Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 25 серпня 2017


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 25 серпня 2017

Mike Quinsey

Найголовніші події, які очікують руху вперед, залежні від першого кроку введення ревальвації валют. Це – ключ до багатьох важливих змін, які були підготовлені раніше, що буде видно по швидко призначених виборах, щоб надати можливість створити нову Республіку і офіційно призначити нового Президента. Тим часом Поль Райан вже заприсягнувся бути обраним Президентом до нових виборів, на яких виберуть нового Лідера. Остаточна мета – гарантувати кожному процвітання. Це займе час, але затримки будуть зведені до мінімуму, тому що увесь фундамент вже зведений. NESARA і GESARA – найбільш важливі частини змін, які повністю змінять майбутнє таким чином, що може розпочатися Золоте Століття. Як тільки теперішній хаос і неприємності будуть подолані, зміни настануть набагато швидше, ніж ви можете уявити. Приготування давно готові, і призначені люди готові взяти на себе відповідальність за завдання, які нас чекають.

Очікування гри продовжиться не довго, проте ви не втрачайте надію, оскільки вам гарантована вигода з усього, що обіцялося. Для багатьох вона буде повною приємних несподіванок, чого ви не могли і уявити. Багато старих шляхів доведеться змінити, щоб відобразити суспільство, яке пішло далі, що стосується рівня свідомості. Вашою реальністю стане мир, що дозволить людям об’єднатися для загального прагнення розвитку, і любові, яка виходить із визнання того, що незважаючи на расу або колір ви всі Одне Ціле. Ви бачитимете, як усі країни беруться до роботи разом для поліпшення і врегулювання розбіжностей в мирній формі. Ревальвація валют скоро стане реальністю і вона призведе до великих змін, на користь усім. Майбутнє заплановано так, щоб дати вам багато приємних несподіванок, і це буде тільки нагорода за ваші дивовижні досягнення в просуванні Світла таким чином, щоб гарантувати Вознесіння.

Якщо ви прийдете до висновку, що зміни занадто великі для розуміння, будь ласка визнайте те, що вони приведуть до постійного миру і великого об’єднання людей. Очевидно, що багато хто займає високі посади, які не є Світлом і їм доведеться відступити, щоб дозволити рухатися вперед, і протистояння прогресу не матиме ніякої користі. Є багато духів Світла, які чекають можливості допомогти Людству, щоб випробувати плавний рух в Новий Вік, і це включає Істот із цивілізацій, які були асоційовані із Землею дуже тривалий час. Серед них, плеядинці, які є вашими предками, і вони вийдуть вперед, коли дозволять обставини. Водночас, Людство досягне подальших успіхів навіть у швидшому темпі, ніж випробувало раніше. Після років підготовки себе до змін, ви усе уявляли, що будете готові і випробуєте дивовижний час, оскільки отримаєте вигоду від змін.

На Небесах дуже радіють, що Людство нарешті стає дорослим, і що випробування і нещастя майже відступили з їх курсу. Ви поступово будете готові зайняти ваше місце в Космосі як вознесені Істоти і велике святкування попереду, оскільки таке досягнення трапляється тільки випадково. Воно потребувало великого зусилля від людей, щоб здолати негативність, з якою вони стикнулися, оскільки вона мала потенціал, щоб затягти вас на еони років назад. Все ж, ви пройшли через багато, багато інкарнацій, і все ще змогли збільшити ваші вібрації до прийнятного рівня, який гарантує Вознесіння. Ви – ті, хто підняв свої вібрації і цілком заслуговуєте оплесків, які ви отримаєте. Найтяжчий виклик для більшості вас – бути налагодженими на перемогу і отримати користь, долаючи перешкоди на вашому шляху. Це ваша сила і рішучість врятувала вас і вам ніколи не доведеться проходити цей шлях знову.

Час, як ви знаєте, це – ілюзія, але він служить своїй меті, як засіб повільного розвитку, але відомим чином він не створює тиску на будь-який дух. Також, відколи час нескінченний, то ніхто не буде підганяти вас, щоб досягти успіху, і на всіх стадіях ви завжди отримуєте допомогу, якщо вона вам потрібна. Фактично, ви часто розумієте в деталях ваші потреби перед тим, як їх виконаєте, і ті, хто подорожує вашим шляхом з вами мають вам допомогти. Кожен дух надзвичайно поважають і люблять і беруть до уваги навіть маленьку реалізацію, оскільки важливо її досягнення. Духи часто почувають себе ізольованими і одинокими з своїми проблемами, але вони можуть бути упевненими, що є завжди істоти Світла на їхньому боці, які нададуть допомогу і сприяння.

Іноді ви берете свої проблеми, лягаючи спати, і коли ви виходите із тіла у вищих царствах, то ви обговорюєте питання з тими, хто може дати вам надійну і корисну пораду. Ви, можливо, також зустрінетеся з тими духами, які споріднені з вами і вони можуть бути або інкарновані, або не інкарновані. З поважної причини ви зазвичай не пам'ятаєте таких зустрічей, і це не дивно, оскільки відповіді на ваші проблеми приходять скоро після того, як ви пробуджуєтеся від сну. Також, ваші наставники можуть домовитися про зустріч з ким-небудь, хто може допомогти вам в проясненні ваших проблем, що ви можете відчути, як випадковий збіг обставин. Проте, будьте упевнені, що "випадкові" зустрічі ретельно влаштовані таким чином, щоб не було ніяких помилок, які змогли б привести до невдачі, проте таку ситуацію можна створити знову, якщо необхідно. Багато людей, коли лягають спати, думають про події дня і нерозв'язані проблеми, і це корисно, таким чином ви маєте ясну картину ваших потреб.

Оскільки ви еволюціонуєте, то можливо ваш шлях зміниться, оскільки ви зосереджуєтеся на нових пригодах, тож ваші наставники відповідно змінюються. Тож, які б виклики ви не приймали, вам доступна краща допомога. Коли ви відчуваєте, що вимушені йти в певному напрямі, то також вірогідно, що ваші наставники, відповідальні за це, мають краще загальне уявлення того, що чекає вас попереду. Іноді трапляються речі, які вигідні вам і ви називаєте це "удачею", коли це дійсно призначено вам. Вам надано стільки допомоги, про що ви взагалі не маєте ніякого розуміння, тож ви можете бути упевнені, що жодна ваша проблема не вирішується в одиночку. Просто знайте, що, якщо ви отримуєте ідеї або підказування, щоб зробити що-небудь специфічне, то це буде для вашого власного добра. Врешті-решт головна функція ваших помічників – дотримуватися вашого життєвого плану і гарантувати, що ви відповідаєте вашим кармічним зобов'язанням.

Цей місяць має усе для створення спеціальної пропозиції і зможе оповістити про деякі дивовижні події. Приходять в голову звичайні речі і політично вони дуже мінливі і буквально може статися будь-що. Як було запропоновано раніше, потрібно, щоб відбулася тільки одна головна подія, щоб отримати переворот. Так тримайтеся міцніше, оскільки американські гірки нестимуть, можливо, добре, а головне полягає в тому, щоб почати. Це усе – творення і вірогідна більш ніж одна можливість, проте будь-який результат передбачає зрештою добро для усіх вас.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge