Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - 17 листопада 2017


Майк Куінсі - 17 листопада 2017

Mike Quinsey

Новий цикл рухається повним ходом і ви повинні мати на увазі, що Людство, як колектив, створює нову еру точно так, як вона повинна розвиватися. Старе автоматично більше не має свого місця в новому циклі і фактично це не обов'язково доречно, зважаючи на вищі вібрації, які ви зараз випробовуєте. Вводяться повністю нові часи, які погоджені з вашими майбутніми потребами. Нові енергії не включають старі енергії, які привели до безладу, неузгодженості і майже диктатурі. Людство може зараз просуватися вперед і встановлювати основу нового управління, яка повинна ввести в дію новий тривалий мир і безпеку на Землі. Старе повинно поступово відійти на задній план, оскільки нове виходить вперед, і будь-що з меншою вібрацією кінець кінцем зникне. У таких обставинах старе не може підтримувати свою вібрацію і помиратиме разом із загрозою війни і буде підбурювачем його власної кончини.

Усього можна досягнути, зосереджуючись на майбутньому і як воно може принести вигоду людству, і швидше зможе маніфестувати зміни, які зараз запроваджуються. Вони займуть час, але ви узнаєте про їх заздалегідь таким чином, що ви зможете підготуватися до них. Вони дозволять швидше просуватися вперед і допоможуть вам вийти із бідності і нестачі, особливо, коли будуть представлені нові винаходи, які знищать умови, які привели до такої ситуації. Оскільки вібрації продовжують підніматися вгору, то швидко наближається час, який призведе до швидкого просування вперед. Ми раніше згадували усе, що буде потрібно, щоб встановити нову основу і очевидно це займе деякий час. Проте, намір є і з підтримкою і допомогою, людство зробить великі кроки, як тільки стане відомим план для просування вперед.

Чим більше ваших думок і дій присвячені введенню нового в дію, тим швидше воно проявиться. Звичайно, є потреба в обережності, поки темні сили мають здатність заподіяти каліцтва з їх нападами на цивільне населення. Проте, багато хто з них зміщені і заарештовані і їх система влади зруйнована. Зараз домінує Світло і всесвітня операція продовжує їх видаляти. Демонтаж їх підземних баз – дуже складний процес, але проникнення на сучасній основі можливе і буде найбільш ефективним. Всі операції і діяльність зосереджуються на забезпеченні світового миру і космос буде завершальним полем битви темних сил. У цьому відношенні сили Світла гарантують, що вони обмежать їх можливості, поки не завдадуть їм поразки.

Сили Світла підтримують плани, які не будуть нав’язуватися людям, оскільки це часто викликає огиду від них і краще, щоб ваша точка зору на них з'явилася природно в звичайній бесіді. Доки дух не готовий для просування вперед, він не буде зацікавлений у вивченні правди, але гострі слова тут і там можуть часто запустити новий хід думок. Також майте на увазі, що кожен має наставників, які знають, що краще для вас, ніж ви, і вони знаходяться в кращому становищі, щоб вирішити, коли настане час, щоб посіяти сім'я знання. Є також життєвий план духу, який треба розглядати, щоб забезпечити можливості для просування вперед в потрібний час. Отже в цілому ви можете припустити, що усе станеться тоді, коли дух досягне певного пункту в своїй еволюції, і коли він буде готовий до цього.

В цей час найбільше людей, які знаходяться в ранніх стадіях розуміння правди, дізнаються про життя і як жити у злагоді. Мається на увазі, що спочатку ви повинні змінити точку зору щодо себе і розуміти, що кожен має досвід, який повинен допомогти йому розвиватися. Це очевидно допоможе перенести ваш досвід у ваше наступне життя і ви маєте подальші можливості здолати уроки, які не були вивчені. Працівники Світла розуміють це і у свій власний спосіб можуть допомогти іншим здолати будь-які труднощі, з якими вони стикаються. Его – ймовірно найбільший бар'єр, який треба здолати, але з досвідом дух почне розуміти його роль у своєму житті. Безперечно, навколо завжди є розвинені люди, які можуть допомогти духу пробудитися.

Фактично, кожній країні доведеться дати раду внутрішнім змінам, тому що старі шляхи більше не придатні для нового суспільства, яке з’являється. Це часто означає, що потрібно змінити усе зверху донизу, оскільки правильні люди чекають, щоб зайняти свої посади в провести зміни. З часом мало чого залишиться від старого і не треба проливати сльози над його втратою. Ті, хто має бути призначеним, терпляче чекають заклику зайняти свої посади. Вони відомі своєю чесністю і працюють на благо усіх людей. Вони будуть розпізнані завдяки їх досвіду і амбіціям, щоб допомогти ввести позитивні зміни. У цей час темні сили будуть ізольовані і не зможуть зашкодити змінам, отже ви можете бути упевнені, що їх діяльність буде відома людям. Досі, стільки всього було навмисно приховано ними і величезні суми грошей, узятих з казни для секретних проектів, були не обов'язково у ваших кращих інтересах.

Настав час для зміни і прозорих розподілів у будь-яких питаннях, що стосується громадськості і їх грошей. Республіка Сполучених Штатів очікує проголошення, коли не буде ніякого втручання, тож будьте упевненими, що усі готові досягти успіху зараз же. Багато людей “старої гвардії”, кому не по дорозі, вже було заарештовано і це триватиме доти, поки не буде безпечно просуватися вперед до нових виборів. На відміну від старих виборів, кандидати будуть вибрані згідно з їх придатністю, які надійні і працюють для поліпшення становища людей, а не на себе. Ці люди завжди були навколо, але очевидно не помічалися тими, хто має справу з нечесними практиками. Відкритість, чесність і відповідальність будуть ключовими словами Нового Віку. Хіба ви не бачите, що нові енергії вже мають ефект, а темні сили показують себе такими, якими вони дійсно є.

Ми ведемо розмову про зміни, які приходять, але не чекайте надто багато і занадто скоро, оскільки речі повинні досягти тієї точки, на яку ми повторно посилаємося, як "правильний час". Проте, за час невпевненості вони будуть активно підтримувати ваш моральний стан, щоб ви знали, що наближаються хороші часи і що ніщо не зможе зупинити їх прихід. Темні сили не можуть диктувати майбутнє, оскільки Світло стало потужним і підтримується багатьма, багатьма Істотами, які чекають свого виклику, щоб проявити себе. Ви мало знаєте правди про ваше існування і велике майбутнє, яке збирається відкритися. Воно було спланованою еони років назад, і ваші зусилля, щоб принести Світло на Землю, чудово досягли успіху після декількох більш ранніх невдалих циклів. Знайте, що вам допомагали і заохочували, але це повністю ваша заслуга у вашому успіху.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge