Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 1 вересня 2017


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 1 вересня 2017

Mike Quinsey

Немає ніякого сумніву в тому, що час продовжує збільшувати швидкість, оскільки ви робите успіхи у напрямку до моменту великих змін, які перетворять ваш світ. Ви все далі заглиблюєтеся у вищі вібрації, які приходять з фотонним поясом, і вони перетворять вашу Землю в ту, яка кінець кінцем здаватиметься раєм, порівняно з вашими теперішніми життєвими дослідами. Цим змінам, які планувалися дуже тривалий час і зараз поступово маніфестуються, ніщо не може перешкодити з'явитися. Є багато питань навколо анонсування нової Республіки, яка зараз готова замінити сучасну республіку. Темні сили зроблять усе, що вони можуть, щоб затримати анонс і доведені до розпачу, оскільки їх влада продовжує швидко зменшуватися.

Темні сили намагається викликати затримки, що є важливим чинником для подій, які скоро повинні відбутися, але ніщо не зупинить прогрес в правильному напрямку. Результат визначається встановленими правилами, які гарантують, що тільки ті духи, вібрації яких піднято, зможуть просуватися до Вознесіння. Не в інтересах тих, чиї вібрації не були підняті, спробувати знайти своє місце в Вознесінні, оскільки, навіть якщо б вони змогли так чи інакше це зробити, то це був би дуже некомфортабельний досвід. Їх графік часу продовжуватиме прогресувати в новому циклі в іншому напрямі, який кінець кінцем запропонує їм подальшу можливість досягти Підйому. Еволюція духів триває і кінець кінцем гарантує досягнення успіху.

Духам надається нова інформація на рівні, погодженому з їх власним. Це робиться з метою, щоб кожен дух не був переобтяжений або ця інформація занадто передова, щоб зрозуміти. Проте, вам, хто на шляху до Вознесіння, треба буде отримати її в більш швидшому темпі, таким чином, щоб ви стали досить обізнані, щоб управляти новими аспектами життя. Наприклад, багато хто з вас знає, що ви маєте Вище Я, але не усі розуміють, що це Я означає, що, коли ви інкарнувалися на Землі, ви тільки просували вперед обмежені аспекти себе. Це мало гарантувати, що ви так би мовити, розпочнете з чистого аркуша і зможете зосередитися на житті в нижчих вібраціях, ні на що не відволікаючись. Те, як ви реагували на проблеми і справлялися з ними, дає вам безцінний досвід, який ви в майбутньому використаєте раціонально.

Багато чого є в людському тілі, про що ви не знаєте, але є позитивні знаки прогресу в правильному напрямі. Ваше медичне розуміння настільки примітивне в порівнянні з тим, яким воно буде в недалекому майбутньому. У вас все гаразд з вашою здатністю продумувати речі до кінця, і все більше надзвичайно розвинених молодих духів готові показати, що вони зможуть зробити, щоб ви просувалися вперед дуже швидко. Ніж хірурга кінець кінцем стане непотрібним і лікування буде без розтину тіла. В усякому разі, оскільки духи піднімаються, вони матимуть повний контроль над своїми тілами, яким треба мало, або непотрібно зцілення, оскільки вони залишаться повністю здоровими. Майте на увазі, що такі часи настануть, коли ви зможете безупинно жити в молодому тілі, яке не старіє. Багато чого буде досягнуте через силу думки, щоб проявити те, що ви бажаєте і задовольнити ваші потреби.

Багато інформації відкривається тому, що вам треба мати експансивніший вид на життя, яке стане дуже відрізняться від того, до якого ви тепер звикли. Багато змін на благо усім чекають свого представлення і як вам казали багато разів раніше, настануть обставини, за яких не можна буде втручатися або затримувати. Наприклад, автомобіль буде замінений на автомобіль, який не буде заправлятися пальним, а буде користуватися вільною енергією, яка не забруднює. Задуми цієї технології вже розвиваються і їх впровадження не буде занадто затримуватися. Майбутнє хвилює, але воно для мирних люблячих духів, які піклуються один про одного і успішно розділяють щедрості Землі з кожним. Ви – Одне Людство і як тільки ви розпочнете працювати разом на благо усіх, прогрес буде швидким і радісним.

Дозвольте мені повторити, що з 2012 ви ввели час без специфічних пророцтв, не кажучи вже про Вознесіння, і вам доведеться багато випробувати в період його підготовки. Ви прокладаєте шлях відкритий для ваших думок, бажань і дій і це вже вищі вібрації, ніж ті, які ви випробовували раніше. Енергія, яку ви отримуєте, також допомагає вам еволюціонувати, і ви переміщаєтеся в нову область космосу, яка буде вигідніша. Усі старі вібрації швидко відступають, оскільки для них більше нема місця.

У середині таких змін ви змогли відмовитися від думки, що хаос ніколи не закінчиться, оскільки це – важкий період, через який ви проходите. Проте, це не може тривати дуже довго, оскільки нові енергії закріплюються. Найбільші зміни покладаються на тих з вас, хто достойний їх щиро привітати, поки старі енергії відступають, оскільки вони становляться менш ефективними і тому не можуть більше підтримуватися. Ваша радість не буде короткочасною, оскільки період після Вознесіння триватиме щонайменше тисячу років. У цей же період із-за піднятих вібрацій ви не старітимете і зможете залишитися на рівні, який задовольняє вас. Також речі не зможуть руйнуватися або псуватися, і прийде все ще набагато більше такого, з чим вам буде важко триматися нарівні.

Зараз ваше майбутнє було влаштовано так, що які б зусилля ви не прикладали, вони будуть вам на користь. Фактично, що кінець кінцем вам більше не доведеться страждати від хвороб і ви при хорошому здоров'ї будете знову підкоряти високі вібрації. В результаті усе – це енергія і ваші майбутні досягнення будуть сконцентровані на ній для задоволення усіх ваших потреб. Ваша сила думки забезпечить багато ваших потреб, тож ви зможете побачити, що життя буде повністю відмінне від того, яке ви знаєте зараз. Знання про те, що вас очікує, надасть вам сили, щоб подолати будь-які теперішні труднощі або проблеми, оскільки вони будуть короткочасними.

Тим часом багато духів не лише повертаються до Світла, але і мають бажання допомогти їх попутникам і шукатимуть шляхи для служіння. Ці кроки допоможуть підняти вібрації, і крім того послабляють владу темних сил. Кожна маленька колективна допомога робітників Світла має більше сили, ніж вони підозрювали. Це зігріває наші серця, що ми побачили шлях, в якому Світло розгортається так швидко, адже це очікувалося після того, як ви підняли вібрації після 2012 року. Ми говоримо "браво" усім духам, хто сприяв успіху, який ви зараз правильно випробовуєте і якому радієте.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites