Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 17 січня 2020


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 17 січня 2020

Mike Quinsey

Продовжується велика боротьба з членами Ілюмінатів і неминуче це займе час, оскільки беруть участь тисячі індивідуумів. Немає ніякої швидкої відповіді, оскільки питання повинні врегулюватися відповідно до закону країни. Будьте упевнені, що всі питання знаходяться на шляху досягнення рішення, але все-таки є інші справи, на які також потрібно звертати увагу. Спочатку був намір оприлюднити інформацію поступово, але зважаючи на затримки зараз розглядається повне розголошування. Це означає, що, оскільки так довго вагалися, то зміни можуть бути величезними. Весь ваш спосіб життя кінець кінцем зміниться на кращий, оскільки такі речі, як наприклад, вільна енергія введуть в дію повністю новий спосіб життя. Альянс займає значне місце серед тих, хто просуває введення змін і вони мають зараз потужнішу позицію, ніж Ілюмінати, тож прогрес став помітним.

Період, щоб представити зміни добре підготовлений, але майте на увазі, що він також охоплює події, які впливатимуть на великий капітал і буде деякий час перед тим, як такі питання врегулюються. По суті, це – масштабні зміни, які займуть багато часу, щоб здійснитися. Проте, зрештою ви будете більш ніж задоволені і після такого довгого очікування вам це сподобається. Старі дні нестачі і поганого розподілу зникнуть і меншим одиницям суспільства гарантують, що усі однаково отримають вигоду від змін. Зрозумійте, що впродовж довгого періоду часу ви отримували вигоду від нових технологій, більшість з яких було отримано завдяки реверсивній технології із чужих космічних кораблів. Це надало вам навіть кращі і більш передові знання, які ви отримали із глибокого космосу. Вам також були надані великі досягнення, що стосується комп'ютерного знання. Це усе підняло якість життя і привело вас до розгляду цього нового шляху.

Майбутнє набуває форми і користь для вас буде величезною і зміни настануть, оскільки їх не можна утримувати невизначено. Деякі зміни відчуватимуться незручними і можливо в результаті їх людям доведеться переміститися в нове місце проживання, оскільки Рідна Земля здійснює своє власне очищення в приготуванні до Вознесіння. Земля зазнала багато ушкоджень із-за воєн і несприятливого використання її ресурсів, проте майбутні зміни допоможуть виправити проблеми, як наприклад, коли використання вільної енергії здолає потребу користуватися Землею для цієї мети. Є і інші ресурси, які не шкідливо використовувати, як наприклад вітряні електростанції, але їх не достатньо для задоволення цих вимог. Будьте упевнені, що ми робимо все, що можемо, щоб заохочувати введення нових методів, які нешкідливі для земного довкілля.

Ми попереджаємо заздалегідь, щоб ви були готовими відповідати викликам, які мають ще прийти, і ми хотіли б побачити більше співпраці між країнами, оскільки з викликами, які настануть, краще усього мати справу на всесвітній основі. Ті, хто володіє великим багатством, повинні допомогти тим, хто не в змозі вирішити основні проблеми, і ми нагадували вам, що ви усі впливаєте на те, що відбувається на Землі. Ви всі Єдині і час для індивідуального росту за рахунок інших вже в минулому. Вам доведеться рости, оскільки у світі на перший план виходить гармонія і співпраця. Чим швидше ви зможете досягти світового миру, тим швидше ви повністю відкриєте шлях до Вознесіння, яке все-таки наближається дуже швидко.

Віряни і невіруючі однаково дотримуються зумовленого шляху, який кожним духом погоджений у життєвому контракті, тож відповідальні за те, що трапляється на шляху, щоб прийняти включені виклики. Ваш духовний ріст і благополуччя знаходяться в небезпеці і ваша совість повинна вступити в гру, спонукаючи вас вжити правильні заходи, які позитивні і жодним чином не шкідливі для іншого духу. Прислухайтеся до спонукань вашого Вищого Я, яке є “другою частиною” вас, яке знає ваш духовний план і допомагає вам дотримуватися його.

Ваші випробування на Землі знаходяться далеко від тих, які є у вищих вібраціях і вимірах. Земля, як ви безсумнівно починаєте розуміти, це школа для духовного росту. Ви ростете завдяки вашим дослідам і берете з собою це розуміння до вашого наступного життя, тож що б ви не вивчали, це піднімає вас, що є найбільш важливим. Чи можете ви почати розуміти, що те, що ви випробовуєте в межах голограми, це те, що готувалося для ваших еволюційних дослідів і це не ваша істинна реальність. Вона знаходиться серед зірок і якщо ви успішно піднімете свої вібрації до рівня вознесіння, то ви повернетеся до дивовижного царства, яке повністю за межами вашого теперішнього розуміння. Ваша Земля, як голограма, надала вам умови і випробування, які вам потрібні для еволюції. Вона знаходиться тепер в зовнішній захисній енергії, яку розмістили там Блакитні Авіани, які все ще знаходяться тут і спостерігають за вашою еволюцією. У цей важливий час тим, хто знаходиться на шляху до Вознесіння, не доведеться чекати довго, щоб досягти цього пункту, і важливо, що не дозволене ніяке втручання. Тож зараз ніхто не може вийти або увійти у ваш Всесвіт, який захищений для вас.

Зрозумійте, що ви проживаєте "нереальний" досвід через те, що ви затримуєтеся, тоді як ви змогли б насолоджуватися більш передовим досвідом. Проте, зміни відбуваються і через досягнення, придбані від реінженірінгу космічних кораблів, які упали на Землю. Вони надали можливість прискорити прогрес через речі подібні до волоконної оптики і нові матеріали, використані в космічній технології. Є і інші досягнення, які військові тримають для себе, але кінець кінцем їх доведеться оприлюднити.

Ми часто згадували, що ви були відсторонені від багатьох досягнень, які зробили б ваше життя легшим, але коли ви підніметеся, то ви будете більш ніж винагороджені. Ви будете вільні від ефектів старіння і залишитеся молодою особою, і зможете змінити риси обличчя, коли ви забажаєте. Ви житимете довго, набагато довше, ніж тепер і будете радіти життю без перспективи захворіти і насолоджуватися абсолютно хорошим здоров'ям. Всесвіт буде відкритий для вас, щоб подорожувати за вашим бажанням і все ще еволюціонувати навіть далі, оскільки це продовжується доти, поки ви не досягаєте межі – Божества. Це так довго, і цей довгий шлях – в майбутньому.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я, і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge