Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 23 вересня, 2016


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 23 вересня, 2016

Mike Quinsey

По всьому світу відбуваються конфронтації і битви, оскільки темні сили пробують зупинити втрати, яких вони зазнають. Це не дасть ніякій користі, оскільки їх влада стає фрагментованою і вони втрачають контроль над результатами подій. Їх дні полічені, оскільки їх лідери більше не можуть командувати своїми прибічниками, щоб досягти результату, який вони планували. Уже видно кінець їх влади і впливу і вони нічого не можуть зробити, щоб змінити результат. Розглядаючи це ззовні, ви не зможете узнати істинні факти, оскільки в той же час відбувається дуже багато подій. Проте, ті, хто працює над закінченням ворожості і введенням світового миру, розміщуються там, де вони можуть вплинути на те, що відбувається і що важливіше для результату.

Це саме той шлях, який треба пройти перед тим, як стане очевидним, що головні зміни на підході, але як тільки вони стартують, то проблеми будуть швидко вирішуватися. Усе, що вам обіцяли, стане проявлятися у відносно короткий час, оскільки приготування вже завершені. Відрада відчувати, що за такий довгий час очікування, все більше духів зрозуміли правду. Частка Світла піднялася і відбувається значне зростання вібрацій. Ви неприступні і ніщо не змінить результат, який бачать ті, хто піднімається Світлом. Нарешті ви почнете поїздку, яка поверне вас туди звідки ви прийшли, і ви завжди знали це підсвідомо, оскільки ви знали результат, коли ви захотіли опуститися у нижчі виміри, щоб випробувати відокремлення.

Як тільки ви повернетеся до вищих рівнів, ви матимете славне життя. Як Галактична Істота ви будете вільні, щоб вибрати ваш наступний досвід, але з наміром, щоб продовжувати вашу тривалу еволюцію. На всіх стадіях вам завжди допомагають вирішувати, який вибір кращий, але завершальний вибір за вами. Набуваючи більше досвіду в нижчих вимірах, ви зростаєте як дух, і це краще для всіх. Фактично, ваш темп розвитку був швидшим, ніж, якщо б ви залишилися у вищих вібраціях.

Залишайтеся сфокусованим в межах вашої власної енергії і ви зможете насолодитися змінами, які прямо попереду вас. Перетворення вашого суспільства і ваших життів буде чудотворне, головним чином тому, що воно зміниться в будь-який спосіб потрібний, щоб підняти вас вгору. У звичайних умовах такі зміни зайняли б тривалий час, щоб проявитися, але більшість важкої праці вже зроблено. Багато що чекає вас, що залишається поза вашим зором, як наприклад Міста Світла, які здивують вас своєю пишністю. Як вам вже говорили, перше з них вже близьке до прояву і за ним послідують інші.

Ніщо не відбувається без наявності специфічної мети, отже, коли трапляються події з індивідуумом або групами духів, то необхідно зрозуміти причину. Таким чином, досвід матиме значення і якщо це для очищення карми, то ви будете здатні зрозуміти мету. Усе, що відбувається, важливо в деякому сенсі, навіть якщо воно не очевидно для вас. Урок, вивчений через фактичний досвід, пов'язаний з дією на вас, і майже напевно не буде забутий. Отже, коли ви маєте необхідний досвід, то спробуйте зрозуміти його причини. І тоді вам доведеться пройти тільки один раз через цей урок. З точки зору еволюції життя було б безцільне, якщо воно не дає вам можливості еволюціонувати.

Коли ви знаходитеся на межі дізнавання багато чого про вашу власну еволюцію, важливо, щоб ви помічали ваш досвід. Вивчений урок не обов'язково буде представлений вам знову, тож переконайтеся, що, коли ви його проходите, то ви сприймаєте виклик серйозно. Якщо ви цього не зробите, він майже напевно прийде знову. Вас не перевіряють за межами ваших здібностей, тож ви повинні очікувати, що вийдете переможцем. Ви можете мати друзів або стосунки, які, здається, не мають ніяких серйозних викликів в їх життях, але зрозумійте, що зокрема ви вибираєте, як швидко ви прогресуєте. Оскільки ми знаходимося в крайніх часах, коли природно, що ті духи, які близькі до завершення, захочуть спробувати очистити будь-яку карму, що залишилася, і тоді вони матимуть можливість піднятися зараз.

Всесвіт повний життя і те, що існує у вищих вимірах, ви не може бачити. Проте у разі, якщо такі життєві форми бажають стати видимими, вони знижують свої вібрації з метою відвідування вашої Землі. Більш передові духи також приймуть фізичне тіло, якщо є потреба в ньому, щоб здійснювати деяку роботу на Землі. Виміри в деяких місцях зливаються і коли це відбувається, ви можете бачити "видіння" вищих вимірів і такі прояви іноді відомі як міражі. Також "невидимі" розділяють той же простір, що і ви, але іноді люди бачитимуть їх перед тим, як вони зникнуть знову.

Багато людей проходять через багатообіцяючий час, пробуючи прожити свої життя в кращий спосіб, якщо можливо і уникнути негативних проблем. Ті, які досягають цього, роблять так зосереджуючись на усьому позитивному і живучи в енергії любові до усіх людей. Це важко, коли вам протистоять ворожі люди або ситуації, але поки ви залишаєтеся сконцентрованими в межах вашої власної енергії, то ви будете просуватися вперед. Кожного разу, коли ви досягаєте успіху, ви посилюєте свою власну позицію і доростаєте до моменту, де ви вище повторної дії негативності навколо вас. Це, можливо, звучить суворо, але будьте упевненими, що це стан розуму, якого ви можете досягти, і ви стаєте щирими, будучи Любов’ю в дії.

Ви переконаєтеся, що люди почуватимуть себе невимушеними і піднятими вашими вищими енергіями, і задаватимуть питання, як ви досягли цього. Ваша манера і спосіб життя притягнуть інших, хто може прийти до вас за порадою і з бажанням узнати вашу таємницю. Немає ніякої причини, чому ви не повинні розказати їм і заохотити, щоб вони слідували вашому прикладу. Діяти з Універсальною Любов’ю в усіх ситуаціях – це те, чого вони пробуватимуть досягти, і це легше сказати, ніж зробити, але це коли-небудь доведеться почати. Кожен дух на деякій стадії стикатиметься з таким викликом і якщо вони віддані успіху, то немає ніякої причини, чому вони не повинні його досягати.

Вам навіть краще, якщо ви іноді терпите невдачу, оскільки краще спробувати, ніж зовсім нічого не робити. Увесь досвід просуває вас вперед незважаючи на те, чи ви відчуваєте, що прогресуєте. Ви також маєте під рукою ваших вірних наставників, хто супроводжує і заохочує вас не зупинятися. Вони знають, що ваші зусилля будуть винагороджені належним чином і що ви досягнете успіху, отже залишайтеся позитивними і упевненими у ваших здібностях.

Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я. Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge