Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 16 серпня 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 16 серпня 2019

Mike Quinsey

Багато хто з вас знає, що кабалі була дозволена відносна свобода, щоб спробувати завадити Людству досягти Вознесіння. Проте, вони не досягли успіху незважаючи на можливість користуватися усіма засобами проти вас, які були в їх розпорядженні і були готові йти аж до того, щоб знищити Землю. Ви мали підтримку Сил Світла, але все ж їм не дозволялося втручатися там, що стосується вашого вільного вибору, але в той же час вони змогли допомогти вам, як тільки ви прийняли позитивні рішення, щоб привести більше Світла до Землі. Іншими словами, вони не могли виконати вашу роботу за вас, але змогли допомогти вам, щоб ви досягли успіху. Загроза кабали більше не тяжіє над вами і ви маєте гарантію, щоб безпечно досягнути моменту часу, який ви знаєте як Вознесіння. Кабала все ще має деяку владу, але тільки, щоб затримати ваш прогрес в досягненні вашої мети, а не зупинити його в цілому.

Ваше майбутнє зараз починає набувати форми і ви знаходитеся на курсі, щоб стати Галактичними Істотами і це було завжди призначено в майбутньому, якого вам допомогли досягти. Майте на увазі, що ви знаходитеся тільки на початку вашої поїздки, але зараз вона дійсно може зрушити з місця і ваш прогрес ростиме швидше. Зараз – тема пошуку вашого шляху, щоб вийти із безладдя і плутанини, яка існує на Землі. Ми журимося з того факту, що так багато духів не розуміють, що ви є не лише частина цілого, але по суті всі як одне Ціле. Відмінності між вами усіма в релігії і звичаях будуть визнані і прийняті, знаючи, що у віри інших духів може бути краса і любов. Немає ніякої необхідності боротися з тим, чия віра більш істинна, тому що, оскільки ви ростете і розумієте більшу правду, то ви будете усі поступово об’єднуватися, як одне Ціле.

Незважаючи на те, що загрози війни продовжуються, будьте упевненими, що нічого окрім місцевих сутичок вам не дозволять, особливо проти іншої нації. Сторінка перевернута і не буде ніякого повернення до старих войовничих шляхів і часів. Одного разу буде встановлена довіра між країнами і ви швидко об’єднаєтеся за мирне співіснування і уся зброя війни буде знищена. Людство в цілому природно мирне і зазвичай ідеї світової переваги через війну бачать тільки політики, деспоти і військові. Люди дуже пристосовані і сприймають тонкі відмінності між расами і можуть цінувати їх життєві стилі і віру. В недалекому майбутньому ви тільки виберете тих духів, які симпатизують вашій віри. Зазвичай дивляться несхильно на тих, хто спочатку дивиться на своє "я", виставляючи "я" на перше місце, але в цей особливий час важливо, щоб ви приділили увагу вашим власним потребам. Кожен дух має свій власний план для цього періоду і його наставники гарантують, що він дотримується його.

Поточний цикл – це період часу, за яким ви сумували завжди, знаючи, що може бути щось краще, ніж майже безупинний стан війни, можливо не розуміючи, що це ви визначаєте, яке майбутнє ви отримаєте. Ось чому важко передбачити його, оскільки від моменту до моменту потенціал може змінитися. Ваші думки потужніші, ніж ви розумієте і ваш вплив на події може змінити результат. Ось чому ми в останній час підкреслюємо потребу в тому, щоб ви завжди були позитивними. Пам'ятайте, що ви притягуєте до себе те на чому ви фокусуєтеся і що усі духи в цей час знаходяться на різних стадіях еволюції. Ось чому вас заохочують дозволити іншим прогресувати до їх обраного рівня при їх власній швидкості.

Ви помітили, що між вами все більше зберігається рівновага, яка гарантує, що усі дістають рівні можливості в житті, замість дозволу одного впливати на інших. Зокрема, це очевидно залежить від того, які духи можуть принести зміни, щоб порушити вплив чоловічих духів. Кожні наявні якості, які змогли бути використані для переваги людства, використовувалися, щоб пройти через останню сотню років. Зараз ви ввели період з більшим потенціалом за світовий мир, і взагалі жіночі духи більш придатні, щоб встановити і підтримувати його.

Чоловік завжди був воїном і звичайно навіть його комплекція була добре пристосована, щоб грати цю роль. Наполеон і Гітлер були екстремальними прикладами антихриста і хоча обоє досягли великого успіху у світовому впливі, зрештою вони були розбиті Силами Світла. Ці всі епізоди дали можливість усім залученим духам очистити свою карму, яка накопичилася за багато життів і ввести зараз те, що стане відомим як початок Світового Миру. Ви без сумніву пригадаєте, що Новий Вік почався з очищення невиконаної карми, яке дало кожному духу те, що ви можете назвати новою орендою життя. І зараз ви можете побачити, як вас ведуть до кращих результатів, але без порушення вашого вільного вибору.

Оскільки час продовжує прискорюватися, тож події роблять теж саме і зміни, які ми згадували так часто, притягуються все ближче, і головна зміна для вас – ревальвація валют. Їй доведеться принести деякий сенс чесності до країн, які борються за виживання. Очевидно, що Новий Вік повинен звернутися до таких проблем і плани вже існують, це буде великий крок вперед, щоб зробити усі країни ближчими, приносячи більшу рівність і чесність в ринки грошей. У минулому, деякі країни свідомо утримувалися таким чином, щоб їх прогрес був набагато повільнішим. Усі теми цієї природи будуть виправлені своєчасно і усі духи насолодяться щасливим і сприятливим часом.

Ви все ще берете участь в експерименті, який мав показати, як би ви управляли своєю свободою, щоб забезпечити ваші власні життя і випробування. З нашим заохоченням і керівництвом ви піднялися вище з нижчих рівнів вібрації, що дасть можливість Людству ввести новий цикл, в якому ви знаходитеся зараз. Ви змогли б сказати, що це відкрило шлюзи, впустивши більше Світла і підняло вас вгору. Ваша нагорода – це дозвіл отримати більше допомоги від ваших наставників і переміститися швидше у ваше місце призначення. Незважаючи на те, який шлях ви оберете, він приведе вас до підйому у вищі вібрації. Ви досягли рівня, якого ви не обов'язково очікували досягти, тож вас можна поздоровити з цим.

Відволікання уваги тими, хто все ще чіпляється за нижчі вібрації, не повинно примушувати вас відхилятися від вищого шляху. Кожен дух відповідальний за свою еволюцію і навіть при цих умовах, допомога і керівництво доступні від Ангельських Царств. Немає ніякої межі для вашого часу в нижчих вібраціях, оскільки ви можете пройти через інший цикл, якщо необхідно і все ще отримуватиме вигоду з ваших більш ранніх дослідів. Зрозумійте, що багато зусилля вкладається в проходження вас через нижчі царства, таким чином, що ви ніколи не залишаєтеся без допомоги, якщо ви її потребуєте. Тільки прохання і на ваш запит відгукнуться, а карма дозволяє вам отримати відповідь, але не обов'язково в той спосіб, якого б ви бажали.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge