Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 16 вересня, 2016


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 16 вересня, 2016

Mike Quinsey

Здається, що питання відносно "ревальвації", зараз досягли такої міри, що усі країни G20 готові продовжувати йти вперед. Це проста справа для тих, хто турбується, щоб влаштувати перехід таким чином, щоб це здійснювалося координованим шляхом. Це буде перший історичний крок у напрямку до створення миру на Землі. Нас чекає все ще довга дорога до повного миру, який може бути оголошений і кожна країна знатиме, що, підписавшись на мирне співіснування, вона в разі порушення ризикує вигнанням із Землі. Отже радійте, оскільки довге очікування майже закінчується і мирне майбутнє гарантовано для вас і тих, хто прийде.

Ви можете запитати, а як будуть приборкувати темні сили, які залишилися, але будьте упевненими, що творці бід будуть видалені з планети, і розміщені там, де вони не зможуть більше заважати спланованим змінам на Землі. Можливо, що багато фаворитів темних сил підкоряться і більше не представлятимуть небезпеку для народних мас. Оскільки нова Земля піднімається вище, то тут не буде місця для будь-яких темних духів або їх негативних дій. Дуже скоро можуть розпочатися багато затриманих проектів, які піднімуть Землю і введуть в дію бажані зміни, які збираються прискорити Новий Вік.

Багато хто роздумує відносно того, що може трапиться тепер з перегонами до Білого Дому, коли сумніваються в здоров'ї Хіларі Клінтон. Дональд Трамп не здається енергійним, щоб стати Президентом і Берні Сандер очікує свого виходу на сцену. Несподівано ситуація виглядає невпевненою, оскільки Трамп наблизився до Клінтон, що нещодавнє опитування показало раптову хвилю підтримки. Звичайно Ілюмінати повинні надзвичайно хвилюватися, як події повернулися проти них. Будьте упевнені, що б не сталося, Світло переможе і ніщо не перешкодить його маршу вперед, до перемоги.

Немає ніякого сумніву, що, оскільки вібрації піднімаються вгору і все більше людей розуміють те, що відбувається, то в результаті вони починають ставити питання, тоді як раніше вони приймали те, що їм говорили. Наприклад, 9/11 ніколи не закінчувався і стають відомими все більше доказів, що це руйнування було сплановане сім'єю Буша. Завжди очікується, що у кінці старого циклу буде багато чого виявлене, що винесе правду на поверхню. Дуже тривалий час спекулювали відносно того, хто стояв за подією 9/11, але зараз є безперечне свідоцтво і відповідальних притягнуть до правосуддя. Ніхто не може уникнути необхідності подивитися правді в очі.

Коли ви переглянете життя, то впевнитеся, що ніхто не бажає приперти вас до стіни, але якщо ви зробили помилки, вони мають бути визнані. Потім ви можете обговорювати свої майбутні дії з вашими наставниками з наміром мати подальші досліди, щоб здолати ваші недоліки. Проте, оскільки ви у кінці циклу, то залежно від природи ваших "помилок", можна не переймати на себе карму на основі Закону Благодаті. Як заявлялося раніше, мета життєвого перегляду – не покарати вас за помилки, а погодити подальші досліди, які допоможуть вам їх здолати.

Майте на увазі, що увесь досвід має значення і якщо ваш шлях забирає більше часу для вознесіння, то не надавайте цьому великого значення. Ви маєте усю Нескінченність, щоб досягти мети і ніхто не тисне на вас, щоб ви зробили швидші успіхи, але звичайно надають допомогу кожному з вас. Ваші наставники пройшли через такі виклики перед тим, як стали досвідченими, щоб допомогти вам. Іноді звертайтеся до них, якщо вам потрібна допомога і вони будуть раді послужити вам.

Є два головні шляхи, які ведуть людей вперед. Один обмежується низькими вібраціями, оскільки пробує створити шлях через сум'яття і проблеми в межах третього виміру. Інший шлях робить рух вперед до вищих вібрацій через владу Світла, оскільки воно міцніше і сильніше. Обоє не можуть продовжувати протистояння і кінець кінцем залишиться тільки Світло і досягне успіху. Воно вже лідирує, оскільки все більше духів пробуджуються і можуть подивитися шараду, яка має місце. Правда лежить всередині і ті, хто може інтуїтивно відсортувати позитивні енергії від жужелиці, звичайно досягнуть успіхів. Ви зможете ідентифікувати тих духів, яким ви можете довіряти і йти за їх веліннями, щоб розпочати свій шлях.

Кожен з вас отримає заохочення, щоб знайти ваш істинний шлях. Після того, як ви знайдете його, ви повинні зробити швидкі успіхи у ваших приготуваннях до Підйому. Як завжди вам допоможуть здолати будь-які проблеми, які можуть з'явитися. Якщо ви відчуваєте, що це правильно, то потім ви можете бути упевнені, що це дійсно так. Солідаризуйтеся з тими духами, які є Світлом завдяки їх роботі і слідуйте їх порадам або навчанням, коли вам потрібна допомога. В цей час використовуються багато духів, щоб поширювати Світло і Любов. З вашим досвідом ви здатні ідентифікувати тих, хто є учителями Нового Віку.

Багато змін чекають оприлюднення і скоро воно буде, і нікому не буде дозволено втрутитися в це. Встановлений шаблон і всі готові йти вперед, проте незначні зміни можуть здійснюватися за допомогою коригування. Що зараз відбувається – ви знаходитеся в часі, який називається "Урожай Духів" – це ваш підйом у вищі вібрації. Ви довго подорожували і випробовували багато життів і маєте пробудитися від вашого довгого сну в Темній Ночі Духу. Оскільки сьогодні ви тут, то ви є одним із тих, хто підняв себе вгору і здатний розрізнити, що є Світлом, від тих хто залишився в темряві.

ЗМІ все ще значною мірою контролюються тими, хто підтримує темні сили. Але знову є зміни, які плануються таким чином, щоб стали доступними правдиві і надійні інформаційні агентства. Кращим джерелом новин ви бачите на цей час ваш Інтернет, оскільки він дає вам надійне оновлення інформації відносно того, що відбувається у світі. Ви прагнете дивитися на Захід, щоб отримати інформацію і зараз – це ваше краще джерело. Але, оскільки правда відкривається, то вона розповсюдиться по всьому світу і кінець кінцем вона стане відомою усім духам.

Отже важливо, щоб усі ви, хто знайшов шлях вперед, зосереджувалися на усьому позитивному. Роблячи так, ви надаєте свою силу енергіям, які вводять зміни в дію і не треба повторювати занадто багато разів, щоб ви зосереджувалися віддавати вашу енергію, хоча це, можливо, і не є вашим наміром. Світло отримало перемогу, але все ж ви не повинні бути в стороні від підтримки позитивної позиції. Багато ще потрібно зробити і дуже скоро багато хто з вас буде покликаний зайняти видне місце в процесі змін.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло продовжує проясняти ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites