Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 18 серпня 2017


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 18 серпня 2017

Mike Quinsey

Будьте упевнені, що усе продовжується добре незважаючи на зовнішню видимість. Нові енергії встановлюються, і отже старі енергії борються, щоб зберегти місце на Землі. Це битва за виживання за винятком того, що дні старих енергій залишилися в минулому, вони втратили владу, щоб продовжувати існування, і кінець кінцем згаснуть. Від цих негативних енергій залежить продовження існування Ілюмінатів і їх фаворитів, ось тому вони наганяють страх своїми діями. Проте, вони мало-помалу втрачають свою владу і більше не зможуть управляти вами як раніше. Операція по їх переміщенню досягла успіху, що в деякому відношенні відкидає їх постійну владу над вами і спокійно з невеликою гласністю Сили Світла стали домінуючою силою назавжди. Це означає, що не пройде багато часу, щоб стало безпечно рухатися вперед і представити багато нововведень, які піднімуть якість вашого життя.

Усе заповнене енергією і фактично ніщо не може зупинитися надовго, і все управляється вищими енергіями, які піднімають вас на новий рівень, який веде до Вознесіння. Тому ніхто не може передбачити точно, коли це відбуватиметься, але це дуже близько, і ніщо не може зараз утримувати його від прояву. Тож ви можете жити щодня з гарантією, що щоб не відбувалося навколо вас, майбутнє гарантоване і тільки Бог зможе змінити результат. Все залишається швидше неспокійним і здаватиметься повною плутаниною, як тільки вона почне заспокоюватися, то ви бачитимете позитивні знаки того, яке ваше майбутнє. З вашого боку, ви можете допомогти, підтримуючи рівень миру, безупинно надсилаючи вашу Любов і Світло. Будьте упевнені, що ви значно більш потужні, ніж ви уявляли і не повинні ніколи відчувати, що ваш вклад робить мало або не відіграє ролі. Це врешті-решт тільки меншість надсилає чисту любов, щоб змінити світ.

Оскільки час лине, то ви почуєте або прочитаєте про багато змін, які приходять, тож будьте завжди об’єктивними і готовими визнати більший сенс життя, ніж ви, можливо, вже прийняли. Еволюція не може бути прискореною процедурою і часто встановлюється повільніший темп, який надає більше часу духам, щоб зрозуміти зміст наданих повідомлень. Проте, наближається час, коли фактично закінчується час для відстаючих, але він не буде їх стримувати. Допомога завжди під рукою і ви можете бути упевнені, що кожне зроблене зусилля, піднімає свідомість якомога більше духів. Це не легко, оскільки це потребує багато відданості і рішучості, щоб допомогти духам піднятися. Проте, ніхто не залишиться без допомоги за винятком того, що вони відмовляються від допомоги і тому стають архітекторами своєї власної кончини.

Ви зрозуміло ставите питання про безпосереднє майбутнє, і маючи цю інформацію, ви частково готові до того, що вас чекає. Проте, ніхто не зміг би дійсно підготувати вас до великого стрибка вперед, оскільки часи будуть повністю відмінні від того, до чого ви звикли зараз. Навіть ваш життєвий інтервал зросте у вищих вібраціях і ваш потенціал, якщо ви вибираєте це, – кінець кінцем жити впродовж декількох сотень років. Ви негайно поставили б питання про старіння, але ви залишилися б в зрілому тілі, яке було б завжди здорове. Можливо найбільше бажаною зміною буде повернення до системи дванадцяти чакр (від перекладача: можливо йде мова про дванадцять шарів ДНК), яку ви мали до тих пір, поки вона не була зменшена тільки до двох Енлілем. Енліль і Енкі були важливою частиною вашої недавньої історії і відповідальні за багато головних змін, у тому числі і Велику Повінь. Енкі, який піклувався більше про людей, насадив латентну ДНК, яка закодована у вас, щоб активізуватися в набагато пізніший час. Цей час настане тоді, коли ви вознесетеся і знову станете Галактичними Істотами.

У вашому положенні, коли правда про вашу історію свідомо утримувалася, дуже важко осягнути точно, які зміни збираються мати місце. Ви звичайно надолужите упущений час і швидко отримаєте вигоди від досягнень і змін, які приховувалися. В результаті, ви повинні були залишитися в темряві, де правда про ваш потенціал, щоб стати Галактичними Істотами приховувалася від вас. Вам також перешкоджали отримати користь з нових відкриттів, які були приховані від вас, оскільки Ілюмінати повністю використали їх для себе. Проте, ви кінець кінцем отримаєте їх і вони швидко вступлять тоді, коли темні сили на зможуть більше заважати вашому майбутньому. У ширшому сенсі передбачалося, що вам доведеться пройти через багато років навчання, але і зрозумійте, що за цей час все більше вас повинні нарешті вознестися.

Ви повинні пам’ятати, що Людству був наданий вільний вибір, і нікому не дозволено заважати вашим альтернативам. Отже тепер, коли все гаразд по дорозі до Вознесіння, ви, Дорогі, можете прийняти кредит за таке чудове досягнення. У вищих царствах радіють і святкують, дивлячись на це і визнають те, як ваша рішучість провела вас через деякі жорсткі ситуації. Ви усі стали сильнішими через ваші досліди і добре підготувалися, щоб допомогти іншим, хто слідує по ваших стопах.

Археологічні пошуки ефектно змінюють ваші уявлення про вашу істинну історію. Стає очевидним, що існувало багато варіацій Людини, і це видно із багатьох скелетних залишків, які були вириті за минуле століття. Ясно, що там приховувалася ваша істинна історія, щоб перешкодити вам зрозуміти, як це дійсно було, і не дозволити вам з'ясувати вашу істинну спадщину. Це тільки тепер ви починаєте розуміти, який великий потенціал ви маєте, і ваша доля – повернутися до великих висот, які ви можете ледве уявити. Усе це дуже скоро зміниться, оскільки правду не можна довго приховувати, і вона вже виявляється.

В правду декому занадто важко повірити, тож будьте об’єктивними, коли вона починає виявлятися, тому що іноді вона звучатиме неймовірно. Доказ вашої істинної історії відкривається майже щодня, але все ще є деяке небажання це оприлюднювати. Коли це станеться, то вона ударить дуже сильно по певним релігійним віруванням, але вирізуючи вчення, які зовсім не відображають правду, це зробить їх набагато легшими для розуміння. Звичайно Церква все ще гратиме роль, і багато людей все ще повернуться, щоб бути під їх проводом. Особиста віра – це те, що ви несете доти, поки вона не протистоїть ще більшій правді, і потім ви відповідно відновлюєте своє розуміння. Проте, є багато передових духів, хто прийшов спеціально на Землю, щоб поширювати правду, і вже мають розуміння того, як краще усього передати її вам, щоб ви зрозуміли.

Багато любові приходить до вас із вищих царств і ви заслуговуєте похвалу за ваші досягнення. Багато чого було зроблено через особисту жертву, і одного дня ви отримаєте подяку від усіх тих, кому ви допомогли. Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge