Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 2 лютого 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 2 лютого 2018

Mike Quinsey

Створюється імпульс, який прискорить перші зміни, оповіщаючи початок введення нових заходів, які сигналізуватимуть, що Новий Вік дійсно йде повним ходом. Основний сенс невідкладності в тому, що нове може почати замінювати старе, яке відслужило свою мету і більше не відповідає поточним потребам людей. Старі шляхи конфронтації будуть замінені сильним бажанням іти далі і врегулювати старі проблеми в доброзичливій формі, без використання сили або загроз. Зміни повинні прийти дуже скоро і люди шукатимуть більші повноваження, щоб подати хороший приклад мирної співпраці.

Будуть потрібні рішення, щоб змінити роль збройних сил, на які будуть дивитися, як на стражів миру майбутнього. Будуть укладені універсальні договори, щоб зупинити гонку озброєнь і військові дії повинні припинитися, і кінець кінцем стануть непотрібними, оскільки усі країни домовляться про мирне співіснування. Щоб досягти таких змін потрібний час, але вони настають, незважаючи на теперішні почуття про необхідність бути готовими до войовничих дій. Ідея війни, в усякому разі, більше не являється вибором і ті, хто затаїв такі думки переконаються, що їх спроби будуть знехтувані і блоковані.

Людство пішло далі минулих часів і зрозуміло, що життя – це більше, ніж безупинні війни, які заповнили ваші книги історії. Багато уроків, які треба було вивчити, давно вивчені відколи ви пройшли маркер 2012, і настав час відкинути все, що йде проти ідеї мирної співпраці. Підбурювачі війни будуть поступово видалені з їх посад і влади, і будуть призначені нові люди, які більше придатні, щоб управляти бажаними змінами, які принесуть світовий мир. Будьте упевнені, що заплановані зміни досягнуть успіху, і вони прокладають шлях до мирного і міцного суспільства, яке зможе насолодитися їх новою свободою і щастям.

Чим скоріше люди зрозуміють, що вони мають дивовижну можливість планувати їх власний шлях до Вознесіння, тим скоріше вони отримають вигоду з можливостей, які зараз очікуються. Багаж, який ви винесли з собою із останнього циклу – більше не перешкода і шлях попереду прямий і нескладний. Зосередьтеся на вашій меті і тримайте курс прямо до Вознесіння. Не дозволяйте нікому або нічому затримувати ваш прогрес і будьте упевненими, що з плином часу завдання, з якими ви стикатиметеся, будуть становитися легшими. На вас просто не може впливати хто-небудь, якщо тільки ви не дозволите, отже налаштуйтеся впевнено пройти увесь шлях. Новий Вік дозволяє іншим допомагати вам на вашому шляху, і ви переконаєтеся, що ваші наставники наблизяться до вас, щоб допомогти вам, якщо буде потрібно. Люди з темних Сил вибрали інший шлях і це означає, що ваш прогрес стане набагато легшим і ті, хто затримав би ваш прогрес, будуть не в змозі запобігти вашому успіху.

Людство терпляче чекає перших з багатьох вигідних змін. Нині, це охоплює ревальвацію валют, перш за все долар Зімбабве, і здається, що всі готові і чекають сигналу до початку. Ситуація потребує деяких великих приготувань, які були значним завданням, оскільки можливі зміни збирають все воєдино. Вибір часу – це суттєво, оскільки не дозволяється ніяких помилок і кожна операція має бути прозорою і чесною. Все буде варте очікувань, як і перша з багатьох змін, які введуть Новий Вік у вашу реальність.

Стільки всього підготовлено, щоб рухати вас в нову еру, про яку ви знаєте тривалий час. Деякі все ще не збагнуть той факт, що війну і все, що асоційоване з такими діями, збираються поступово поетапно виводити з експлуатації, оскільки їй нема місця у вищих вібраціях. Також люди сказали і внесли необхідні зміни, які дають їм право жити без загрози війни. Оскільки вібрації продовжують підніматися вгору, то негативні дії починають припинятися. Всемогутнє Світло буде все ще продовжувати здійснювати зміни там, де вібрації знаходяться на самому нижчому рівні. Незабаром буде досягнутий момент, коли нижчі енергії не зможуть більше існувати в новому рівні і на Землю спуститься абсолютний мир.

Багато людей все ще невпевнені в тому, де вони знаходяться і чіпляються за те, що знайоме. Проте, те що приходить, настільки далеко від того, що ви випробовуєте зараз, і у всіх відношеннях буде великим просуванням від того, з чим ви знайомі. Життя стане набагато легшим, ніж зараз, беручи до уваги те, що ви не витрачатимете стільки часу на ваші щоденні потреби, оскільки ви матимете пристрої, які створюють точно те, що вам потрібне, і які включатимуть компоненти їжі, якими ви користуєтеся щодня. Немає майже ніякої межі до того, що ви можете "створити", включаючи одяг і інший реквізит.

Ви швидко станете незалежними і тому матимете більше часу для себе і задоволення своїх інтересів. Також стане можливою подоріж в будь-яку точку світу дуже скоро методами, які будуть представлені. Багато чого зроблено, що підніме якість вашого життя, але можливо ви на перше місце поставите більш довге життя, оскільки з вищими вібраціями старіння відбувається повільніше і кінець кінцем не відбувається взагалі. Очевидно, не усі ці зміни прийдуть зненацька, але вас багато чого очікує, оскільки вам призначено стати Галактичними Істотами.

Багато хто з вас іде на все на шляху до Вознесіння, і якщо це – ваш амбіційний проект, то ваша сильна віра допомагатимете вам, щоб це стало вашою реальністю. Той факт, що вібрації продовжують підніматися вгору, означає, що ви також робитимете те ж саме, забезпечуючи підтримку своєї зосередженості на вашій меті і не дозволяючи чомусь негативному знижувати ваші вібрації. Це, можливо, жорсткий виклик, але дотримуючися вашого завдання, ви переконаєтеся, що ви стаєте сильнішими і більш цілеспрямовані відносно легко. Ніколи не випускайте з поля зору того факту, що у всі часи ви маєте своїх наставників, хто роблять усе, щоб тримати вас на треку. Вони завжди поряд з вами, тож запрошуйте їх супроводжувати вас на вашому шляху до Вознесіння.

Якщо ви сумніваєтеся у своїй власній здатності не збиватися з курсу до Вознесіння, то майте на увазі, що ви заслужили цю можливість піднятися, і хоча деякі духи можуть зробити це в відносній ізоляції, але підняття вібрацій, яке відбувається починаючи з 2012, дає можливість піднятися будь-якому духу. Проте ви повинні спрямувати свою увагу на завдання і з допомогою і міцним наміром немає ніякої причини, чому ви не повинні досягати своєї мети. Проте, ви не можете узяти інших з собою, хто не достатньо підняв свої вібрації. Залишайтеся позитивними і якщо ви можете також допомогти іншим по дорозі, то хай буде так.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge