Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 2 вересня, 2016


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 2 вересня, 2016

Mike Quinsey

Рух проти темних сил набирає темп, оскільки все більше груп починають діяти проти них. В цілому, це зменшить їх владу і перешкоджатиме їм здійснювати їх план. Це дозволить силам Світла працювати з меншим втручанням в їх роботу і отже досягти їх цілей. Тому, крайні часи виконуватимуть свої більш ранні обіцянки, щоб гарантувати, що Підйом відбудеться. На вигляд спостерігається картина тривалого сум'яття, але з часом все закінчиться, або буде вимушено зупинитися. Знайте, що є Істоти, як наприклад Сфери, які на багато тисяч років попереду Людини, і мають технології, які більш розвинені, ніж вважалося можливим. Вони можуть змінити все за мить і зовсім нічого не можна зробити, щоб зупинити їх. Незважаючи на усе це, вони не зможуть втрутитися будь-яким шляхом, оскільки це забрало б нашу кармічну відповідальність.

В цей час багато чого відбувається на Землі, оскільки робота карми привела старі суперечки до передової лінії. Їх доведеться очистити і будуть створені умови, при яких опонуючі сили зможуть знову об’єднатися. Це міркування можна також застосувати до індивідуальної карми і багатьом духам доведеться мати справу з тим, щоб в деяких випадках повернутися на декілька життів назад. Уроки доведеться вивчити, щоб продовжувати еволюцію духу. Часто найважчі уроки мають місце тоді, коли ви достатньо сильні, щоб справитися з ними, отже нікому не дають більше, ніж вони здатні дати раду. Карма може здаватися несправедливою, якщо ви не розумієте, як це сталося, але будьте упевнені, що на деякій стадії ви узнаєте про це детально. За вашим міркуванням, це може бути "добре або погано", але у будь-якому випадку ви отримаєте точно те, на що ви заслуговуєте. Тому люди, які ведуть мирне і безтурботне життя, вірогідніше всього очистили їх кармічні борги.

Оскільки ви обмірковуєте майбутнє, то знайте, що ви створюєте свою частину його зараз, навіть якщо це знаходиться тільки у вашій підсвідомості. Можливості розміщуються на вашому життєвому шляху таким чином, що ви можете все завершити, тим більше, що це важливо для крайніх часів. Все ж ви все ще маєте вільний вибір і зазвичай ви не робили чогось, поки не обговорили з вашими наставниками. Вони краще розуміють ваше положення, будучи здатними заглянути у ваш минулий прогрес і розвиток. Те, що ви маєте таких духів, що піклуються про вас, гарантує, що ви не приймете загалом неправильне рішення. Навіть без усвідомлення ваших наставників, вони постійно вели вас по вашому шляху таким чином, щоб ви набули досвіду, який бажали мати. Іноді дух може почувати себе самотнім, або навіть покинутим, але будьте упевненими, що ваші наставники завжди з вами. Є часи, коли вам краще обмірковувати свої дії і результат в мовчанні і самотності.

Усі ви – хоробрі духи, які зобов'язалися випробувати нижчі виміри, знаючи, що ви забудете про своє істинне Я. Ви боролися в кожному житті, щоб підняти себе знову вгору і випробували позитивні і негативні якості 3-го виміру. Деякі з вас залишили свій слід і ваші імена ввійшли в історичні книги, але з часом це буде забуте, відслуживши його мету. Популярність або ганьба не переноситься вперед, це просто частина ваших потрібних дослідів. У остаточному підсумку, ви усі рівні, як вознесені духи, коли ви займете своє місце в Галактиці, як Галактична Істота. Цей час, можливо, є вашим майбутнім шляхом, але корисно знати, що майбутнє пропонує вам і до якої мети ви прямуєте. Це – ваше повернення до рівнів, які ви залишили, коли запропонували випробувати відділення.

Багато працівників Світла запропонувало свої послуги, щоб допомогти Людству пройти через майбутній період змін, і кожен буде використаний згідно з його досвідом. Ви можете уявити, як тільки зміни можна буде безпечно розпочати, то буде величезна кількість роботи. Проте, як раніше згадувалося, Галактичні Сили дуже допоможуть вам, користуючись своїми передовими технологіями там, де можливо. Пріоритет – дати кожному духу пристойний рівень життя, поки він сам не зможе підтримувати себе. Тому, першим регіоном для підняття буде, так називаємий Третій Світ. Проте, вони зможуть працювати швидко і в реальних умовах нікому не доведеться довго чекати допомоги.

Зараз є дві школи оперативного мислення, одна з них має низькі вібрації і її дії засновані на старій вірі, на іншу впливає духовне розуміння і повідомлення від ваших Космічних Друзів. Обидві школи не сумісні і стають джерелом для багатьох непорозумінь і безладу, разом з оманливою інформацією. Тому вам радять ідентифікувати джерело підроблених повідомлень і відкинути їх. В усякому разі деякі сумнівні джерела поступово зникнуть.

Дуже часто з'являється питання відносно того, хто з вас буде проходити через Підйом і відповідь – усі, у кого це частина вашого життєвого плану. Це не означає, що ви упустите цю велику подію, оскільки ви будете настільки ж обізнані, як ті, хто залишається на Землі. Ваша міра участі буде відрізняться, але ви усі об’єднаєтеся після Вознесіння. Звичайно усе це влаштовується за вашої згоди, укладеної раніше вашого втілення на Землі і було обговорено з вами. Усі життєві плани на своєму місці і починають працювати у ваших кращих інтересах.

Майже вірогідно, що кожен дух на Землі знаходиться тут в цей час тому, що вони достатньо еволюціонували, щоб отримати користь від цього завершального періоду циклу. Багато хто знатиме інтуїтивно, що це їх останнє втілення в нижчі вібрації, і немає ніякої причини, чому вони не повинні піднятися. Це – час для святкування, але все ж ви не забувайте різні життя, які привели вас до цього моменту. Проте, тут буде перевірка, щоб гарантувати, що уроки, які вам були потрібні, були добре вивчені. Вам звичайно не доведеться пройти через ті ж випробування знову, хоча ви, можливо, стикнетеся з чимось на прийнятнішому рівні. Завжди майте на увазі, що ви ніколи не перестаєте вчитися і все ще маєте вищі рівні для випробування.

Майбутнє яскраве і привітне, і являється достатньою нагородою для усіх тих хоробрих і великих духів, хто запропонував протистояти випробуванням і нещастям, які подарували нижчі вібрації. Ви усі зустріли це з упевненістю і знали, що ваші наставники і інші істоти Світла слідкували за вашим прогресом і завжди були з вами. Наближається святкування і вже піднімається збудження. Отже займіться вашими останніми днями і завданнями, які вам все ще доведеться виконати, з упевненістю і радістю у ваших серцях, знаючи, що ваша поїздка скоро закінчиться.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge