Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 30 вересня, 2016


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 30 вересня, 2016

Mike Quinsey

Кожен день події переміщаються все ближче до стадії анонсування і коли ситуація стане визначеною і вищі сили побачать, що зробити це можна безпечно, то вони підуть вперед без затримок. У вищих вимірах зростає збудження, оскільки ви наближаєтеся до важливого часу, якого давно чекали і нічого й говорити, що скоро буде здійснений великий крок вперед, який має потенціал, щоб відбутися на днях. Проте, не розчаровуйтеся, якщо нічого не трапиться, оскільки зрозуміло, що будь-яка затримка буде з дуже поважної причини. Незважаючи на затримки факт залишається фактом і ті зміни, яких ви чекали, все ще проявляться. Є час і місце для кожної речі, і у ваших інтересах, щоб найбільш важливі рішення приймалися тими, хто взагалі розуміє те, що відбувається на Землі.

Значущість того, що відбудеться, ви повністю зрозумієте після, але знайте, що ви привілейовані, щоб бути тими, хто безпосередньо випробовує такий дивовижний час. Дійсно, ви були вибрані, щоб вознестися у ваших фізичних тілах, і це буде унікальна подія. Зрозумійте, що на певному рівні тіло "старої" Землі зміниться на тіло, яке матиме набагато вищу вібрацію. Приємною несподіванкою буде те, що ви не зможете фактично просунути вперед нічого менш ніж вдосконалена версія вашого тіла, вільна від усіх вад і дефектів, зв'язаних із старими земними вібраціями. Проте, не чекайте скоро занадто багато і все настане своєчасно з вашим Підйомом. Насолодіться своїм баченням нової Землі, вільної від усіх обмежень і опозиції до тих, хто тільки обслуговує Себе. Залишайтеся сконцентрованими і позитивними і не піддавайтеся оману тим, що відбувається навколо вас. Ви можете стояти в середині усіх неприємностей, як яскраве Світло, яке підніме інших вгору.

Ілюмінати створюють їх власний крах, але ніколи не переставатимуть спробувати досягти їх амбіції по управлінню світом. Вони ні перед чим не зупиняться, щоб зробити так і подібно до пораненої тварини стають найнебезпечнішими, коли знаходяться під загрозою зникнення. Будьте впевнені, що, щоб вони не робили, не матиме ніякої користі, оскільки їх дні полічені і поразка пильно дивиться в їх обличчя. Це не дивно, що стільки всього відбувається відразу, але із хаосу приходить найбільше підбадьорливих знаків, які ясно сигналізують маніфестацію Нового Віку. Ви є Світлом на вашому шляху і скоро досягнете того моменту, де ви забудете старі енергії назавжди і будете насолоджуватися плодами вашого прогресу.

Коли ви підніметеся, то вам не будуть потрібні будь-які ваші "пожитки", оскільки усе, що вам, ймовірно, треба, вже існує у вищих вимірах. Також ви матимете силу, щоб створити все згідно з вашими потребами, оскільки влада думки надасть вам можливість мати точно те, чого ви бажаєте. Розумові здібності зміняться і відколи ви зможете "думкою" здійснити свої потреби, то не буде ніякої необхідності накопичувати багатство. Ви будете обходитися без грошей, оскільки вони будуть більше не потрібними. Багато інших змін матимуть місце, оскільки повністю імплементується Новий Вік.

Кожен з вас був вибраний, щоб бути присутнім в такий важливий час, оскільки усі мають що-небудь запропонувати, що допоможе маніфестувати нові енергії. Ви – старі духи, які мали так багато втілень і прогресували настільки добре, що ви потенційно готові вознестися. Ви вивчили усе, що запропонували нижчі вібрації для того, щоби добре перевірити вас у вогнях дуальності, і здатні здолати багато викликів, з якими ви зіткнулися. Ви заслужили вашу нагороду, забуваючи нижчі вібрації і вводячи блаженство і радість вищих вібрацій.

Просто уявіть, яке захоплення матиме зустріч з іншим расами, які чекають такої можливості познайомитися з вами, будучи заздалегідь спрямованими, щоб не заважати вашій еволюції. Є і інші, хто просто зацікавлений подружитися і спільно використовувати їх передове знання з вами. Є також ті, хто спостерігав за вашим розвитком і розуміють, що ви маєте скоро піднятися з Рідною Землею. Ті, хто залишиться в нижчих вібраціях, також підуть далі і продовжуватимуть свою еволюцію як і раніше. Майбутнє буде повне несподіваних зустрічей з старими друзями, які дуже близько до вас і не можуть дочекатися, щоб скоріше побачити вас знову. Зараз ваше життя може бути важким, але не засмучуйтеся, оскільки для тих, хто читав ці повідомлення, майже гарантовано, що у вас все гаразд на шляху до Вознесіння.

Правда про усі питання чекає вас і буде надана у відповідний час. Багато що з вашої історії, як ви розумієте, ще далеко від правди і навмисно заплутано тими, хто бажав би управляти вами. Проте, оскільки вібрації піднімаються вгору, то їм стає все важче приховувати їх мотиви, і правда після їх дій стає очевиднішою. Ви – великі Істоти, яких в багатьох відношеннях придержували і це означає, що ваші життя були позбавлені досягнень, які б дуже підняли вашу якість життя. Проте, не впадайте в розпач, оскільки усі речі прийдуть до вас в дуже близькому майбутньому. Після багатьох дослідів ви стали Істотами, які направляють події на Землі. Хоча негативні сили також здійснюють їх життєвий план, в результаті, завжди на шляху, яким ви подорожуєте, вони продовжують репрезентувати вам виклики, які допомагають вашій еволюції. Це іноді безпутно і оскаженіло, але якщо ви зможете побачити себе в цьому, то ви еволюціонуватимете набагато швидше. Що б не сталося – це частини божественного плану, які приведуть вас назад до Божества.

Є багато грошей, які чекають свого розподілення і прийде час, коли нікому не треба буде жити у бідності. Їх вартість підтримуватимуть дорогоцінні метали. Проте, оскільки ви продовжуєте підніматися, то кінець кінцем вони стануть непотрібними і у всякому разі не впливатимуть несприятливо на вашу якість життя. Жити в любові і любов до життя – це буде розкішний досвід на відміну від того, що ви мали раніше. Перший пріоритет – задовольнити потреби тих, хто живе в нелюдських умовах із-за тривалих воєн і конфліктів, і природно, по-перше покінчити з джерелом їх неприємностей.

Якщо ви подивитися назад і навколо себе, то стає очевидним, що зміни прискорюються і за ними приходить прийнятніший спосіб життя. Він приведе до розділення між тими, хто бажає змін, і тими, хто занурився в минуле і не може його відпустити. Але зміни не можна затримати, оскільки Новий Вік йде повним ходом, і скоро ви бачитимете свідоцтво цього. Те, чого ви чекаєте – уже видимо і скоро будуть зроблені анонси до цього ефекту. Попереду – великі часи і ви переконаєтеся, що очікування заслуговує на увагу.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge