Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 25 жовтня 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 25 жовтня 2019

Mike Quinsey

Самотнє життя – це не обов'язково життя без отримання потрібного досвіду і таке життя пропонує багато часу для роздуму і, звичайно, ті тихі періоди у вашому житті – це можливість очистити ваш розум від хаосу. Ясне мислення приходить з позитивним знанням, що надає вам можливість слідувати життєвому плану, який гарантує подальшу вашу еволюцію. Складіть життєвий план і якщо він відповідає вашим потребам, то його підтримуватимуть ваші наставники. Це також дозволить вам приймати рішення, які просуватимуть ваші плани так, щоб це було вигідно вам. Часто так звані збіги в житті – це моменти, які влаштовані від вашого імені, щоб тримати вас на треку вашого життєвого контракту. Будьте упевнені, що часто є часи, коли ваш духовний прогрес відбувається відповідно до планів, прийнятих раніше до вашого втілення.

Такі домовленості укладаються з вашої згоди, хоча вам, можливо, така ідея не прийнятна, але ми говоримо про те, що без такого плану ваше життя могло б бути безцільним і витрачатися даремно. Як ви бачите, здається, що можливо багато духів навколо вас не мають мети, але знайте, що ви не можете обов'язково знати причину того, що інші випробовують. Отже зрозумійте, що ви також залучаєтеся до дослідів іншого духу, хоча це може бути і не очевидним на той час. Це звучить дуже складно, але наставники усіх духів мають владу, щоб гарантувати, що все працює на користь усіх зацікавлених. Проте, якщо один дух не в змозі "грати" свою роль від імені іншого або навіть себе, то завжди будуть інші можливості. Дух має більше ресурсів, доступних їм, ніж ви можете уявити і невдача – не варіант.

Тепер, коли ви пройшли частину шляху в Новому Віці, то ви повинні знати, що немає ніякого повернення до старих шляхів. Ви знаходитеся в періоді переміщення, коли окови минулого часу доведеться скинути, оскільки вони відслужили свою мету і дозволили очистити величезну кількість карми. Згадайте дві Світові Війни і мільйони духів, які віддали свої життя впродовж цього періоду. Це було найбільшим очищення карми і звільнило духів, щоб мати іншу можливість еволюціонувати через їх власні досліди. Отриманий чистий аркуш поклав відповідальність на кожного духа, щоб допомогти спланувати свої майбутні життя і гарантувати постійну еволюцію, і уникати повернення до старих шляхів грубої сили і неуцтва, яке створило стільки карми. В тому разі, якщо ви приймаєте цю можливість дотримуватися вашого погодженого духовного шляху, то ви матимете допомогу, щоб досягти успіху і рівня, який приведе вас до Вознесіння.

Якщо ви порушуєте і заблудилися в житті, то все ще є можливості повернутися на трек, але кожного разу це затримує вашу еволюцію. Проте, ваші наставники ніколи не залишатимуть вас і наполегливо будуть намагатися допомогти вам здолати ваші проблеми. Якщо ви не реагуєте на допомогу, то вам просто важче самому прогресувати. Звичайно будуть подальші життєві можливості еволюціонувати і зрозумійте, що ви завжди матимете допомогу, навіть якщо вона не очевидна. Дух хоче, щоб ви досягли успіху, оскільки вони знають ваш істинний потенціал і що фактично ви – дуже досвідчений дух і дійсно здатний подолати виклики, які протистоять вам.

Зрозумійте, що між кожним життям ви завжди переглядаєте результат і приймаєте рішення таким чином, щоб спланувати ваше наступне життя так, щоб здолати ваші слабкі місця. Напрошується питання відносно того, чи ви розпізнаєте можливості, які дані вам, щоб здолати ваші невдачі. Проте, за умови, що ви вірите вашим наставникам і реагуєте на їх спонукання, ви досягнете успіху і більше зрозумієте мету життя, яку ви дійсно не можете не досягти. Зверніть увагу на ті ситуації, в яких ви знаходитеся і спробуйте зрозуміти, які уроки будуть вивчені.

Життя – це не тільки важка праця і ви маєте достатньо часу, щоб також насолодитися задоволеннями. Проте, не заздріть тим, хто, здається, має усе, оскільки іноді відповідальність за це може пригнічувати. Бідняк часто мріє бути багатим, проте його цінності прості і реальні. Пам'ятайте, що кожен дух матиме усі види дослідів впродовж багатьох життів і остаточна мета – сприяти еволюції духу. Ті, хто досяг успіху і, здається, має усе в своєму житті, можливо, не визнають, що це так легко, як ви уявляєте, оскільки багатство може бути великою відповідальністю і навіть тягарем.

Оскільки ви еволюціонуєте, то ви переконаєтеся, що ви набуваєте більшого розуміння життя і його мету, і ви будете інакше дивитися на інших. Усі стають вашими братами і сестрами, і ви розумієте, що усі відповідають один за одного. Людство, як ціле не може пройти далі доти, поки самий останній дух не досягне прогресу, тому що ви Єдині і не можете бути розділені. Все ж деякі духи очевидно просуваються швидше, ніж інші, але кінець кінцем усі повинні прийти до того ж рівня.

Ви повинні переконатися, що життя поступово стає легшим і йде прямо вперед і набагато швидше, ніж це було в останньому циклі. З виникненням вищих вібрацій справи прискорилися і вплив нижчих вібрацій має меншу дію, ніж вони мали в минулому. З часом життя безперечно стане легшим і Світло розсіє нижчі енергії набагато швидше. Справи точно поліпшуються і як тільки вони врегулюються, то ви ввійдете в нову еру відносного миру і щастя. Проте, нині все ще існує багато заворушень і бушує багато маленьких битв, але настрій людей змінюється і мир стає невідкладною темою. Старі шляхи більше не прийнятні і люди не вагаючись відкрито вимагають мирного існування. Люди – це завжди потужна сила і коли вони усі йдуть в одному і тому ж напрямі, то їх голос почують і помітять.

Ми згадували раніше, що Рідна Земля дуже активно готується до підняття, яке настає. Прикладаються багатосторонні зусилля, щоб спробувати досягти успіху з найменшими проблемами для Людства, але доти, поки немає повної співпраці, то будуть труднощі. Більша допомога надається тим, хто бере на себе відповідальність за те, щоб все проходило гладко. Багато часу і грошей використовується на проекти, які погано сплановані, і людство прямує до важких проблем, якщо не буде співпраці між країнами. Що стосується нас, то ми спробуємо вплинути на дії тих, хто бере участь в цьому таким чином, щоб все пройшло гладко.

Не засмучуйтеся тим, що відбувається на Землі, оскільки підняття прийде після того, як буде завершене очищення старих енергій, які управляли цим курсом. Ви зараз маєте кращу можливість зв'язатися з новими енергіями, які піднімуть ваші вібрації і в результаті на вас все менш будуть впливати нижчі енергії. Ми просимо вас знову сконцентруватися і зосередитися на нових енергіях, оскільки вони нестимуть вас швидко вперед і допоможуть залишити старе позаду. Ви готувалися до цих часів впродовж багатьох життів і ви маєте досвід, щоб йти вперед і збагатити вашу духовну роботу. Зараз настає час, щоб розпочати користуватися талантами, які ви маєте, щоб допомогти тим, хто готовий підняти свої вібрації.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я, і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Квітень 6 2020 | Contact | Add to Favorites