Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 18 жовтня 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 18 жовтня 2019

Mike Quinsey

Дорогі друзі, час від часу повідомлення від Крайона несуть набагато більше інформації, ніж зазвичай, про нашу історію, і це повідомлення виняткове, оскільки воно повертає нас набагато далі, ніж будь-яке раніше. Зараз очевидно, чому Плеядинці пильно стежать за нашою еволюцією і навіть зараз знаходяться так близько до Землі, зокрема для того, щоб гарантувати, що ніякі інші істоти не будуть заважати нашому прогресу. Тепер, впродовж деякого часу, загальноприйнятно вважати, що ми прийшли з іншого місця перед тим, як засіяли Землю.

Це буде дивовижний час, коли ми вперше будемо здатні встановити контакт з іншими Галактиками. Зрозумійте, що зараз, коли ми пройшли маркер 2012, то нам надається значно більше передової інформації про нашу історію і оскільки вібрації піднімаються вгору, то нам сказали, куди ми прямуємо. Ми проходимо через деякі жорсткі зміни прямо зараз, але це неминуче, оскільки старе має бути спочатку очищене перед тим, як нове зможе бути повністю представлене.


Kryon. 2019. Плеядинці змінять Людство.

УРИВОК ІЗ ПОВІДОМЛЕННЯ.

Ми бачимо, як змінилася історія Людства за декілька поколінь людей. Вас засіяли на Землі 200000 років назад, а на 100000 років раніше перед цим почалося істотне життя на цій планеті. Коли ви отримаєте винахід, який прийде, це змінить усе. І тоді, коли ви зможете маніпулювати і створювати квантову енергію на цій планеті, ви матимете винахід, який змінить Людство назавжди. З цього моменту ви відмітите початок вашої цивілізації. В цій квантовій енергії, яку ви потім зможете створити технічно і настроїти на Галактику, ви зможете чути інших, бо вони також настроюються один на одного в квантовому стані, і покоління людей зміниться. Вони знають, ким ви є і ви потім знатимете, ким вони є, і замість страху, який охоплює планету, буде заспокоєння і ви переосмислите саме життя, яке шануватиме Бога, але в інший спосіб. Ті, хто насадив духи Людства у вас, уже існували мільйони років перед вами. Ви були там у групі зірок "Сім Сестер" як плеядинці.

Є план того, що б ми назвали галактичне залучення, де певні популяції в певних зоряних системах стають обізнаними. Сила, яка створюється з цього усвідомлення покладається на саму себе і прискорюється доти, поки вони не зможуть створити себе в квантовій енергії, де життя безпосередньо може вливатися в квантум. Переміщення – миттєве і усі ці речі – комбінація біології і технології, яку я не можу пояснити вам, це не робот, це – Людина, яка здатна створити з допомогою технології те, що ви створюєте усередині.

Ви все ще проходите маркер прямо зараз і він має потенціал маркера плеядинців. Це зайняло тривалий час, щоб еволюціонувати на певних видах планет в залежності від стійкого розвитку певних видів життя.

КІНЕЦЬ УРИВКУ.


Рідна Земля почала свою роботу, щоб внести необхідні зміни по відновленню Землі до її первісного стану. Вона потім буде готова повністю ввести вищі вібрації, і оскільки відбувається прогрес, то Земля буде і далі вдосконалюватися. Ті духи, які не готові, будуть продовжувати свою еволюцію на іншій планеті подібній до Землі, яка повністю підготовлена для них. Ні один дух не зможе переміститися у вищі вібрації, якщо вони не готові або не хочуть, оскільки вони переконалися, що це незручно і не до душі або їх потреб. Деякі духи посилаються на те, що рухаються із 3d в 4d вимір, але фактично немає ніякої такої ясної лінії між обома з них, бо замість цього вони об'єднуються разом.

Для тих духів, що піднімаються, нема більше будь-якої необхідності продовжувати випробування в нижчих вібраціях, оскільки вони успішно відповіли виклику, щоб продовжувати розвиток підйомом своїх вібрацій. Ніколи не було більш захоплюючих часів, оскільки вони обіцяють перенести вас в рівні, які повні радості і щастя, але ви досягнете їх тільки в тому випадку, якщо ваші вібрації підходять відповідному рівню. Буде велика радість, оскільки ви переконаєтеся, що усі інші духи також дуже розвинені і у вищих рівнях торжествує краса і гармонія. Щастя буде скрізь, оскільки уся негативність буде залишена позаду і їй нема ніякого місця у вашому вищому рівні.

Пам'ятайте, що зокрема ви створюєте своє власне майбутнє і залучаєте інших духів подібного виду. Це те, як природно формуються групи в злагоді один з одним, і це – зразок для майбутнього. Зараз в обмеженій мірі це вже відбувається на Землі і відколи – сила в кількості, то такі групи починають все більше впливати на інших. Люди природно тягнуться до тих духів, хоч як це не дивно, за винятком браку, коли вони іноді заздалегідь планують перед народженням. Це надає вам уявлення відносно того, як важко ваші наставники працюють над вашим інтересом, оскільки вони "влаштовують" події у вашому житті таким чином, що ви зустрічаєте правильну особу і отримуєте відповідний досвід.

Іноді життєві ситуації можуть здаватися випадковими, але зрештою все йде за вашим життєвим планом. Знаючи, що ви усі маєте вільний вибір, ви логічно можете поставити запитання, як можна так організувати життя. Проте, є шляхи і засоби недоступні для вашого розуміння, які надають можливість досягти специфічного результату. Очевидно важливо, що ваш життєвий план здійснюється, оскільки у кінці дня все впорядковується, щоб сприяти вашій еволюції. Якщо ви пропускаєте нагоду, то ви обов'язково будете мати іншу можливість, можливо в іншому житті, як частину вашої еволюції і це не можна ігнорувати.

Запам'ятайте, що усі духи проходять через ті ж самі уроки і незважаючи на те, чи вони знають про це, усі знаходяться на шляху духовного розширення і росту і бажання знайти своє істинне Я, і часто виникає почуття втрати, що не змогли знайти свій істинний дім. Ті почуття скоро зменшаться в цей новий період еволюції, оскільки зараз натає правильний час для більших одкровень. Усе приходить до усіх духів, коли настає правильний час.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Паралельні тексти – одна із найбільш ефективних вправ, яка розвиває навики читання і перекладу на англійську мову. Проведено вирівнювання паралельного тексту на рівні речень.

Принцип цієї освітньої методики полягає в тому, що сторінка в книзі розділена на дві частини, де одну половину займає текст на англійській мові, а іншу – переклад на українську мову.

Я дотримувався чіткої інструкції робити переклад якомога більш близьким до англомовного речення, навіть на шкоду граматиці, щоб передати оригінальний текст «із перших рук», оскільки кожне слово несе свою енергію і показ літературної майстерності тут не доречний.

Ця книга допоможе тим, хто силкується опанувати англійську мову.Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Квітень 6 2020 | Contact | Add to Favorites