Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 5 січня 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 5 січня 2018

Mike Quinsey

Іще один рік пройшов швидше, ніж коли-небудь, повний подій, які дали вам величезний підйом для того, що настає. З того часу відколи почався теперішній Вік в 2012, пролетіли роки, тож речі починають набувати форми, які сигналізують реальність Нового Віку. Так би мовити, пил осів і зараз ви здатні побачити початок змін, які збираються перенести вас вперед. Як ви вже знаєте, багато чого утримується до правильного часу, і це дійсно мається на увазі безпечний час. Врешті-решт планування і приготування, які були зроблені, не псуватимуть їх стрімкий рух . Дійсно, є ряд проблем, і поки усе робиться у відповідний час, щоб ви насолодилися періодом великого підняття. Остання проблема – позбутися втручання тих, хто підтримував би старі енергії. Їх зусилля більше не несуть ніякої реальної влади і вони програють. Вони – архітектори їх власної кончини і залишаться випробувати результат їх обраної діяльності.

Дорогі, ніколи не втрачайте з поля зору того факту, що ви добре пройшли маркер 2012 і з цього часу, багато працівників Світла змогли прогресувати і підготуватися до наступних часів. Багато вже підготувалися таким чином, що, коли обставини дозволяють, ви зможете насолодитися перспективою багатьох досягнень, які можуть розпочатися в відносній безпеці. Потім ви повинні побачити те, що чекає на вас і Людство, і в результаті будете у нестямі від радощів. Зосереджуючись на майбутньому, ви допомагатимете прискорити його маніфестацію, тому що ви докладаєте руку до визначення, як все працює. Природно, що завжди є більші сили, які контролюють події і захищають Людство таким чином, щоб його рішення шанувалися. Врешті-решт, це саме ви допомогли прокласти шлях вперед і пройшли маркер, що дозволило Людству продовжувати розвиток у вищих вібраціях.

Несподіванкою для вас було те, що ви залишили старі вібрації позаду, тож ви розпочали новий старт з того, як ви сказали б "з чистого аркушу" без жодних залишків старої енергії. Найбільш захоплююча перспектива – можлива поява ряду Інопланетян, які сильно асоційовані з Людством. Вони спостерігали за вашим прогресом тисячі років і допомагали вам, без порушення вашого вільного вибору. Ви, можливо, є новими духами в термінах часу, який ви знаєте, але фактично – ви дуже старі духи, які були неподалік еони часу. Як Люди, ви додаєте до вашого існуючого досвіду те, що кінець кінцем ви зможете стати наставниками для інших, хто може отримати вигоду з цього. Це нормально для тих, хто добре просунувся вперед, щоб допомогти іншим, хто слідує за вами і може отримати вигоду з вашого досвіду. Ви зможете побачити, як кінець кінцем групи стають все більшими і більшими, оскільки все більше розвинених духів приєднуються до них.

Фактично, вам допомагають еволюціонувати на кожному кроці, що несе вас вперед і вгору. Майте на увазі, що в певному пункті вашої еволюції, ви станете повністю Істотою Світла, і будете обходитися без фізичної форми, яку ви мали раніше. Проте, там де з’явиться потреба, ви зможете "придумати" собі будь-яку форму тіла, яка вам потрібна. Навіть зараз, ви починаєте розвивати силу створення, і це означає, що оскільки вібрації продовжують підніматися вгору, то Людство матиме більше розуміння того, як це еволюціонує. Ось чому ми вже дали вам застереження, бути позитивними в тому, чого ви бажаєте, оскільки ви не можете ніколи бути упевнені в тому, як воно проявиться в майбутньому. Очевидно, коли ви еволюціонуєте до пункту, де ваші думки центруються на потребах інших, ви зрозумієте, що багато духів, що розвиваються, можуть також передбачати ваші потреби, і якщо необхідно, то ви зустрінете їх, в тому разі, якщо вони істотні для вашої безперервної еволюції.

Пройшло дуже багато часу, поки ви досягли цього пункту у вашій еволюції. Візьміть це обома руками і більш ніж коли-небудь раніше, зосереджуйтеся на тому, чого ви хочете від життя, оскільки ви зараз маєте можливість досягти успіху. Майте на увазі, що багато з того, про що ми говоримо – ваш потенціал, оскільки ваша лінія часу відкривається перед вами, і саме цей шлях перенесе вас до колективного центру. Деякі можуть запитати, як тримати на належній відстані темні сили і ми змушені сказати, що поки вони все ще представляють загрозу, але їх влада скорочується. Їм продовжуватимуть відмовляти в ресурсах, які вони раніше грабували в інших, і фінансування їх операції стане їх Ахіллесовою п'ятою. Немає ніякої можливості, що вони зможуть невизначено фінансувати свою діяльність, оскільки багато тих каналів закривається.

Людство дістає значну можливість прокласти шлях до Вознесіння, таким чином, щоб усі духи, які готові піднятися, можуть претендувати на успіх. Природно, ми обговорюємо події, які мають прийти, і в деяких випадках за декілька років. У деяких випадках вибір часу знаходиться не у ваших руках, оскільки великий масштаб роботи потребує багатьох організації, які простягаються аж до ваших друзів в Космосі, які раді допомогти вам, щоб досягти мети. Багато хто з вас вже проходив через Вознесіння в минулих життях, але повернувся, щоб запропонувати свій досвід там, де треба. Будьте упевнені, що ваші Галактичні друзі раді допомогти вам на вашому шляху до становлення Галактичної Істоти.

Настав час для Людства досягти повноліття і з такою великою допомогою вийти із тіні. Ваш успіх в подоланні нижчих вібрацій, як можна сказати, "висів на волосинці" і ті з вас, хто вже є Світлом зіграли значну роль в допомозі підняття вібрацій вгору. Досягнувши цієї стадії, немає абсолютно ніякої причини, чому ви не повинні міцніти з кожним днем і жодним чином вам не доведеться випробувати нижчі вібрації знову. Безпосередній план – зменшення ворожості між націями і багато ваших дітей Індиго є зараз молоді повнолітні, які екіпіровані управляти проблемами, які існують на Землі. Вони – старі духи із величезним досвідом і бачитимуть рішення проблем, які тепер здаються нездоланними. Ваше майбутнє буде безпечним в їх руках і вони висунуться вперед в потрібний час.

Кожний Новий Рік багато обіцяє і повільно, але безсумнівно люди зроблять крок вперед, коли вони побачать, що вони мають відповіді на старі проблеми, які стримували прогрес. Вам не доведеться довго чекати, щоб ідентифікувати "нових", які прийшли на Землю у великій кількості, щоб допомогти Людству. З допомогою таких розвинених Істот, які прийшли на Землю у великих кількостях, майбутнє бачиться дуже яскравим. Отже зверніть увагу на їх думки, тому що молодь – це старі духи, хто прийшов спеціально, щоб допомогти Людству пройти через виклики, які вони мають. Ви не можете потерпіти невдачу, хіба що багато хто з вас зійде "з рейок" і із такою великою допомогою, ця перспектива навіть не розглядається.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge