдання, оскільки вам допоможуть, і з добрими намірами ви досягне чудових результатів набагато швидше, ніж ви зараз розумієте або передбачаєте. Часи боротьби з нуждами, щоб досягти результатів закінчуються, і вас чекає допомога в будь-яких змінах, які ви запропонуєте в інтересах Рідної Землі і її людей. Ви повинні знати, що багато чого чекає вас, що утримували темні сили, але зараз може початися процес звільнення.

Зараз багато відповідальності лежить на вас, працівники Світла, і ви не встигнете озирнутися, як прийде ваш час використати таланти і знання, якими ви піднімете вгору людей Землі. Старі енергії все ще мають деякий вплив, але повільно втрачають свою владу, щоб зупинити триваючий прогрес в Новий Вік. Грунт підготовлений і багато духів Землі пробуджуються на заклик використати свої знання і здатність запустити в дію "нове". Якби ви мали наш панорамний вид того, що відбувається, то ви б знали, що великі речі уже на шляху до маніфестації, яку ви так довго чекали.

Вимагається велике терпіння, оскільки ряд обіцяних змін все ще чекають маніфестації. Ви, люди Землі, живете у викривленому часі, який свідомо має намір тримати вас в стані нужди, відхиляючи вигідні зміни, які дуже підняли б вашу якість життя. Проте, ви не будете відмовлятися від багатьох нововведень, які готові бути представленими зараз же. Настільки багато чого вирівнюється, що це негайно здолає багато проблем, з якими вам доводиться мати справу щодня. З часом ваша якість життя зміниться до невпізнання, і вже починають видалятися старі обмеження. Людство буде реструктуроване таким чином, що буде більше рівності між вами усіма, і мається на увазі справедливе спільне використання найбільшого багатства, яким насолоджується такий маленький відсоток людей. Будьте упевнені, що ваші потреби добре відомі і непропорційний розподіл багатства буде з часом змінено.

Є багато передових цивілізацій, які стежать за вашим прогресом, але досі їм не дозволялося "заважати" вашому вільному вибору, але відколи ви пройшли маркер, справи змінилися. Вам дозволяється допомагати в певних межах, як і коли дозволяють обставини. Змінам не дозволяється приголомшити вас і вони будуть постачатися явно у відповідний час. Проте, зміни прийдуть, і ніяке втручання не дозволятиметься і кожного разу всю операцію контролюватимуть ті, хто спостерігає за діяльністю на Землі. Ваш вільний вибір все ще головний, але все-таки йому не дозволяється затримувати або перешкоджати тому, що вже було погоджено, як необхідність для просування Людства вперед.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 25 2020 | Contact | Add to Favorites