Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 4 серпня 2017


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 4 серпня 2017

Mike Quinsey

Вібрації продовжують підніматися і духи, які мають самі нижчі вібрації, повільно, але безсумнівно переконуються, що їм все важче мати справу з ними і в результаті вони стають дезорієнтованими. Само собою зрозуміло, що вони покинуть такий рівень, коли відбудеться Вознесіння і перемістяться на рівень, який буде для них комфортним і їм сподобається. Природно, що ті з вас, хто піднімає свої вібрації не відчуватиме ніякого несприятливого ефекту, а навпаки будуть в захопленні і відчуватимуть духовне піднесення. Усі духи, які зможуть піти далі з вищими вібраціями, переконаються, що їх життя стає приємнішим і кориснішим, і вони будуть тяжіти до тих духів, хто сумісний з ними. Подібне притягує подібне і це стосується вас, хоча з кармічних причин багато духів з різних рівнів можуть бути частиною ваших дослідів. Дійсно, карма має переваги над іншими міркуваннями, оскільки вона – головний чинник вашого розвитку.

Те, що ви бачите навколо себе, викликає невпевненість, яка відбувається в результаті безладдя, оскільки люди пробують зрозуміти, що відбувається. Кінець кінцем буде відчуватися цілеспрямованість і стане очевидним, що старі вібрації більше не обслуговують вас. З обіцянкою, що ядерні війни будуть відвернені і вони вже в минулому, з’явиться полегшення і відчуття, що мир нарешті опускається на Землю. Як же можна вітати нові вібрації, якщо ви все ще боялися війни і деструкції. Жити у мирі – ваше право і нормальний спосіб життя, і він повинен повернутися набагато швидше, ніж ви можете передбачити. Відокремте себе від зброї війни і нехай вона просто стане главою в еволюції Людства. Багато хто з вас заслужив своє місце в Новому Віці, і у вас все гаразд на шляху до становлення Галактичної Істоти.

Не втрачайте свою гідність і будьте амбіційними, оскільки ви набагато більші, ніж ви передбачаєте або розумієте. Це саме тому ви забули ваш істинний потенціал, що багато життів ви прожили в нижчих вібраціях. Фактично ви маєте усе, що вам потрібно, щоб досягти того, чого ви бажаєте, і немає ніякої межі тому, чого ви можете досягти. Скоро ви матимете можливість вибрати, де провести ваше наступне життя і воно не буде таким обмеженим, як це було досі. Ви доведете вашу готовність стати духом чистого Світла, і перед вами відкриється Всесвіт. В цей момент ви мало знаєте відносно дивовижних можливостей, які будуть на вашому шляху. Ваші старі досліди стануть подібні до страшного сну, попри те, що ви дорожитимете тими моментами чистої радості і піднесеного настрою.

Багато відкриється того, чому не має місця в майбутньому, і покаже, як багато людей уникнули своєї відповідальності, наприклад, пошуком способів, щоб уникнути сплати податків, які підтримують інших. Фактично є багато неприйнятних схем, які мають подібну мету і поступово вони виявляться. Усі люди повинні вносити вклад чесним шляхом на благо усіх і діяти відповідно. Ви можете розширити цю ідею, беручи до уваги світові практики, які показують велику прірву між тими, хто визначається як багатий або заможний, в протилежність тим, хто нужденний і бідний. У суспільстві, що піклується, в якому багатства світу будуть справедливо розподілені, ніхто не побажає більш щасливого і прийнятного життя. Оскільки ваше відношення до благополуччя піднімається, то будуть неприйнятні ті, хто бажає влади і багатства. Будьте упевнені, що ставлення і політика до всього Людства зміняться в кращу сторону в не так вже віддаленому майбутньому.

Зараз є багато духів, які розуміють необхідність ввести новий спосіб поширення багатства у світі, і забрати його від тих, хто направляє його з неясними мотивами на секретні проекти. Не сумнівайтеся, що такими питаннями займуться, коли буде доречно, і розпочне працювати нова парадигма Нового Віку, яка замінить старі способи, які зараз вважаються неприйнятними. Те, в чому вам відмовляли, скоро буде відновлено і всі зможуть очікувати щасливого і радісного життя. Ви пройшли через час випробування і отримаєте ваші нагороди, оскільки наближається час величезних змін, які на грані маніфестації. Ви вже знаєте, чого чекати і можете бути упевнені, що ви жодним чином не будете розчаровані. Вам доведеться надолужити упущений час, і вам буде важко триматися на рівні зі змінами, які приходять. Бог видав декрет, що кінець цього циклу повинен викликати у вас велике захоплення і задоволення, оскільки принесе гармонію і радість. Темні сили більше не будуть присутні на Землі і після видалення усіх слідів війни, розпочнеться Золоте Століття.

Радійте і знайте, що які б проблеми ви не випробовували зараз, вони поступово будуть вирішені і буде досягнуто мирне існування. Ви оперуєте любов’ю і вона простягається аж до вашої Галактичної Сім'ї, яка терпляче чекає, щоб ви стали дорослими. Також з часом ви будете наставниками для інших, хто йде за вами, і так енергія еволюції продовжує нести усіх вперед. Немає ніякої невідкладності, оскільки ви житимете в "Зараз" як Вознесені Істоти. Цей час важко уявити, коли ви живете в нижчих вібраціях, але це безсумнівно перевищить ваші очікування. Деякі духи будуть тяжіти до "служіння іншим" і можуть повернутися до нижчих вимірів, щоб допомогти тим, хто бореться, щоб прогресувати. Будьте упевнені, що на будь-якій стадії вашої еволюції є завжди ті, хто простягає руку, щоб допомогти вам.

Ті з вас, хто знаходиться на східцях до Підйому – яскравий приклад того, що можна зробити, коли ви присвятили себе найближчому завданню. Це вимагає повної віри у вашу власну здатність і захисту себе від впливу того негативного, що навколо вас. Проте, ви повинні зробити саме так, щоб зберігати спокій перед лицем будь-якої провокації. Вам доведеться зосередитися на собі і створити таку силу, щоб ви змогли благополучно пройти будь-який шторм і все ще залишитися самим собою. Якщо ви спотикаєтеся, то не лякайтеся, оскільки ви все ще прогресуєте і ваші наставники будуть з вами, виконуючи свою роль. Ви завжди отримуватимете користь від усіх позитивних дій, які ви робите.

Багато очищення триває на найвищих рівнях, оскільки ті, хто не має ніякого входу до вищих вібрацій, непідходящі, щоб привести вас в Новий Вік. Їм важко підтримувати їх рівень розуміння, оскільки це більше не сумісно з прибуттям вищих вібрацій. Просто вони не зможуть витримати зміни, які відбуваються, і повинні поступитися дорогою тим, хто може. Не бійтеся, оскільки все буде так, як обіцялося і нікому не дозволять стати на шляху. Ви вводите новий цикл, який нестиме вперед тих духів, які змогли підняти вгору свої вібрації. Ми аплодуємо вашій наполегливості і рішучості, яка надало вам можливість досягти успіху, і одноголосно висловлюємося свою любов і велике захоплення усіма вами.

Ніколи не давайте шлях тим, хто користується хитрими способами, щоб зупинити ваш прогрес, і знайте, що ви маєте силу і рішучість, щоб відхилити негативні енергії. Майте на увазі, що увесь час, коли ви підтримуєте ваш рівень вібрацій, будучи завжди позитивними, вас не можна збити з пантелику, з шляху Світла, який ви вибрали. Ми залишаємо вас з нашою любов'ю і благословеннями, щоб прискорити ваш шлях до свободи.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 31 2020 | Contact | Add to Favorites