Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - 24 листопада 2017


Майк Куінсі - 24 листопада 2017

Mike Quinsey

Майк Куінсі :

Дорогі Друзі, знову я передаю вам відредаговану версію важливого відеоповідомлення, даного Архангелом Михаїлом. В ньому повідомляється про те, на що ми можемо чекати у найближчому майбутньому, яке поступово веде до Вознесіння, і чому потрібні зміни. Рекомендується подивитися повне повідомлення в Інтернеті за адресою, указаною нижче.

Транскрибування: Архангел Михаїл – 2016. Завершальна Фаза Людського 5D Вознесіння.

Дорога Сім'я Світла, ви живете у безпрецедентні часи. Період з вересня по грудень 2016 був самим головним і енергетичним періодом в людській історії, тому що тримірна матриця завершилася, і істоти, які резонують з нею, знаходяться в екстремальному пробудженні, оскільки вони рухаються від 3D до 5D виміру за дуже короткий період лінійного часу. Це час, як писалося колись, коли з Землею і її істотами відбуватимуться великі зміни, оскільки стара віджила система поступається дорогою чомусь новому і кращому, Вознесінню – природному і нормальному перетворенню від однієї фізичної реальності до повністю нової. Тисячі істот пробуджуються зараз кожен день, розуміючи, як їх обдурили істоти, які розробляли таємний план і проектували, щоб вкрасти усю чутливу свідому енергію. Багато хто починає узнавати уперше, що 3D – це не єдина реальність, і починають свій пошук нових реальностей, оскільки все більше істот пробуджуються, оскільки кількість Світла на Землі зростає. Зміни тут стануть значно більше фізично помітними. Багато хто з вас прийшов на Землю, як ангельські передвісники, вже обізнані про грандіозний план, який ми усі створили, і в якому ви повідомляєте про великі зміни, і надаєте передові попередження тим, хто дрімав віками.

Сильніша і більша ступінь зв’язків формується по усьому глобусу і повна свобода – збирається з’явитися по всьому світу. Ці великі зміни включають усі аспекти життя, розумовий, емоційний, фізичний і духовний і вони впливають на наші стосунки, робочі ситуації і достаток, який витікає з цього. Вся система буде повністю оновлена, відкидаючи і замінюючи все, що не за життя. Істоти, які управляють і маніпулюють іншими і вібрують на низькій частоті, не матимуть ніякого місця в цій новій частоті Землі. Скоро Всесвіт також як і божественні наставники нової Землі, представлять розумніше і вилікуване суспільство, і належним чином будуть вирішувати проблему з цими об'єктами низької вібрації доти, поки вони усі повністю не вилікуються і будуть здатними вступити в нове суспільство, яке настає.

ДНК модернізує світлові коди – зміни на фізичному рівні включають повне перекодування нашої ДНК. Іонізовані частки, які вибухають по всій планеті, розвивають кожен різновид до вищої форми. Зараз прибувають не лише сонячні спалахи, але і сила-силенна нових енергій від різних джерел, комет, зоряних систем, планет і масивний гамма промінь постійно бомбардує імпульсами Землю із ядра Всесвіту. Цей час відкриває і готує багатьох Землян отримати ці енергії і світлові коди, які дозволять їм працювати з їх тілами і всією системою. Ми повинні відновити, перекодувати і переписати багато старих програм, які були написані і встановлені в людському тілі і розумі на безперервній базі вічності. Ми зараз пробуджуємося, як планета, так і Людство.

Час, коли ви дістанетеся до цього трансцендентного стану існування, знаходиться повністю під вашим контролем. Істоти, які не досягнуть цієї трансцендентної фази еволюції їх духу, зазнають багато фізичного і емоційного болю прямо зараз, а інші почуватимуть себе незвичайно стомленими. Відколи людство робить такий головний крок в своїй еволюції свідомості і своїх фізичних тілах, багато хто, можливо, випробує час, який вони будуть заперечувати і який обмежує їх. Остання хвиля істот для вознесіння, починає переміщати їх третій і четвертий вимір проживання, до частот п’ятого виміру. Зараз Земля вібрує в п'ятому вимірі, і багато людей вже модернізували себе до цього рівня у вищому вимірі, або роблять це прямо зараз. Нові світлові частоти, які входять, потрібні новому простору і тому ми проходимо через глибоке очищення, звільняючись від усього старого, обмежувального і щільного, що нам більше не потрібне.

Фізичне тіло звільняється від токсинів і старих програм, емоційне тіло виліковує рани від минулого часу і сьогодення і звільняється від нездорових емоцій, подібних до гніву або печалі. Наш розум кидає виклик, щоб звільнитися від старої віри і підкоритися невідомому. Важливо пам'ятати, що немає ніякої абсолютної правди, а тільки нескінченна і більш розвинена і вищі рівні якої не мають кінця. Вища правда вібрує більш правдивіше. Вимагається, щоб ми залишили усе застаріле, щільне, що не обслуговує наш дух, позаду і тоді ми можемо вступити на нову дорогу існування. Чим швидше відбувається цей процес, тим швидше ми зможемо відчути симптоми на фізичному рівні. Не додавайте занепокоєння до цього, оскільки це дуже нормально і тимчасово.

Оскільки нові світлові дані інтегруються в тіло, то істота легше пробуджується і схильна до нового створення. Впродовж періодів інтеграції даних світла в ДНК, багато хто відчуває симптоми підйому такі, як наприклад, нудота, головні болі, подібні для симптому грипу, почуваючи себе очманілими і роз'єднаними, нездатними спати, свищі і інші болі і страждання. Іноді ми, також, можемо відчувати симптом, який повертає нас до іншого життя, яке ми виліковуємо. Впродовж часу, коли ви можете почувати себе дуже стомленим і виснаженим, надзвичайно рекомендується тільки спати, тому що впродовж вашого сну ми можемо обробити і інтегрувати набагато швидше і легше в стані сну Delta, ніж у безсонній свідомості, відколи ніякий суб'єкт або страх не блокує нас. Наша рекомендація по симптомах підйому – не звертайте на них уваги впродовж цих часів і підживлюйте себе ніжною любов’ю, як мати своє священне тіло. Дихайте повільно і глибоко декілька разів за день. Заземліть тіло, користуючись кристалами і ходьбою босоніж по Гайя. Їжте тільки висококалорійні продукти, природні трави, розслабляйтеся і дозволяйте повністю прийняти усе з цього. Чим більше ви розслабляєтеся і довіряєте процесу вознесіння, тим легше пройдете через нього і швидше перейдете нижчі речі, оскільки Ангельська і Людська Раса співмешкають на Землі.

Ми зараз звільняємося від усієї старої щільності і обмеження. Ми ніколи не повертатимемося до обмеження віри і життя, яке ми одного разу мали. Зараз ми вирівнюємося з нашим Вищим Я, аспектом нашої Божественності, завдяки наміру і внутрішній дисципліні. Ми прокладаємо свій шлях в наш власний Золотий Вік і новий світ, наповнений радістю, миром, любов'ю і свободою. Якщо ви зробите свій підйом номером один і працюватимете над цим з усім вашим існуванням, тим більше ви підкорятиметеся цьому усьому і розслаблятиметеся цьому з повними обіймами, то ми запевняємо вас, що ви зробите квантовий стрибок від безнадійного, відчайдушно жахливого стану існування, до нового чудового життя , де кожен момент в "зараз" наповнений чудесами, і люди подивляться на вас і запитають, як сталося це, що ви маєте прекрасний шлях і вони будуть здивовані, що для вас це таємниця. Якщо вони готові і схильні, а більшість ще не зовсім, то скажіть їм те , що ми говорили вам. Бог прискорює цю неймовірну поїздку вашого життя.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites