Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 1 грудня 2017


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 1 грудня 2017

Mike Quinsey

Дорогі, майбутнє – у ваших руках, оскільки ви змогли після 2012 переміститися в Новий Цикл, то ви зараз створюєте шлях до Вознесіння. Нині здається, що хаос все ще править, проте зараз кількість аварійних гарячих точок зменшується. Теперішні енергії підйому відтягують і залишають позаду нижчі енергії, і скоро настане час, коли темним силам залишиться мало енергії, щоб прогодуватися. Будьте упевнені, що її вже менше і це призводитиме до розвалу їх здатності впливати на події на Землі.

Сили Світла продовжують свої добрі справи і відчувається, що зміни приходять. Це надає їм навіть більшої упевненості і хоробрості, щоб просувати вперед свої плани по очищенню Землі від тих, які не люблять або не поважають інших духів, які бажають підняти вгору свої вібрації. Проте, вони будуть не в змозі зупинити такий прогрес, який зумовлений, щоб перенести всіх духів до Підйому. Вже вищі вібрації поширюють Світло, призводячи до очищення областей, яким бракує його і дозволяє їм повернутися. Ви бачитимете повільне повернення тих, хто працює для Світла, хто зупинився через постійний конфлікт з темними силами. Все змінюється і з новими енергіями, які приходять на Землю, підняття набирає темп. Будьте упевнені, що як працівники Світла, чим більше ви поширюєте Світло, тим більше ви притягаєте його до себе.

Тепер, більшість з вас знатиме, що ви маєте Вище Я, яке знає про вас більше, ніж ви знаєте про себе. Не розбуджені духи мало або зовсім нічого не знають про роботу Вищого Я, не кажучи вже про розуміння його зв’язку з ними. Все ж воно підтримує в міру можливості ваш життєвий план, який погоджено раніше перед вашою інкарнацією. Є інші розумні енергії, які також допомагають утримати вас на вашому погодженому шляху, як наприклад ваша ДНК, а також Імпринт, про який ви тільки починаєте дізнаватися. Завдяки вам, зміни пройшли маркерний 2012 рік і зараз ви ступили на інший шлях і в новий позитивний цикл, який веде до Вознесіння. У цьому відношенні, усі духи отримали однакові можливості досягти успіху, і як тільки вони "анонсують" свої наміри, що потрібно пройти весь шлях, то завжди буде надана допомога і ніякому духу не доведеться долати виклики на самоті.

Шлях ясно спланований і ви добре себе почуваєте, щоб повністю зосередитися на вашій меті, нехтуючи діяльністю навколо вас, яка часто призводить до хаосу. Це не ваш обов’язок, хвилюватися про прогрес, зроблений іншими, оскільки усі отримують величезну допомогу, як ви і їх помістили там, де потрібні зусилля, щоб досягти успіху. Зрозумійте, що набуло Людство, оскільки було декілька спроб досягти цього пункту, в якому б вони змогли піднятися, і зробити так, щоб кожен дух уклав всю душу в досягнення успіху. Нагороди нескінченні і вам ще доведеться вивчити дивовижні можливості, які це принесе. Небагато з вас розуміють, що мається увазі, але оскільки ви прогресуєте, то все більше і більше, вам стане це відомим.

Ми знаємо, що доброзичливі і люблячі духи, які рішуче досягли успіху, бажають, щоб їх сім'я і друзі також супроводжували їх. Проте, ви не можете знати, що їм потрібно для вознесіння, або де вони зараз знаходяться на шляху до завершення. Деякі цього разу зазнають невдачі, але все краще з їх дослідів вони перенесуть в наступний цикл. Що стосується сім'ї, то іноді ймовірно, що усі члени піднімуться разом, будучи зв’язаними разом в багатьох попередніх життях. В деякому сенсі, усі досягнення відображають те, наскільки далеко дух просунувся вперед і очікується, що ніхто не візьме на себе більше, ніж вони здатні упоратися.

Ніколи не забувайте, що ви маєте сотні, якщо не тисячі хороших друзів, яких ви набули в ході ваших багатьох життів в нижчих вимірах. Багато хто приєднався до вас у ряді випадків, коли ви випробовували те, що сприяло вашій еволюції. Більш ніж ймовірно, така дружба просунулася до створення сильних родинних зв'язків, які тримають вас разом в багатьох інкарнаціях. В цілому ви плануєте досліди, які надають вам можливість піднятися вгору таким чином, щоб не довелося повертатися до них знову. Отже, коли ви стикаєтеся з викликами, то прийміть їх всією душею, знаючи, що усе, що трапляється, має мету, і особливо в цей час, коли ви отримуєте велику можливість вознестися.

Ми знаємо, що деякі духи мають амбіції, щоб еволюціонувати, але невпевнені відносно того, як наблизитися до теми. Передусім відкладіть це на тихі періоди у вашому житті, коли ви можете заспокоїтися і прислухатися до вашого Вищого Я. Це не буде у формі бесіди, але ідеї будуть встрявати у вашу голову, щоб надати вам напрям, в якому вам треба йти. Для того, щоб досягти успіху, вас супроводжуватимуть ваші наставники, які зроблять усе, щоб вплинути на вас, що помістить вас на шлях, який відповідатиме вашим потребам. Ви можете звичайно "поговорити" з вашим Вищим Я і наставниками у будь-який час і ваші потреби будуть прийняті до уваги. Першорядними в такі часи є ваша потреба очистити стару карму, тож не хвилюються відносно того, як це станеться, але знайдіть краще рішення, щоб гарантувати успіх, і вам потім не треба буде проходити через це випробування знову. Ви не в перший раз приймали такі виклики, отже інтуїтивно ви ймовірно відчуєте, що ви знаєте те, що ви робите.

В цей час життя неспокійне і багато духів згодні на швидкий трек до Вознесіння, проте будьте упевненими, що вас ніколи не проситимуть взяти більше, ніж ви можете. Отже, щоб не сталося, прийміть це в своє життя, знаючи, що ви можете упоратися з цим. Майбутні можливості скоро покажуть вам, що старі шляхи закінчені, і ніхто кінець кінцем не зможе триматися за них. Людство повинне зробити великий стрибок вперед, і з цим прийде так багато одкровень, нових методів і винаходів, які дуже піднімуть вгору вашу якість життя. Вони тільки чекають правильного часу, щоб стати відомими, і він не так вже і далеко. Тож не дозволяйте собі засмучуватися через те, що відбувається навколо вас, оскільки це – неминучий результат розсіювання низьких вібраційних енергій, які помирають, тому що вони більше не можуть залишатися при піднятті вібрацій, яке відбувається.

Працівники Світла повідомляють хороші новини тим, хто, як вони знають, зможе зрозуміти правду. Просто ніжно ведіть їх до цього, щоб не приголомшити їх, знаючи, що зерно знання допоможе їм зрости і зрозуміти, що триває навколо них. Багато духів все ще засмоктані низькими вібраціями, але їм доведеться знайти свій вихід, тож знайте, що є багато помічників, які пробують підняти їх вгору. Усі будуть пробуджуватися в їх власний правильний час і випуск не можна і не потрібно форсувати.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites