Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 4 жовтня 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 4 жовтня 2019

Mike Quinsey

Події рухаються так швидко, що скоро повинні прийти зміни, які принесуть поліпшення Людству. Стара гвардія не здасть свого контролю над владою без боротьби, але нові енергії стають могутнішими і гарантують, що еволюція буде продовжуватися так, як призначалося. Є багато духів, які чекають, щоб представити новий уклад життя і це допоможе усунути потребу в трудомістких операціях. Вас занадто довго стримували і зараз настає час для впровадження вигідних винаходів, які дадуть вам більше часу, щоб задовольнити свої власні інтереси. Зміни ніколи не проходять легко, проте вони настануть і ніщо не може зупинити їх введення.

Зрозумійте, що заворушення у всьому світі – вірна ознака того, що люди неспокійні і або знають, або відчувають, що вони мають право на краще життя і шукають змін, які принесуть це. З нашої сторони вуалі ми знаємо потенціал, який чекає вас і дасть вам велике підняття. Наші серця засмучує те, що ми бачимо багато страждань на Землі і все ж це не повинно тривати і ми робимо усе, що ми можемо, щоб допомогти вам. Ми говоримо знову, що стара парадигма закінчилася з появою Нового Віку, отже ви повинні зосередитися на усьому позитивному і бажаному, щоб привести його повністю до маніфестації.

Зрозумійте, що ви маєте набагато більше влади, щоб досягти своїх цілей, ніж ви розумієте. Ви звичайно отримуєте допомогу від нас і інших передових цивілізацій, які зацікавлені по суті. Тож не здавайтеся і візуалізуйте усе хороше і ви допоможете цьому проявитися. Будьте упевнені, що коли настане правильний час для вашого просування вперед, то ми стоятимемо пліч-о-пліч з вами, заохочуючи кожного. Ми побачили усі ці зміни заздалегідь і знаємо, яка допомога вам потрібна, щоб ви залишалися сконцентрованими на своїй меті.

Людство не унікальне і багато старших цивілізацій успішно пройшли через те, з чим ви стикаєтеся зараз і вони знають про ці проблеми. Ви можете не бачите їх навколо себе, але ви відчуватимете їх енергію і відчуватимете їх присутність. Вони приходять з любов’ю, щоб допомогти своїм братам і сестрам вийти з нижчих вібрацій, щоб ви могли зайняти своє місце у вищих вібраціях. Вони несуть вам мир і у ваші моменти медитації вони можуть вплинути на вас таким чином, щоб ви знали, що робити потім, але з самими кращими намірами вони не можуть представити вам допомогу доти, поки ви не готові або не попросили її.

Ви – дуже молода цивілізація, яка тільки нещодавно зрозуміла свій істинний потенціал і ви знатимете, що ви набагато більші, ніж ваше тіло, тому що ви – духовна істота. Ваша історія заглиблюється в далеке минуле і ви випробували так багато різних життів, що ви зараз старий досвідчений дух. Проте ви не підозрюєте про них нині, оскільки пам'ять стримується таким чином, що у вашому теперішньому житті ви можете отримати досвід без будь-якого відволікання уваги. Настане день, коли ви узнаєте свою істинну "історію" і безсумнівно ви будете уражені і здивовані.

Вічне життя проявляється через Верховного Творця і супроводжується самою екзотичною формою любові, яку ви не можете уявити. Любов – енергія усіх енергій і одного дня, коли ваші подорожі будуть завершені, ви подібно до усіх інших духів повернетеся до Великого Центрального Сонця. Ви – тільки один дух між численних інших, хто розділяє ваше сильне бажання повернутися до Джерела. Це все про те, що ви шукаєте, чи ви фактично знаєте про це, чи ні. Тож ви бачите, що усі інші форми життя, будь-які, по суті тільки подібні вам. Ми всі одне ціле.

Чи можете ви уявити, як багато досвіду ви маєте і все ж ви все ще створюєте нові можливості, щоб вивчити більше. Як ми раніше згадували, еволюція – це не те, що більшість уявляє як безупинний прямий шлях, вона рухається по колу. Це займає величезний період часу, щоб завершити один круг досвіду і події завжди стають досконалішими з часом, і коли ви досягаєте відправної точки знову, то усе рухається далі. Це означає, що випробування здається, як одне, яке безупинне без будь-яких перерв або будь-якого знаку завершення. Також майте на увазі, що ви притягаєте події до себе через силу думки і оскільки ви еволюціонуєте далі, то ви досягнете точки, де ви зможете маніфестувати те, що ви хочете миттєво.

Життя на Землі – бліде відображення того, яке наближається до вас і коли ви озирнетеся назад, то ви поставите питання, а чи ви коли-небудь проходили через такий час випробування. Ті з вас, хто досяг успіху, продовжуватимуть еволюціонувати в набагато швидшому темпі і часи, в яких ви знаходитеся тепер, здаватимуться вам віддаленою пам'яттю. Старе займає невелике місце у вашому теперішньому періоді досвіду і ми заохочуємо, щоб ви повністю фокусувалися на майбутньому в позитивній формі, оскільки ви зараз прокладаєте свій майбутній шлях. Ми згадуємо головним чином про ваші духовні досягнення тому що, оскільки ви піднімаєтеся, то ви поступово забуваєте матеріальні аспекти і ви зможете створите це силою чистої думки.

Ви безсумнівно будете здивовані, як на сім'ї впливають зміни, про які ми згадуємо, і відповідь полягає в тому, що індивідууми можуть йти своїм власним шляхом, але зв’язок залишається, отже контакт завжди можливий. Зрозумійте, що духи приєднуються до сім’ї за їх власним вибором і для досвіду, який вони можуть дати. Проте, деякі духи постійно приєднуються до однієї і тієї ж групи і грають різні ролі в ній. Це відповідає саме тому, що вам потрібно для прогресу вашої еволюції. Дух є вільним духом і може вибрати свій власний шлях розвитку, але зазвичай слідує пораді тих, хто має більший духовний досвід.

Життя у матеріальному Всесвіті призначено для того, щоб ви вивчали уроки, які потрібні вам для безупинної еволюції. Ті з вас, хто успішно пройшов маркер зараз знаходитеся на своєму шляху до вищих царств, які дуже відмінні від того, що ви випробовуєте зараз. Це буде значно більш приємним і буде повно бажаних несподіванок. Ваша безпосередня радість можливо буде в тому, що ви будете знаходитися в прекраснішій версії вашого ефірного тіла, якому не доведеться зазнавати бід і проблем, які ви раніше випробували, поки були у фізичному тілі.

Ви були в деякому сенсі немовлятами на руках, яким потрібні багато наставників, щоб пройти через ваші фізичні досліди. І ось ви тут і готові піти далі уподовж шляху до вищих царств. Ключовий чинник полягає в тому, що поступово ви матимете більшу силу думки, отже такі думки мають гартуватися здоровим глуздом і люблячим наміром. Почніть зараз і вам буде значно легше пристосуватися до нового способу мислення. Говоріть завжди правду – це інший чинник, оскільки кінець кінцем інші духи автоматично знатимуть, коли ви говорите не всю правду.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я і ви також можете бути в контакті із своїм, якщо ви цього бажаєте.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Березень 28 2020 | Contact | Add to Favorites