Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 17 травня 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 17 травня 2019

Mike Quinsey

Ця цитата заснована на історичних фактах і інформації від Крайона. Це самий інформативний період, який стосується нашого теперішнього часу і надає нам можливість розмістити події в їх належному порядку таким чином, що вони історично правильні. Повернення далі в минуле завершує картину, яка підтверджує, що раніше були надзвичайно передові цивілізації, які з’являлися і зникали.


ЦИТАТА ІЗ ПОВІДОМЛЕННЯ КРАЙОНА

Ви можете шукати і знайдете свідчення цього в кінці останнього льодовикового періоду, міні-льодовикового періоду, якщо ви бажаєте, який відбувався на цій планеті близько 11000 років тому. Це має відношення до того, що я назву незвичайною протоплазматичною діяльністю в атмосфері. Магнітні грати були набагато, набагато іншими. Викид речовини із Сонця і всього з чого воно зроблено, досягали і ударяли в магнітне поле цієї планети. Ця атака мала різні види плазми. Це є і ви можете побачити в історії науки. Вона знаходиться в кернах льоду і в магнетизмі, який ви можете виміряти в шарах землі.

Тоді все було іншим і я хочу сказати вам, що це викликало. В першу чергу, це викликало багато смертей. Ми говорили вам про це раніше і ми говорили вам, що, зокрема, це створили Люди. Людство пройшло щонайменше через чотири цивілізації через різні віки і майже припиняло існування кожного разу. Ви можете згадати, що ваші пророцтва кілька років тому пророкували вам завершальну війну тисячоліття, з масовою деструкцією. Цього не сталося. Це була четверта стадія і ви рухаєтеся до п'ятої. Рік 2013 і після – це номер п'ять. Ми говорили вам про перегляд “невідомій історії” в третій стадії. Ви не знайдете нічого про що я згадую, оскільки історія не була стерта зброєю; швидше, це здійснювалося через плазмове розвантаження – природою. Але перед цим, ваша планета мала атмосферу, в якій кишіло життя в різний спосіб через діяльність Сонця (геліосфери) і воно зарядило магнітні грати в деякій мірі, де людство змогло розвинути ДНК щонайменше до 50%. Пам'ятайте, в даний момент ви маєте від 30% до 35%. “Почекайте хвилинку, Крайон, це означає, що ми повернулися назад”? Так. Кінець кінцем ви знайдете свідоцтво цього – була розвинута цивілізація.

Якщо ви прожили все життя і відчували, що ви є частиною розвинутої цивілізації, то так і було. Це, тому що була розвиненою ваша свідомість, а не ваша технологія. (Скажіть це знову повільно). Ви могли робити речі за допомогою вашої свідомості, які ви не можете зробити зараз і ви могли робити їх легко. Ви могли вилікувати своє власне тіло вашою власною свідомістю. Були ті, хто зміг створювати фактично предмети із нічого, усе через розвинуте мислення, а не через механічні пристрої. Ми даємо вам принцип, який дійсно ще не став думкою: “Свідомість – це фізика. Вона – реальне, вимірне поле, яке впливає на фізичну реальність”. Чи було, коли ви були сердиті, то пошкоджувався ваш комп'ютер, або вимикалася лампочка? Як? Це усе фізика!

Так, ви були там, не з літальними автомобілями і антигравітацією, але із свідомістю і високою фізикою, яку ви добре пам'ятаєте. Ви пам'ятаєте розвинену мудрість і свідомість. Є фактично причина для того, що ви можете інтуїтивно пам'ятати усе це. Це знаходиться у вашій Акаші! Прислухайтеся до мене, бо це урок на сьогодні: ви не мандруєте на нову землю, а ви еволюціонуєте – прислухайтеся до мене – замість цього ви просуваєте вперед те, що ви мали. Ви повертаєтеся назад, щоб досягти майбутнього! Ваша Акаші повільно пробуджується, відколи ви пройшли 2012. Вже є зразок або шаблон для цієї передової реальності і ви жили в ньому вічність назад. Цей зразок Акаші існує в межах вас, щоб прискорити еволюцію, через яку ви проходите зараз. Ви були там! Старий дух, ви пам'ятаєте, що передова цивілізація була 10000 років тому. Але сім'я цього починає виготовляти шаблон себе знову. Це не ново, і це не невідоме, і ваша Акаші знає це. Ваше природне тіло знає це. Те, що було, знову стане реальністю і для вас це не ново. Ви повертаєтеся до цього. Ми говорили про Атлантиду і ми говорили про той факт, що не усі ви, не мільйони вас, могли бути на одному із затонулих островів! Все ж ви усі вірите, що ви були. Це метафора деструкції людства з багатьох причин і це було реально, і ви усі пройшли через це. Більшість з вас була знищена впродовж цих часів і це була цивілізація під номером три. Цивілізація під номером два мала свої власні причини, здебільшого земні. Потім стартувала цивілізація під номером чотири (ваша поточна 11000-річна історія). Тож усе, що ви приписуєте Людській цивілізації, усі 11000 років – це фактично четверта цивілізація. Я знаю, що це звучить дуже дивно, але навіть дещо з цієї мудрої древньої інформації знають тубільці вашої планети. Це – частина їх навчання.

Дорогі, ваша цивілізація була тут впродовж 50000 років. Наука коли-небудь погодиться і відкриє втрачену історію і покаже, як це все було. Ви – не молоді! Багато хто з ваших духів дуже старі і мудрі, і ви були тут тривалий час. Ваші записи Акаші наповнені цими видами речей. Ви уявляєте, про що я говорю сьогодні? Ви маєте будівельні блоки майбутнього, тому що ви випробували це в минулому! Ось чому, ви не повинні лякатися цього, і коли ви починаєте випробовувати це, то це робиться чимось, що зручно для вас. Я хочу, щоб ви заглянули в очі дітей індиго на хвилинку. Ті, хто є молодими духами – спантеличені. Але ті, хто є старими духами – упевнені! Можливо занадто упевнені? Вони не озираються навкруги або лякаються, що вони інші. Замість цього вони дивляться на вас і ставлять питання, чому ви не перелякані через те, що ви така ... стара енергія! Вони пройшли через це раніше! Вони – старі духи і вони пам'ятають, що настане і в їх упевненості, ви можете бачити це. Не дозволяйте їм збентежити вас. Вони не свавільні. Вони просто розуміють щось, що вони “пам'ятають” на планеті, яку не бачили довгий, тривалий час.

КІНЕЦЬ ЦИТАТИ


Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Березень 30 2020 | Contact | Add to Favorites