Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 19 січня 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 19 січня 2018

Mike Quinsey

Все ж знову я переконуюсь, що Крайон опублікував повідомлення, яке містить дуже важливу інформацію, яка допоможе збільшити усвідомлення і розуміння людей. У ньому також повідомляється, як ми збираємося навчитися жити у злагоді один з одним. Ідею війни замінять толерантні і мирні наміри. Дізнайтеся про нову тріаду – нову свідомість, і усвідомте, що з підняттям вібрацій, Людство забуває стару парадигму, оскільки вона відслужила свою мету, і прокладає шлях до нової. Не сумнівайтеся, що нова ера почалася і як тільки старі шляхи позбавлять влади, прогрес збільшить швидкість і те, що приховувалося, стане відомим. Саме люди вже допомагають створювати нове майбутнє, яке буде з мирними і люблячими намірами.

Наступне – це цитата із повідомлення Крайона і, щоб прочитати це повідомлення повністю, просто введіть нижчезгаданий заголовок у ваше вікно Інтернету.


КРАЙОН ПОЯСНЮЄ, ЯК ОНОВЛЮЄТЬСЯ ДНК І ЗАБЕЗПЕЧУЄ ПРАЦІВНИКІВ СВІТЛА СПЕЦІАЛЬНИМИ ЗДІБНОСТЯМИ.

Кожна Істота має свій власний графік заснований на тому, що вони вибрали, коли їх не було тут. Прихід в лінійність – те, що ми назвемо шаблоном. Коли Плеядинці закладали фундамент для зародження Людства, вони дали вам шматок Бога, який ви маєте у вашому езотеричному насінні. Ви змішали свою біологію з ними і в результаті ви отримали ДНК, яку ви маєте зараз і ви не можете бачити того, що всередині, і це квантово і динамічно, і несе сім'я Бога. Оригінальний шаблон був створений так, щоб люди пробудилися з темряви і усвідомили Світло і шукали Творця. Ніяка інша тварина на планеті не шукає Творця. Це не просто інтелект людини, який дозволяє це, це – шаблон, і як доказ цього я скажу вам, що понад 85% людей цієї планети вірять в замогильне життя до певної міри. Це не випадковість, це не попадає в криву випадковостей. Це планувалося і проектувалося, щоб шлях в шаблоні став вашим, ми говорили вам, що це також включало енергію і систему, яку ви назвали кармою. Вона залишається тим же шаблоном досі. Капсула часу цієї планети створила шаблон через процеси, які ви не знаєте, грандіозні і прекрасні квантові процеси, які багатовимірні і прийшли від Творчого Джерела.

Плеядинці мають ДНК, які на 80% майже Ангельські і в їх фізиці свідомості їм не потрібні кораблі, щоб подорожувати до інших місць, вони користуються тим, що ви називаєте процесом просвітництва, який вже бачиться вашими фізиками, коли фізичні об'єкти можуть бути в двох місцях одночасно. Це знаходиться за межами вашого розуміння і просто за межами вашого нормального досвіду, але вони дали цій планеті деякі атрибути, якими ви користуєтеся сьогодні. Шаблон, який вони дали вам – це не контролюючий шаблон, він має вирішальний вплив. Він змушує вас думати певним способом і надає вам вільний вибір у прийнятті рішення.

Я хочу розказати про новий шаблон. Ви збираєтеся залишити позаду ідею завоювання, жадності, змови і влади. Для цього потрібен час одного покоління, щоб побачити дурість в тому, що вони робили з часом раніше, щоб розуміти, що є кращі шляхи досягти того, чого ви дійсно бажаєте – здоров’я, щастя в цій тривалості життя, якого ви не мали, здатність жити в злагоді з іншою частиною планети. Ви будете мати різні ідеї і різні духовні якості, але все ж ви будете толерантні, щоб жити в злагоді і ви бачитимете, що це головна директива, щоб створити те, що ви завжди хотіли – мирне співіснування.

Є більше трьох шаблонів майбутнього і це тільки початок, немає ніяких маркерів для проходження, але є місця, в яких винаходи вплинуть на те, що ви знаєте і що ви будете робити потім, і новий шаблон буде потрібний, щоб ви подумали, де ви були раніше, це шаблони усвідомлення і фактично ви маєте новий шаблон, який поширений від нульових до вузлових, і ви повинен святкувати це, тому що є ті, хто говорив, що цього ніколи не трапиться. Тріада – нова свідомість, яка включає три частини свідомості, про яку ми провели особливий ченелінг – це мозок, інтуїція і серце. Серце має найвищу магнітну область ніж будь-який орган, у тому числі мозок, і в тілі більш активне серце, ніж мозок. Наука бачить це як другий мозок.

КІНЕЦЬ ЦИТАТИ.


Ревальвація валют являється все ще фокусною точкою для багатьох людей і триває очікування , проте є сигнали, що завершальні дні близько. Одне достовірно і це те, що щоб не сталося, кінець кінцем ревальвація відбудеться. Це буде часовий маркер початку великих змін на ринках грошей, і важливіше всього, створення валют, які справедливо відображають їх реальне значення. Це може розпочатися скромно, але кінець кінцем призведе до перегляду усіх валют. Дні фіксованого курсу валют на користь інвесторів або спекулянтів стануть більше не можливими, і усі справи будуть вестись без фальсифікацій і чесно.

Якщо ви візьмете до уваги, то ви переконаєтеся, що чесність в усіх видах угод буде вимогою дня, і ті, хто буде менш чесним, будуть виявлені і не зможуть приховати свої дії. Чесність буде символом в усьому і настане час, коли буде неможливо приховати правду. Новий Вік покаже усе менш чесне і таку діяльність ніде буде приховати. Природно, оскільки створюється справедливе суспільство і усі люди рівноправні, то люди заживуть в щасливій, мирній і люблячій атмосфері. Ще може рано просити вас зосередитися на тому, що настане, хоча це прискорює ті часи.

Очевидно змінам доведеться десь розпочинатися, і це може бути Місто Світла, про яке Дженні нещодавно інформувала нас і яке зараз близьке до маніфестації. Звичайно, все оновлюється, що стосується його, і є враження, що ми дуже близько, щоб побачити перше Місто Світла, яке проявиться в Седоні (Sedona). Дженні регулярно відвідує своїх друзів в Місті і є великий оптимізм, що щось станеться дуже скоро. Отже, ви чули про усе це перед тим, оскільки час лине і вібрації продовжують підніматися, то ідеальні умови стають все ближче і ближче. Настануть деякі великі святкування і коли вони виразяться в радість і щастя, то вони набагато перевершать минулі розчарування. Настає час змін, тож будьте позитивними і не витрачайте даремно вашу енергію на негативні думки. Проте, якщо ви не маєте карми для очищення, то ви будете здатні насолодитися гладким шляхом, щоб просуватися вперед.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge